Amazon.co.uk вече доставя и до България!!!

  • 77 783
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 251
Момичета, а пресите за коса на Remington дали сте ползвали? И какво покритие е най- щадящо за косата?

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 4 739
Получих си и аз епилатора  Party Имам питане обаче - едва напъхах щепсела в контакта, дори не влиза съвсем, но се зарежда. И вашите ли са така?
Освен това имам още една поръчка от немския амазон, в тракинга ми пише дата за доставка 14.12, а още я няма. От много време поръчвам от амазон и досега винаги нещата са ми пристигали до посочения срок  newsm78 Някой друг с подобен проблем?

И по въпроса с митницата да се изкажа - освен 4-те лв. , почти винаги спирам на платения паркинг, защото няма места и освен това се чувствам ужасно , когато започнат да ми бърникат по колетите и да размятат нагоре долу гащи, обувки .... и каквото съм си купила  Crossing Arms

# 692
  • Мнения: 193
Момичета, а пресите за коса на Remington дали сте ползвали? И какво покритие е най- щадящо за косата?
Аз имам такава http://remington.bg/product/presa-za-izpraviane-remington-protect-shine-s2004 . Много е готина, че и класива, и добре изправя на половината от мощността си.

# 693
  • Мнения: 1 251
Момичета, а пресите за коса на Remington дали сте ползвали? И какво покритие е най- щадящо за косата?
Аз имам такава http://remington.bg/product/presa-za-izpraviane-remington-protect-shine-s2004 . Много е готина, че и класива, и добре изправя на половината от мощността си.

http://www.amazon.co.uk/Remington-S2003-Protection-Fabric-Straig … &sr=8-3-fkmr0 тази е един модел назад явно, аз се чудя и между тази http://www.amazon.co.uk/Remington-S7902-Wet-Straight-Straightene … 039276&sr=1-1, която е нов модел!  newsm78

# 694
  • Мнения: 595
И моят колет от немския амазон го няма..А трябваше да е тук на 11.12. Пратен е още на 29.11 ...Уф, оплаках се!  Embarassed
Дано дойде до Коледа, че иначе ще трябва нова кукла да купувам  Cry

# 695
  • Мнения: 464
Пуснах една обща поръчка в понеделник (14.12), вторник (15.12) опаковаха всичко (две неща, в два отделни пакета) и го пратиха по UPS!  Mr. Green Днес (16.12) сутринта нещата пристигнаха в UPS и към 2:30 PM куриера ми ги донесе с втория следобеден курс.  Joy
ГОЛЯМ КЕФ!  newsm44 

честити покупки със здраве да си ги ползвате Simple Smile

аз да питам ако днес направя поръчка с директна доставка България, има ли вероятност да дойде до НГ newsm78

# 696
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Много се ядосах, поръчаната ми кафе машина обиколи цяла Англия, най-накрая ми писаха, че ми връщат парите, защото адресът не бил открит  #Cussing out Аз не си искам парите, искам си машината. Сега ако чакам да ми върнат парите и тепърва пак да я поръчвам.....освен това вече е с 10 лири по-скъпа, не че е болка за умиране, ама..... А на този адрес съм поръчвала десетки пъти и винаги си е била там, където е  Crossing Arms

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Пуснах една обща поръчка в понеделник (14.12), вторник (15.12) опаковаха всичко (две неща, в два отделни пакета) и го пратиха по UPS!  Mr. Green Днес (16.12) сутринта нещата пристигнаха в UPS и към 2:30 PM куриера ми ги донесе с втория следобеден курс.  Joy
ГОЛЯМ КЕФ!  newsm44 

честити покупки със здраве да си ги ползвате Simple Smile

аз да питам ако днес направя поръчка с директна доставка България, има ли вероятност да дойде до НГ newsm78
Тя за идването сигурно ще доиде ама ти няма да си я получиш до тогава, нащите пощи по празниците не са най работливите Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil направо си се скатават, аз миналата година чаках едно нещо и сигурно 100 пъти проверявах пощата за известие ,ама не доиде и така след НГ получавам такова с дата 30.12- пощальонката се била объркала нещо и не ми го донесла а аз и до пощата ходих да проверявам.... #2gunfire

# 698
  • Мнения: 1 178
Получих си и аз епилатора  Party Имам питане обаче - едва напъхах щепсела в контакта, дори не влиза съвсем, но се зарежда. И вашите ли са така?
Освен това имам още една поръчка от немския амазон, в тракинга ми пише дата за доставка 14.12, а още я няма. От много време поръчвам от амазон и досега винаги нещата са ми пристигали до посочения срок  newsm78 Някой друг с подобен проблем?

И по въпроса с митницата да се изкажа - освен 4-те лв. , почти винаги спирам на платения паркинг, защото няма места и освен това се чувствам ужасно , когато започнат да ми бърникат по колетите и да размятат нагоре долу гащи, обувки .... и каквото съм си купила  Crossing Arms

И аз чакам от немския амазон за приблизиталена дата 14.12, изпратено е  на 1.12. Confused
И то направих услуга да поръчам, не е за мен, та още по-неприятно става.  ooooh!

Относно Разменната пощенска станция към Митницата в гр. София-  4-те лева, имат право да ги взимат за пратки, които идват извън ЕС, защото те подлежат на митнически контрол, и таксата е за "представяне на колет пред митница".
Пратките в рамките на ЕС, пътуват свободно и неограничено, отпаднали са всички митнически формалности- по закон! Naughty  
Та за този случай става дума, че я взимат неправомерно, карайки по старите правила от преди приемането ни в ЕС на 01.01.2007 г.
Освен основния принцип на европейското законодателство, а имено пътуването свободно на стоки и хора в рамките на Общността, "БГ Пощи" нарушават и собствения си закон за Пощенските услуги, според който в цялата страна трябва да се прилагат едни и същи такси.
Е, да ... ама не!  #Cussing out

Софийските получатели са дискриминирани най-нагло!  Close

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Пишете на ББ или на омбуцмана,май само на тях не сме писали по въпроса,може и да помогне някой от тях Peace

# 700
  • Мнения: 685
Malena Malena, tatito, благодаря ви!  Hug
Гледам и парите не са си изтеглили още Sad значи може и до догодина да си ги чакам, но каквото е - това е.

# 701
  • Мнения: 170
Момичета искам да питам за това дали ще трябва да се плаща мито,че е доста тежичко, не съм поръчвала и нямам представа
как стоят нещата с по-тежките доставки.
http://www.amazon.co.uk/Decofun-Disney-Cars-Toy-Storage/dp/B001C … 041145&sr=8-5

# 702
  • Мнения: 13
И аз да се оплача  Sad чакам от 6  и нищо ! Но   пише крайна дата 18 така че  дано утре пристигне   Praynig
Иначе и аз трябва да взимам друга играчка  Sad

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 4 739
Момичета искам да питам за това дали ще трябва да се плаща мито,че е доста тежичко, не съм поръчвала и нямам представа
как стоят нещата с по-тежките доставки.
http://www.amazon.co.uk/Decofun-Disney-Cars-Toy-Storage/dp/B001C … 041145&sr=8-5

За страни - членки на ЕС мито НЕ се плаща!

Забравих сутринта още нещо де се оплача  Twisted Evil Епилаторът (който е супеееееееер между другото) дойде в кварталната поща, но не на гише колети, а на експедиция. На това гише никога досега не са ми искали лична карта за каквото и да било, но обикновено там ми идват каталози на Виктория'с сикрет или някое списание, та не е болка за умиране. Днес, пак така , само срещу известието, което би могъл да вземе всеки и без да се подпиша никъде ми дадоха епилаторчето .... нормално ли е това?

# 704
  • Мнения: 1 251
Shantal , ако не е с проследяване редовно тук в моята любима Цпоща Пловдив го правят този номер, затова имам толкова откраднати неща и не смея да купувам от сайтове, които не е сто процента сигурно, че са с куриер или се проследява пратката!  Tired

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт