Ноември дойде,а ОКТОМВРИйчето сладичко расте!

  • 22 808
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
Благодаря, че я махна снимката - аз снощи в бързината да не изтърва срока за снимките и вместо друга съм сложила тая - после гледах откъде могат да се изтриват сгрешените снимките ама не видях.  Имахме гости до 23 часа - родителите на мъжът ми и след като си тръгнаха качих снимките, а вече бях много изморена и ми се спеше ужасно (цял ден чистене и готвене) и след като ги качих видях какво съм направила.

Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 21:48 от malko_meche

# 16
  • Мнения: 85
Нашето пъпче след баня имаше кръв, имам чувството че е от рев  Cry
Вие как ги къпете, аз като го събудя и той е освирепял от глад и докато е във водата му е добре, но като излеземи започнем да се облиаме и мажем се побърква от рев #Crazy

# 17
  • Мнения: 1 668
Бамби, аз къпя след като съм я нахранила, но тя никога не е повръщала  newsm78. Това го открих случайно и разбрах колко било добре да е тихо в стаята  Joy. Преди си мислех, че мрази водата, а сега разбрах, че мрази глада. След баня и давам гърда колкото да се унесе, но същинското ядене е преди баня.

# 18
  • Мнения: 121
Да взема да се отчета и аз, че гледам още ме има в списъците на първа страница:
бебе Виктория се роди на 14.10. пет дена след термин, 3650гр. и 51 см. Утре сме на консултация и ваксина, та в тази връзка нали свърши забраната за консултации в София или бъркам?
По въпроса с памперсите - ние сме на Памперс, но вече с номер 3! От баткото знам, че почнат ли да пропускат минаваме на по-голям размер и засега нямам оплаквания.
Мамите с по-големи дечица- пускате ли ги на градина или се гледате вкъщи? Ние имаме извинителна бележка за Ноември, пък и голям страх с тези епидемии, но все пак е добре да си се ходи и при децата.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 573
Бамби, и моя бандит така ми се дереше, но от 3 дни му пускам калориферчето в кухнята (там го къпя, мажа и обличам) докато не се загрее много хубаво помещението. Правя му към 27-28 градуса поне и това много му харесва и успокоява и гласа не му се чува докато го мацам и масажирам.

# 20
  • Мнения: X
Да се запиша и аз  Peace

# 21
  • Мнения: 103
Адри, не се притеснявай, аз също я порязах, а уж бях с нокторезачка за бебета. Сега ползвам само ножичка и става изеално. Вече никакви нокторезачки.

За акото,
днес докато пусках поста си и усетих, че ака. Звукът е като пръцкане но с пълнеж. След малко я гушкам и усещамнещо топло. Цялата беше омазана. По краката, корема и гръбчето. Така се зарадвах, след тези дни запек. Laughing И  ... последва ранно къпане.

За памперсите. На мен един - два пъти ми пропусна памперс и оттогава хубаво оправям ластичето покрай крачетата и няма никакъв проблем. Е,разбира се без бруталното наакване днес. и още едно до врата.
Лека нощ от нас. Тя заспа и аз ще се възползвам

# 22
  • София
  • Мнения: 1 573
Чипче, тя и моята нокторезачка е уж бебешка. Ултра мъничка с ограничител и дори с лампичка за да виждаш по-добре какво режеш. Последен писък на техниката в рязането на нокти  Laughing ама... пак стана сакатлък  Rolling Eyes
Моите двама мъже заспаха на дивана Simple Smile
Таткото спи, а бебчо по корем на гърдите му спи и пърди, та се къса  Laughing Когато си е в креватчето всяко пръцкане е придружено с пъшкане и писъци, а сега изкара сигурно един кубик газове без гък да каже. Не знам дали е от това, че е по корем или топлината на тати го успокоява.

# 23
  • Сф
  • Мнения: 13
запис и от мен Peace

Ние сме с Памперс двойка, жълтия пакет и да чукам на дърво съм си доволна, само един път ми е притичал и то докато чакахме в Токуда след раждането и то стана , защото беше две хранения с един памперс, там на й го смених, а много чакахме, ама най=смешното беше, че беше протекло на гърба Shocked Joy hahaha горкото ми детенце, акало, акало и препълнило пампито и излязло от към гръбчето й hahaha
Иначе и аз я къпя преди ядене и си мислех, че мрази водата, но сега като прочетох на Герчо поста се замислих, че май и ние не ревем от вода, а от глад Joy, но не мога да си поволя да я къпя след ядене, това и ще я разбуди, а и ще оповръща всичко...много връща милата, лелеее, дори акто я оригвам, или ако се е наплюла след ядене и и искам да я преоблека, ядене ставя зян..всико навънка...

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 293
Утре сме на консултация и ваксина, та в тази връзка нали свърши забраната за консултации в София или бъркам?

И аз се чудя по този въпрос. Никъде не намирам информация прекратена ли е грипната епидемия. Ще видим какво ще каже самата лекарка.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 573
Присъединявам се и аз към чуденката за консултациите. На нас тази на 20-ия ден ни я отложиха заради грипа, но днес станахме на месец и трябва да ходим за ваксина, а и най-сетне да го премерят диването и да кажат дали качва добре, че ми скъса нервите майка ми с това как слабичко било (половината дрешки не му стават вече щото е много слабичко...) и как кой го знае дали се наяжда като хората защото тя кърмата ми можело и да е много ама да е "редичка и да не е хранителна"  ooooh! Опитвах се да й обясня, че такова нещо като нехранителна кърма няма, ама тя си знае своето. Навремето са й напълнили главата с глупости и тя ни е дохранвала мен и сестра ми с Хумана, която дядо ми е пращал от Германия  "защото в нея има витамини, а в кърмата не" и до ден днешен си живее с това си убеждение. Свекървата също всеки ден пита по Скайп детето още ли е само на кърма и е много изненадана, че не се налага да го дохранвам. И след всяко измрънкване на бебо докато го гледат на камерата следва коментар "ама то сигурно е гладничко затова плаче"  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: X
Адри, определено е от това, че е по коремче. И моята като я сложа по коремче по-лесно изкарва газовете и се успокоява.
Утре сме на консултация и ваксина, та в тази връзка нали свърши забраната за консултации в София или бъркам?

И аз се чудя по този въпрос. Никъде не намирам информация прекратена ли е грипната епидемия. Ще видим какво ще каже самата лекарка.
Доколкото чух до края на седмицата ще са забранени консултациите  Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Аз мисля,че чух,че по време на национална грипна епидемия за забранени детските,женските консултации и свижданията Peace

Понеже и ние трябваше да сме тази седмица на консултация,аз  звъннах днес на педиатърката и тя ми потвърди,че не се провеждат ,да се обадя най-рано другия понеделник.

За жалост ще закъснеем с ваксините Confused

# 29

Общи условия

Активация на акаунт