Ароматизатор за тоалетна

  • 20 633
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 745
Нашата тоалетна е отделно от банята и е мноооого малка,та Бреф дуо актив ми върши перфектна работа. Peace Купувала съм какви ли не,но това мирише най-силно.Само дето и много бързо се стопява-няколко дни изкарва,ама то 2 хубави няма! Wink

# 46
  • плевен
  • Мнения: 644
От много чудене и разни идеи днес си взех от Кауфланд дисковете с патето(искаше ми се Глейд микроспрей,ама пусти пари в момента не стигат за тези екстри).Ще видя дали ще съм доволна  Peace

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 373
не прочетох всички мнения така че се извинявам някой ако го е казал,а ако не е     най-сигурното и ароматизиращо е тези които се ключват в контакта,аз също искам винаги да мирише хубаво и пробвах сигурно всички,но това е  newsm10 newsm44

# 48
  • София
  • Мнения: 1 891
     Най-силно мирише от тоал. хартия Милде + има един сапун на Касиопея - пъпеш. В момента, в който влезеш, и се усеща миризмата. А и е зелен и ми се вързва с цвета на банята.  Mr. Green

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
От известно време сме с Бреф,но като че ли тоалетната хартия върши по-добра работа,хем тоалетната ни е отделна и по-малка.

# 50
  • плевен
  • Мнения: 644
И аз съм съгласна за ароматизаторите в контакта,само незнам как да го сложа в тоалетната като няма контакт  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 731
 newsm78 кака,можеш ли да разкажеш какво точно ти се случи от ароматизираната тоалетна хартия? newsm78
И аз постоянно ги сменям ,но още не съм открила доброто решение.Сега сме с пулверизатор ама 2 мин трае. newsm78 #Crazy

# 52
  • Мнения: 82
Здравейте!
Аз използвам едни ароматизатори за кола.
Представляват малко стъклено шишенце с дървена капачка.
Като се напои капачката с течността отделя аромат доста време.
Копувам ги от "левовете".
 На децата им е забавно да обръщат шишенцето за да се напои Laughing

# 53
  • Мнения: 780
Здравейте!
Аз използвам едни ароматизатори за кола.
Представляват малко стъклено шишенце с дървена капачка.
Като се напои капачката с течността отделя аромат доста време.
Копувам ги от "левовете".
 На децата им е забавно да обръщат шишенцето за да се напои Laughing
  Peace И аз съм доволна от тези ароматизатори - вземам си от пикадили , но мисля , че навсякъде ги има . С тестер са и може да се ориентираш на какво миришат . В комбинация с милдето и тези синките дето се слагат в казанчето , тоалетната ни е освежена за по - дълго време  Peace

# 54
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте!
Аз използвам едни ароматизатори за кола.
Представляват малко стъклено шишенце с дървена капачка.
Като се напои капачката с течността отделя аромат доста време.
 

Малко тъп въпрос ама къде да го закача,защото в тоалетната освен тоалетната чиния и окачения таван и кошчето няма друго.Иначе и мъжо си взима от тях за колата  Blush

# 55
  • Мнения: 116
Наистина много добра идея с тези шишенца. Peace Купували сме за колата, ще опитам и за банята. Whistling

# 56
  • Мнения: 120
В самата тоалетна чиния съм сложил тоалетно пате, което върви в продажба заедно с шише бреф - за около 5 лева. Бреф ми е гел и в Кауфланд имаше 2 вида - с мирис на океан и на лимон мисля. Взех лимона. Много е икономично. Щом патето свърши се пълни от шишето... Живеем 4 човека, тоалетната се ползва постоянно и едно пате ни стига за седмица при все, че наистина тоалетната е буквално постоянно заета  Joy

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 373
нашето е санитарен възел,баня,тоалетна и перално помещение отделени с сгъваеми врати които не са плътни и имам контакти по тая причина и тези ми вършат идеална работа,просто си мирише постоянно и навсякъде, приятен ден момичета  bouquet

# 58
  • Мнения: 668
От много чудене и разни идеи днес си взех от Кауфланд дисковете с патето(искаше ми се Глейд микроспрей,ама пусти пари в момента не стигат за тези екстри).Ще видя дали ще съм доволна  Peace

И аз си взех от тях, но все още не са ми влезли в употреба.  Ще видим у нас за колко дни се задържат.Thinking

# 59
  • Мнения: 82
Здравейте!
Аз използвам едни ароматизатори за кола.
Представляват малко стъклено шишенце с дървена капачка.
Като се напои капачката с течността отделя аромат доста време.
 

Малко тъп въпрос ама къде да го закача,защото в тоалетната освен тоалетната чиния и окачения таван и кошчето няма друго.Иначе и мъжо си взима от тях за колата  Blush
Има малки закачалки,самозалепящи.
Можеш да ги лепнеш в някои ъгъл или за вратата.....
Пък и да го сложиш направо на мивката,мисля че няма значение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт