Епилепсия!-тема 10

  • 64 976
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 544
Lakta,ЯМР може и да се направи без упойкаНие го правихме мг,т.е синът ми тогава беше на 6год.Екипът в терапията е много добър Peace и въпреки,че вече ни бяха тествали за упойките,сами предложиха първо да опитаме без,а ако се наложеше имаха готовност да прекъснат и да ни поставят упойката и така да продължим!Та успяхме без упойка!
ЯМР го направихме 1год след започнатото лечение,т.е и ние така започнахме с няколко ЕЕГ,скенер и поставяне на диагноза възоснова на тях/без да сме имали гърч,а само изпускане на предмети/.1мес след започване на лечението с депакин-гърч гранд мал,незабавно се изстреляхме в СФ/дори Ралчева така ни посъветва/при доц.Божинова/та тя ни включи и Кепра.
Както вече писах 2год по-късно вече спряхме Депакина.
Не знам до колко си успяла да прочетеш изписаните до тук теми,за СФ вече знаеш,но тук във Варна има прекрасен лекар и човек ДР.Делиганева Hug.Ние лично сме и се доверили!
Още веднъж успех!
Честито на рожденичката!
Честито на всички именици!Наздраве!  bouquet

# 721
  • Варна
  • Мнения: 266
Лакта ,не правите ЯМР, ами скенер д-р Недева е  добра-правихме го без упойка и платихме 120лв но бяхме без направление защото тогава бяхме при Ралчева и тя не ни даде.

# 722
  • Мнения: 11
ЕТИ, можеш ли да ми дадеш някакви координати на тази д-р Делиганева?

# 723
  • Мнения: 3 540
lacta,д-р Делиганева работи в терапията на 5ти етаж в детското отделение.
Всяка събота приема в детски медицински център на ул. Ген. Гурко" №49 след обяд.
Тел за записване е 611 116

# 724
  • Мнения: 119
Привет на всички.Аз скоро не съм се включвала,но следя всичко когато мога/за известно време нямах комп./.Иначе при нас нещата са си все същите,за сега сме отложили намаляването на Депакина защото ни предстои имунизация.
Сиянка честита радост   ylinfant/съжалявам че със закъснение/.
zizivoli ако помниш ние също сме на Депакин и Ламиктал.Ламиктала е вече от година и честно казано ми се струва, че от него нещата се подобриха при нас.Иначе странични реакции не съм забелязала.
lakta при нас от Депакина единствения страничен ефект е че на Кали и се намали апетита и вече 3г. се храни с голям зор.
Желая много ,много здраве на всички които са имали повод да празнуват а аз съм пропуснала да поздравя. newsm51
 Hug Hug

# 725
  • Варна
  • Мнения: 266
Момичета чували ли сте ,че бананите били добри за епито.Ако имате инфо споделете.Аз подочух и бързам да пиша... Wink

# 726
  • Мнения: 238
Знам че бананите съдържат калий за това са подходящи.Също и ягодите,особено ако не сте алергични към тях.

# 727
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте,отдавна не съм писала ,а и напоследък не остава време и да ви чета. Новото при нас е ,че сме вече в Бг,чакаме с нетърпение другата седмица на 25 да се видим с Литвиненко. А междувременно направихме една консултация с "уши,нос ,гърло" защото за два месеца Криси беше  три пъти с възпалени уши. Предписа ни едни капки да слагаме до вторник и пак да отидем,и ни "зарадва" ,че като стане на 3год Ще се наложи да му се вадят сливиците  Cry Имам чувството ,че нищо не ни пропуска,направо съм се сдухала  Tired Хубавото е ,че 10 мес не е имал пристъпи ( да не чуе дявола)
В понеделник Ще ходим да вземем направление,преди четях  за някакви номера  Rolling Eyes ,да се застраховам ,ако личната не е запозната.

# 728
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Момичета пишете в новата тема да не ни направят забележка модераторите ,че пишем и във двете теми .Естрея  радвам се ,че вече сте в БГ.Стискам палци малкия да се оправи и да се разминете с операцията на сливиците.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=475569.0 ето ви линк към новата.

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 18:25 от pepi1963

Общи условия

Активация на акаунт