ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе 2

  • 156 980
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 755
Mary_Angel Лекарства за стимулиране на овулацията от рода на Клостилбегит може да се вземат не повече от 6м. в живота, поради опастност от изчерпване на яйчниковия резерв. Макар, че не питаш това, ще те посъветвам да не си правиш опити със себеси и да се доверяваш на човек без опит в тези неща. Трябва ти специалист по стерилитет, а такъв в  Русе няма.

# 31
  • Мнения: 998
Темата за гинеколозите в Русе е доста интересна, следя я и най-накрая се реших и аз да споделя моя "опит" придобит през приключението бременност. Аз съм мама на 3 месечна госпожица, която износих и родих със страшни мъки. За ЖК бях при д-р Пейкова, в началото нямаше проблеми, но когато се появиха сериозните проблеми страшно много се разочаровах от нея като лекар и човек. Държа да кажа, че не съм лигла и не мърморя за най-малкото нещо, спортистка съм и съм свикнала да търпя.Страшно съм доволна от д-р Йорданова, при нея ходих за първата ФМ в Евромедисон. Тук в темата видях мнение, че там не разбирали от 4D видеозон, но още в 14 г.с.  ми се каза какъв ще е пола на бебето /ако това е мерило дали гинеколога разбира/. В 26 г.с. пак ходих на ФМ, след обстойния 50 мин. преглед се оказа, че имам спазъм на пъпната връв, бебка изоставаше,имах контракции и скъсяване на шийката. Влязох в АГ /за 3-ти път/ след правилната диагноза и назначено лечение от д-р Йорданова нещата се оправиха. Тя ме изражда, през цялото време беше до мен, поради усложненията през бременността раждането /аз държах да е естествено/ мина трудно както за мен, така и за нея, но слава богу с прекрасен край. Искам да отбележа, че не съм й плащала нищо. Ако има как и 3-те си гласа ще ги дам за нея.  Heart Eyes
И аз имах спазъм на пъпната връв,освен това бях с плацента превиа,тя я видя на феталната без да й казвам,предписа ми лечение и бебка се роди 3 кг 8 дни преди термина,което е постижение и според Минчева,защото по време на секциото тя коментира,че ниската плацента пречи на бебето да порастне много.И все пак родих живо и здраво дете,не съжалявам,че се доверих на Йорданова за феталната,за мен е прекрасен лекар и като човек е много разбрана и добричка.Определено съм й много благодарна и я препоръчвам.

# 32
  • Мнения: 250
0898/588-585
082/875-084
На тези телефони можете да се свържете с д-р Юлиян Георгиев

# 33
  • Мнения: 471
Acer, благодаря за съвета!
Това за Клостила го знам. Ходя в София в клиника по стерилитет, когато стигмен до момента със стимулацията, те ще ме наблюдават - хормони, големина на фоликули и т.н. Но преди да се стигне до този етап трябва да си направи (спермограма, която вече имаме и) цветна снимка. Затова се интересувам дали Шишкова може да ми свърши тази работа.

# 34
  • Мнения: 758
Acer, благодаря за съвета!
Това за Клостила го знам. Ходя в София в клиника по стерилитет, когато стигмен до момента със стимулацията, те ще ме наблюдават - хормони, големина на фоликули и т.н. Но преди да се стигне до този етап трябва да си направи (спермограма, която вече имаме и) цветна снимка. Затова се интересувам дали Шишкова може да ми свърши тази работа.

Явно си се насочила към клиника в София - това е добре, защото и аз съм чувала, че в Русе няма добър лекар по стерилитет или подобни болести свързани със забременяване и износване на дете.
Другата добра клиника (в която ходи моя приятелка и е по-наблизо) е в Плевен. Но където си се доверила вече, там си ходи. Стискаме палци нещата да се наредят както желаете бързо.

# 35
  • Мнения: 427

             Mary_Angel-ходила ли си на имунно -диагностика?Понякога проблемното забременяване,или износване на бебето ,има връзка и със имунната система.
  Казвам го от личен опит,благодарение на докторите от Плевен ,успях да си износя децата.Там правят всякакви изследвания и консултации.Клиниката им се намира срещу медицинският институт.Ако изявиш желание за консултация /дори по телефон/,пиши ми,ще ти дам координати.

# 36
  • Мнения: 6

Бамбина ще напишеш ли някакъв телефон на д-р Йорданова
082/ 519 544 това е номерът на Евромедисон.
Като се свържеш ,казваш,че искаш час при д-р Йорданова,аз така процедирах.

Благодаря за информацията Бамбина. Simple Smile 

# 37
  • Мнения: 758

             Mary_Angel-ходила ли си на имунно -диагностика?Понякога проблемното забременяване,или износване на бебето ,има връзка и със имунната система.
  Казвам го от личен опит,благодарение на докторите от Плевен ,успях да си износя децата.Там правят всякакви изследвания и консултации.Клиниката им се намира срещу медицинският институт.Ако изявиш желание за консултация /дори по телефон/,пиши ми,ще ти дам координати.

Ето това и аз имах предвид!

# 38
  • Мнения: 59
Аз отдавна ходя при Шишкова, но не ми се е налагало да правя цветна снимка!

# 39
  • Мнения: 574
Цветни снимки в Русе мисля, че прави само Зарзаланов. Също и д-р Бойчев в Тутракан.

# 40
  • Мнения: 471
Vesy2712, и аз така мислех, но оня ден, когато бях на преглед при Шишкова тя ми каза, че и тя правила цветни снимки. Притеснявам се дали да и се доверя, затова търся отзиви от Вас.

# 41
  • Мнения: 14 133
Mary_Angel, дано се включи и някоя от пациентките на д-р Зарзаланов с впечатления от правенето на цветни снимки при него.  А при д-р Бойчев, някое от момичетата дали е правило цветна снимка ?  newsm78

# 42
  • Мнения: 51
Здравейте на всички Simple Smile
- за цветна снимка - миналата година ми прави доктор Зарзаланов - бях изключително доволна, много внимателен, не усетих почти никаква болка и всичко мина за секунди, след  три месеца бях отново бременна Simple Smile

Първата ми бременност беше доста проблемна, в 11г.с. получих огромен кръвоизлив, тогава се бях записала при Шишкова (заради многото хвалби, за което съжаляяяяявам!), на всичкото отгоре беше Великден. Обаждам и се плачейки, че имам много силен кръвоизлив и да каже какво да правя, а тя направо ми вика : " СЪЖАЛЯВАМ, МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ...аз в момента празнувам!" и затвори телефона, представете си как се почувствах и тогава мажът ме закара веднага в Ескулап, но за огромно съжаление намаше абсолютно никакъв доктор и казаха, че немогат да ме приемат. Веднага тръгваме към АГ, а аз цялата в кръв, плача, а мажът ми не го знам Sad , пристигаме там и ми казват да се кача на втория етаж и да чакам на пейката....... качих се, седнах на пейката, а наоколо няма жива душа, аз напълно отчаяна си стоя и плача..... по едно време като оазис в далечината се задава доктор - Доктор ЗАРЗАЛАНОВ, аз не го познавах до този момент, но той като ме видя в тове положение направо онемя, попита ме защо плача, каза да не плача, че всичко ще е наред! Веднага ме сложи на легло и започна да ме гледа на видеозона и никога няма да забравя думите казани с усмивка : " А ,ето го и БЕБЧЕТО, даже и сърчице си има,  и поритва, видя ли че няма страшно" ! След това веднага нареди на сестрите да ми сложат системи и  обезболяващи инжекции но шпа и спазмалгон, да ме настанят и ми назначи лечение. Стоях една седмица в болницата , а той всеки ден идваше да ме вижда, а ако неможеше ми се обаждаше по телефона да ме пита как съм. За нас той беше спасителят на нашето бебче, а той от своя страна беше толкова горд и доволен от щасливия край.

За всичко това не ми е поискал и един лев! След случилото се имах доверие само и единствено на него, той ми следи бремеността до край , аз исках да раждам секцио - това беше най-хубавият ден в живота ми! Той беше изключително внимателен, направи едно перфектно секцио, с почти незабележим белег с подкожни шевове, въстанових се за З дни!


При Шишкова повече не стъпих, не стига че искаше да плащам на частно, че да не сме се занимавали с много документи.. Close..

Сега втората ми бременност пак той я следи, пак на него се доверявам и пак той ще прави секциото Peace

Искам да кажа, че от два месеца има нов кабинет - " Медицински център Теодора", с НАЙ - ДОБРИЯ ВИДЕОЗОН в Града - модел 2009г. 4д, много е хубаво и приятно там! Намира се на Муткурова, срещу барчето Кристал. Вече правихме и ФМ на новия  видеозон - страхотно Hug!Ами това е , много е важно да намериш доктор, който да подхожда като човек преди всичко и индивидуално - аз намерих Heart Eyes !
Пожелавам го на всички!

# 43
  • Мнения: 14 133
pampilii, такъв си е д-р Зарзаланов, наистина е много загрижен и  всеотдаен!  Peace
Безпроблемна бременост до края!  Heart Eyes
За отношението на Шишкова в такъв тежък момент за вас - без коментар.  #Crazy

# 44
  • Мнения: 28
pampipili чак настръхнах като ти четох поста. За Шишкова не се учудвам как е реагирала. А за  д-р Зарзаланов адмирации !
С него се засякох за минути в родилното , но нямам лоши впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт