Ароматизатор за тоалетна

  • 20 622
  • 67
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 644
Търсих,но не открих!!!Затова ще помоля да споделите опит-какъв ароматизатор за тоалетна използвате,за да ухае приятно и силно.В момента съм с Бреф дуо актив,но не мирише изобщо.Използвала съм и Амбипур,и Доместос кошнички,но без резултат.Моля за помощ  Praynig Дали пък да не взема на Глейд микроспрей или нещо подобно.Цялата ми тоалетна свети от чистота(малко реклама) а не ухае  Tired

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Отговорих ти в другата тема за тоалетната преди да видя,че си пуснала отделна. Grinning

# 2
  • Мнения: 400
Аз съм с Глейд микроспрей, доволна съм. Тоалетната ни е с баня, и периодично като влизам пръскам да ми мирише на хубаво, иначе съм сложила и Бреф, но и според мен почти не мирише

# 3
  • Мнения: 353
При мен мирише първите 2-3 дни, после не го усещам, мислех си че свиквам с миризмата, имахме и глейд микро спрей и още един дето пръска на 18 минути веднъж, как го обясних само Crazy

# 4
  • Мнения: 182
Аз поливам редовно с препарат за тоалетни на Медикс.Хем почиства,хем ароматизира.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 345
Какво ли не съм пробвала ефектът е за минута две и после край. Микроспрея на Глейд не съм слагала,но сложих от този със сензора и като вляза пръска. Мирише две минути и край после и то не достатъчно силно както искам. Брефа ми върши работа до толкова,че наистина тоалетната се чисти по-лесно с него и се усеща един вяял аромат,но при мен може да се усеща, защото е мн. малка тоалетната и е отделна от банята. Взимала съм и от тези в кутийки като гелове дето се лепят или просто поставят някъде и от тях ефекта е нулев. Този на Еруик пръскащ на определен интервал е последната проба и при него ефект две минути след пръскането и след това все едно няма никакъв ароматизатор. Много ми се иска да да намеря нещо,което непрекъснато да мирише силно както по заведенията примерно, но още не съм го открила

# 6
  • плевен
  • Мнения: 644
С една дума май няма качествен ароматизатор Mr. Green

# 7
  • Мнения: 668
Търсих,но не открих!!!Затова ще помоля да споделите опит-какъв ароматизатор за тоалетна използвате,за да ухае приятно и силно.В момента съм с Бреф дуо актив,но не мирише изобщо.Използвала съм и Амбипур,и Доместос кошнички,но без резултат.Моля за помощ  Praynig Дали пък да не взема на Глейд микроспрей или нещо подобно.Цялата ми тоалетна свети от чистота(малко реклама) а не ухае  Tired

И аз съм с такъв /розово и синьо - забравих какво беше  newsm78/, ама си мирише. Уточнявам, че нашата тоалетна е малка. Също така и тоал. хартия е ароматизирана и това допринася повече.

# 8
  • Мнения: 400
Какво ли не съм пробвала ефектът е за минута две и после край. Микроспрея на Глейд не съм слагала,но сложих от този със сензора и като вляза пръска. Мирише две минути и край после и то не достатъчно силно както искам. Брефа ми върши работа до толкова,че наистина тоалетната се чисти по-лесно с него и се усеща един вяял аромат,но при мен може да се усеща, защото е мн. малка тоалетната и е отделна от банята. Взимала съм и от тези в кутийки като гелове дето се лепят или просто поставят някъде и от тях ефекта е нулев. Този на Еруик пръскащ на определен интервал е последната проба и при него ефект две минути след пръскането и след това все едно няма никакъв ароматизатор. Много ми се иска да да намеря нещо,което непрекъснато да мирише силно както по заведенията примерно, но още не съм го открила
И аз искам да си взема за хола само че от тези които са по магазините, много силно миришат, чак лошо да ти стане, но предполагам че може да се регулират по колко да пръскат, някой ако е запознат нека да каже кои са най- силно миришишщите ( на коя фирма )

# 9
  • Мнения: 12
Ползвам тоалетна хартия Milde Spa и мирише много приятно.

# 10
  • плевен
  • Мнения: 644
И аз винаги съм се чудела какви са тези в магазините.Ухаят приятно и силно newsm78

# 11
  • Мнения: 44
Новите "свежи дискове" на "Анитра" мисля, че сполучливи

# 12
  • Мнения: 44
Какво ли не съм пробвала ефектът е за минута две и после край. Микроспрея на Глейд не съм слагала,но сложих от този със сензора и като вляза пръска. Мирише две минути и край после и то не достатъчно силно както искам. Брефа ми върши работа до толкова,че наистина тоалетната се чисти по-лесно с него и се усеща един вяял аромат,но при мен може да се усеща, защото е мн. малка тоалетната и е отделна от банята. Взимала съм и от тези в кутийки като гелове дето се лепят или просто поставят някъде и от тях ефекта е нулев. Този на Еруик пръскащ на определен интервал е последната проба и при него ефект две минути след пръскането и след това все едно няма никакъв ароматизатор. Много ми се иска да да намеря нещо,което непрекъснато да мирише силно както по заведенията примерно, но още не съм го открила
[/quote
А защо не пробваш електрически? Ароматът е постоянен и може да се регулира като сила, а избора е голям и цените са добри.

