Какъв вид прахосмукачка?

  • 104 474
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 44 115
Здравейте спряла съм се на прахосмукачка Мидеа.Какво ще кажете за тази марка?

Преди имахме микровълнова на мидеа, в магазина бяха казали, че е евтина, дъщерна и т.н. на LG. До колко е така...

# 301
  • Мнения: 8 524
Да ви попитам нещо,едната ми прахосмукачка е от този тип ,марка Хувър http://www.google.bg/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fbazar.bg%2Fpictu … art=0&ndsp=27
Купихме я от чужбина и решихме да я използваме след половин година.При 1.9-2.0 кв това чудо троха не може да засмуче.Разглобих я изчистих филтъра и нищо.В нашия град няма кой да ми я ремонтира,направо съм в чудо,а е удобна за почистване в  кухнята ,лека е .Имате ли представа къде могат да ми я ремонтират?

# 302
  • Мнения: 1 416
Как точно миете тръбите на прахосмукачката? Embarassed
Имам предвид, че то като се сипе препарат вътре в тръбата, ще си изтече и дефакто няма да я измие. Миенето на тръбите отвън е ясно, но отвътре как?

# 303
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Аз си ги мия само с вода, без препарат

# 304
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Предполагам,че тръбите се разглабят на поне две части.Направи си р-р от гореща вода и препарат в една кофа или друг дълбок съд и накисни тръбите,ако са прекалено дълги,просто ги обърни да се накиснат от всеки край.Плакнеш после отвътре и са идеални.

# 305
  • Мнения: 3 413
Препоръчайте ми прахосмукачка до 200лв.  Praynig

# 306
# 307
# 308
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Някой може ли да ми препоръча безшумна прахосмукачка за дебели килими. Мерси

# 309
  • Мнения: 7
Не ми е мерак да подновявам темата, но от това, което гледах, май тук е най-удачното място за въпрос. У нас се помещава едно голямо чудо рейнбоу.Вярно, чисти като звяр и пр. Но аз съм си малко мързеливичка, а това чудо, освен че тежи 1 тон, си е бая работа като цяло (сипи вода, изсипи вода, изчисти филтър,чакай да съхне...). Да, прекрасен е за сериозното почистване. Но съм решила да си взема нещо по-леко, с по-малък обем за бързото ежедневно почистване. А и трябва да е максимално тиха, че малкия принц се стряска от всичко! Грам нищо не разбирам от характеристиките на тези машини. Филтри? Торбички? Мощност? Тръби? Тип дръжки? Помощ!

# 310
  • София
  • Мнения: 9 920
Колко трябва да си приготви човек за що годе добра машина?

С воден филтър - само ако може да се "изключва" и да кара на хепа ф-р - не ми се мие след всяко чистене.
Циклоните скъпи ли са като поддръжка?

# 311
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Някой има ли кехлер ?

Общи условия

Активация на акаунт