# 13
  • плевен
  • Мнения: 644
Имам  електрически за хола и кухнята,ама как да го сложа в тоалетната.И  там ефектът е временен,като е на висока степен мирише,но свършва много бързо.А като намаля степента,не се усеща  Close

# 14
  • Мнения: 15 379
Новите "свежи дискове" на "Анитра" мисля, че сполучливи
Аз пък от тях съм много разочарована.
По темата - обикновено купувам Амбипур кошничка за тоалетната чиния и винаги има пълен пълнител Глейд микроспрей. В тоалетната е чисто и мирише на хубаво, отделно и тоалетната хартия мирише, купувам Цева (различните варианти, най-вече праскова, че отива на фаянса).

# 15
  • Мнения: 721
Новите "свежи дискове" на "Анитра" мисля, че сполучливи


много приятно ухаят, но това че издържали до няколко седмици са пълни глупости.като го сложа сутринта до вечерта отдавна го няма, а са 6 диска  за около 4лв.

# 16
  • Мнения: 377
Свежи дискове - това където е като спринцовка ли? Аз днес си сложих такова. Мирише, но не ми харесва миризмата особено. Мойто е синьо.
Иначе си слагам тези, които ги рекламират  (не помня имена  Rolling Eyes) и си ги харесвам повече.

# 17
  • Мнения: 6 301
И аз ползвам тоалетна хартия МИЛДЕ, цялото помещение мирише страхотно от нея. Ползвала съм микроспрей - толкова е силен, че цялата къща мирише след това.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 7 796
И аз използвам Милде-то за ароматизатор. Имам също микроспрей ( че да не ходим у Ники  Laughing) и дисковете на Патето ама те на втория ден не смърдят иначе траят няколко дена.

# 19
  • Мнения: 2 133
И за чинията и за помещението на амби пур.

# 20
  • Мнения: 765
Това се опитвам да постигна и аз- миризма през цялото време, но уви засега не съм намерила формулата.
Милдето мирише, но много слабичко. Тези новите дискове също ги пробвах и те миришат само в началото. Иначе има едни големи ароматизатори-тип елхичка на Фреш - те докарват около две или три седмици миризма, в началото доста силно.
Фреш пише на тях и едното е около 3 лв.

# 21
  • Мнения: 5 160
Да ви допълня (освен ароматизаторите, почистването с аром.препарати, миришеща хартия) - понякога уцелвам да купя едни силно ароматизирани сапуни ( на ягода напр) - използваме го за ръце и стои открит на поставка. Допълва миризмата:) Отделно досега не ми се е случвало домашните ни wc да миришат (на каквото и да било) - дано все така да е.

# 22
  • плевен
  • Мнения: 644
  Отделно досега не ми се е случвало домашните ни wc да миришат (на каквото и да било) - дано все така да е.

И моята не мирише на лошо,но аз искам да мирише трайно и приятно  Wink

# 23
  • Мнения: 1 310
И аз пробвах доста WC ароматизатори, докато се спра на Амби Пур, но зеления. Само него използвам. От всичките видове, той е с най-силната миризма. Тоалетната ни винаги мирише на свежо с него.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 252
Aз имам "Глейд спрей" и съм доволна , но от Гърция си бях донесла една тоалетна хартия  - нямаше нужда от ароматизаор.
За жалост не помня фирмата

# 25
  • Мнения: 1 489
С една дума май няма качествен ароматизатор Mr. Green
Да,за това слагам от сините или зелените таблетки  в казанчето на тоалетната.Издържат около 10 дни.Добре дезинфекцират.

# 26
  • Мнения: 803
С една дума май няма качествен ароматизатор Mr. Green
Да,за това слагам от сините или зелените таблетки  в казанчето на тоалетната.Издържат около 10 дни.Добре дезинфекцират.

Давате ми идея за една анкета.
Но ще я пусна по-нататък.
Тук може още мнения да се споделят пък и ще преповторим темата.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 552
Не се усеща миризмата, защото всичко заминава през отдушника /вентилатора/.
Като не работи вентилатора, самия отвор/комин/ си създава собствена тяга и изсмуква аромата нагоре. Това важи и за пръскащи и мокрещи се ароматизатори.
Направете експеримента, пръснете от пръскащите ароматизатори в килера и затворете вратата. Там няма отдушник и аромата ще се запази.
Каквото  и да сложите, ще е все тая, пак ще заминава аромата.

# 28
  • Мнения: 1 252
Илиева , напълно съм съгласна !
Но кажи какво да правя , след като някой некърдик под мен си е сложил от там / през това коминче/ да му минава тръбата на абсорбатора?
"Умно " , няма що?
И ако отворя капака на вентилатора къщата ми се омирисва на менюто , което се приготвя от долния етаж!
Особено зимата  - неповторима миризма  на кисело зеле....
Та вентилора си стои с капак, а иначе е електрически и вършеше работа , преди да се нанесат тези собственици , с нестарданти строителни идеи! 

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Използвам AIR Wick .

# 30
  • Мнения: 950
Ползвам един неутрализатор на миризми Fresh master страхотен е за мокри помещения ,а за самата тоалетна чиния ароматизатор на Сано ,отделно и тоалетните сапуни внасят аромат .

# 31
  • София
  • Мнения: 3 853
Ароматни сапуни и свещи.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 552
Ани, много кофти ситуация при вас. Онези от долу да ги  #2gunfire малко е. Безумни колкото искаш. Може би трябва да вдигнеш джангар ми се струва. Направи оплакване, пусни жалба, не може така.
Извинявам се за отклонението.
При нас самата тръба на отдушника минава през тоалетната. На същата стена от другата страна е кухнята и там минава комина с отвор за дим и отвор за аспиратора. Ние имахме проблем със съседа от 2 ет. за дима. Комина има пукнати/ блока е стар/ и влизаше дим по всички етажи. Събрахме се всички и го принудихме да си спре печката с дърва. От апартаментите излизаха облаци дим.
Да има късмета за си запали печката тая зима.  Mr. Green  #2gunfire #2gunfire

# 33
  • Мнения: 790
Не си падам по кошнички с ароматизатори.
Слагах от свежите дискове на Тоалетното пате, но докато са съвсев нови миришат ужасно натрапчиво. А като се наложи да чистиш тоалетната ги измиваш с четката и не са трайни.
Разчитам на ароматни свещи.

# 34
  • Мнения: 4 965
Разните кошнички ги мразя - пречат при почистването и при смяна трябва да се пипат, а аз не си падам по подобни гадости. И без това не миришат особено добре. Компенсирам с Глейд микроспрей, споменатите ароматизирани тоалетни хартии /не само Милде, а и други видове/ и купувам сапуни на Касиопея.

# 35
  • Мнения: 44
Новите "свежи дискове" на "Анитра" мисля, че сполучливи


много приятно ухаят, но това че издържали до няколко седмици са пълни глупости.като го сложа сутринта до вечерта отдавна го няма, а са 6 диска  за около 4лв.

Една доза у нас издържа 4-5 дни и, при всяко пускане на водата се разнася аромат, но, все пак, трайността зависи от това, колко
човека сте в къщи и колко често се ползва тоалетната. За мен е добре: 6 дози по 5 дена = 1 месец.

# 36
  • плевен
  • Мнения: 644
Май вече се спирам на Глейд  Микроспрей,относно тоалетната хартия използваме Емека,която също мирише приятно,а мога да оставя някоя кошничка ей така колкото да не е без хич  Peace

# 37
  • Мнения: 44
Прави ми впечатление, че много използвате ароматизирани тоалетни хартии. Бих ви посъветвала много да внимавате с всички ароматизирани хигиенни продукти, че, ако ви кажа аз през какъв ад минах заради ароматна тоалетна хартия...Не го пожелавам на никого.

# 38
  • плевен
  • Мнения: 644
Прави ми впечатление, че много използвате ароматизирани тоалетни хартии. Бих ви посъветвала много да внимавате с всички ароматизирани хигиенни продукти, че, ако ви кажа аз през какъв ад минах заради ароматна тоалетна хартия...Не го пожелавам на никого.

Права си,но лошото е че не съм се замисляла за последствия.От аромата,от химикалите да не стане "късо съединение",нежелана реакция.Досега нямам проблеми,дано да няма

# 39
  • Мнения: 1 732
Прави ми впечатление, че много използвате ароматизирани тоалетни хартии. Бих ви посъветвала много да внимавате с всички ароматизирани хигиенни продукти, че, ако ви кажа аз през какъв ад минах заради ароматна тоалетна хартия...Не го пожелавам на никого.
И аз,и аз и от превръзки ,та сега всичко бяло и неароматизирано.
А по темата-ползвах новите дискчета,харесаха ми,но са нетрайни,сега редувам кошничка на апта и синия амби пур.

# 40
  • Мнения: 1 269
Аз открих перфектната комбинация за моята тоалетна! Синята кошничка на Сано с аромат на праскови и гела на Бреф(бор, море, зелена ябълка) . Тоалетната винаги е свежа и мирише на чисто. Нямам нужда от допълнителни ароматизатори, но за всеки случай имам спрей на Амби пур с аромат на момина сълза и още един с аромат  на люляк.

# 41
  • Мнения: 803
kaka е права
Ароматизаторите и оцветителите са най-лошите алерго-предизвикващи компоненти на препаратите.
Живи отрови са. Особено за тоалетна хартия и за въздух.
Имаше преди месеци един въпрос тук, във форума "С какъв аромат и каква тоалетна хартия предпочитате?"
Многото правилни отговори съчетаха неароматизирана, неоцветена, нерециклирана, неизбелвана и 100% целулоза.
Питащият не се съобразио с тях, защото бе производител и продава това, което се търси.

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 07:32 от Дедо

# 42
  • Мнения: 4 965
Дедо, най-хигиенично е след ползване на тоалетната човек да се измие и ние вкъщи го правим. Въпросната ароматна тоалетна хартия я ползваме основно за еднократно избърсване преди миенето, колкото да не си пипаме направо д-тата след голяма нужда /сори, за натурализма/  Crazy.
Не сме алергични, но пък тоалетните ни ухаят хубаво. Wink
Ясно ми е за алергиите и отровите. Peace

# 43
  • Мнения: 721
Новите "свежи дискове" на "Анитра" мисля, че сполучливи


много приятно ухаят, но това че издържали до няколко седмици са пълни глупости.като го сложа сутринта до вечерта отдавна го няма, а са 6 диска  за около 4лв.

Една доза у нас издържа 4-5 дни и, при всяко пускане на водата се разнася аромат, но, все пак, трайността зависи от това, колко
човека сте в къщи и колко често се ползва тоалетната. За мен е добре: 6 дози по 5 дена = 1 месец.

сигурно си права, ние сме четирима големи човека и през по голямата част от деня трима от нас са в къщи.но може би точно заради честото пускане на водата  аромата им се усеща през целия ден. така че за сега съм се спряла на тях, поне докато не открия нещо друго което така да ароматизира WC-то

# 44
  • Мнения: 44
На въпроса:"Много хубаво ухаеш, какъв парфюм използваш?", сестра ми отговаря:" Къпя се редовно."

# 45
  • Мнения: 1 745
Нашата тоалетна е отделно от банята и е мноооого малка,та Бреф дуо актив ми върши перфектна работа. Peace Купувала съм какви ли не,но това мирише най-силно.Само дето и много бързо се стопява-няколко дни изкарва,ама то 2 хубави няма! Wink

# 46
  • плевен
  • Мнения: 644
От много чудене и разни идеи днес си взех от Кауфланд дисковете с патето(искаше ми се Глейд микроспрей,ама пусти пари в момента не стигат за тези екстри).Ще видя дали ще съм доволна  Peace

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 373
не прочетох всички мнения така че се извинявам някой ако го е казал,а ако не е     най-сигурното и ароматизиращо е тези които се ключват в контакта,аз също искам винаги да мирише хубаво и пробвах сигурно всички,но това е  newsm10 newsm44

# 48
  • София
  • Мнения: 1 890
     Най-силно мирише от тоал. хартия Милде + има един сапун на Касиопея - пъпеш. В момента, в който влезеш, и се усеща миризмата. А и е зелен и ми се вързва с цвета на банята.  Mr. Green

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
От известно време сме с Бреф,но като че ли тоалетната хартия върши по-добра работа,хем тоалетната ни е отделна и по-малка.

# 50
  • плевен
  • Мнения: 644
И аз съм съгласна за ароматизаторите в контакта,само незнам как да го сложа в тоалетната като няма контакт  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 731
 newsm78 кака,можеш ли да разкажеш какво точно ти се случи от ароматизираната тоалетна хартия? newsm78
И аз постоянно ги сменям ,но още не съм открила доброто решение.Сега сме с пулверизатор ама 2 мин трае. newsm78 #Crazy

# 52
  • Мнения: 82
Здравейте!
Аз използвам едни ароматизатори за кола.
Представляват малко стъклено шишенце с дървена капачка.
Като се напои капачката с течността отделя аромат доста време.
Копувам ги от "левовете".
 На децата им е забавно да обръщат шишенцето за да се напои Laughing

# 53
  • Мнения: 780
Здравейте!
Аз използвам едни ароматизатори за кола.
Представляват малко стъклено шишенце с дървена капачка.
Като се напои капачката с течността отделя аромат доста време.
Копувам ги от "левовете".
 На децата им е забавно да обръщат шишенцето за да се напои Laughing
  Peace И аз съм доволна от тези ароматизатори - вземам си от пикадили , но мисля , че навсякъде ги има . С тестер са и може да се ориентираш на какво миришат . В комбинация с милдето и тези синките дето се слагат в казанчето , тоалетната ни е освежена за по - дълго време  Peace

# 54
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте!
Аз използвам едни ароматизатори за кола.
Представляват малко стъклено шишенце с дървена капачка.
Като се напои капачката с течността отделя аромат доста време.
 

Малко тъп въпрос ама къде да го закача,защото в тоалетната освен тоалетната чиния и окачения таван и кошчето няма друго.Иначе и мъжо си взима от тях за колата  Blush

# 55
  • Мнения: 116
Наистина много добра идея с тези шишенца. Peace Купували сме за колата, ще опитам и за банята. Whistling

# 56
  • Мнения: 120
В самата тоалетна чиния съм сложил тоалетно пате, което върви в продажба заедно с шише бреф - за около 5 лева. Бреф ми е гел и в Кауфланд имаше 2 вида - с мирис на океан и на лимон мисля. Взех лимона. Много е икономично. Щом патето свърши се пълни от шишето... Живеем 4 човека, тоалетната се ползва постоянно и едно пате ни стига за седмица при все, че наистина тоалетната е буквално постоянно заета  Joy

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 373
нашето е санитарен възел,баня,тоалетна и перално помещение отделени с сгъваеми врати които не са плътни и имам контакти по тая причина и тези ми вършат идеална работа,просто си мирише постоянно и навсякъде, приятен ден момичета  bouquet

# 58
  • Мнения: 668
От много чудене и разни идеи днес си взех от Кауфланд дисковете с патето(искаше ми се Глейд микроспрей,ама пусти пари в момента не стигат за тези екстри).Ще видя дали ще съм доволна  Peace

И аз си взех от тях, но все още не са ми влезли в употреба.  Ще видим у нас за колко дни се задържат.Thinking

# 59
  • Мнения: 82
Здравейте!
Аз използвам едни ароматизатори за кола.
Представляват малко стъклено шишенце с дървена капачка.
Като се напои капачката с течността отделя аромат доста време.
 

Малко тъп въпрос ама къде да го закача,защото в тоалетната освен тоалетната чиния и окачения таван и кошчето няма друго.Иначе и мъжо си взима от тях за колата  Blush
Има малки закачалки,самозалепящи.
Можеш да ги лепнеш в някои ъгъл или за вратата.....
Пък и да го сложиш направо на мивката,мисля че няма значение. Peace

# 60
  • Мнения: 1 907
И аз съм ползвала какви ли не тоалетни ароматизатори,но сега си взех Бреф,но зелено-синия вариант,с аромат на бор, и не само тоалетната , а и коридора мирише страшно хубаво.Тоалетна хартия Емека,също допринася за аромата в тоалетната Peace

# 61
  • Мнения: 48
Glade Microspray - мирише много хубаво и силно. Особено ябълката е много приятен.   bouquet

# 62
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Никакъв - става ми лошо от миризмите на ароматизатори, ароматни пръчици и тем подобни.
Ползвам старият изпитан метод - прозореца Mr. Green

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 373
права си най-добрия метод е прозореца, при нас е постоянно леко отворен това е достатъчно,и електрически ароматизатор с лек аромат,но не сладникав

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Bref и Милде.Също така имам и микро спрей

# 65
  • Мнения: 369
Снощи купих от метро на Амби пур някакъв гел под формата на перлички.Мирише много хубаво и засега е доста силно.Дават го за 6-8седмици, но ще видим колко ще издържи

# 66
  • Мнения: 1 732
Снощи купих от метро на Амби пур някакъв гел под формата на перлички.Мирише много хубаво и засега е доста силно.Дават го за 6-8седмици, но ще видим колко ще издържи
Имам го от няколко седмици този ароматизатор,само като се наведеш към него миреше,а перличките си стоят в същото състояние-не са се стопили.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 103
Бреф кошничка с аромат на зелен лимон лайм и мента е страхотен Peace

Общи условия

Активация на акаунт