® E-bay - тема 41

  • 30 636
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6

До колкото е коментирано,може и твоя,може и на фирмата посредник

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 10:14 от milena29

# 721
  • Мнения: 173
Хайде да се похваля - току що купих това столче http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2205136280 … ame=STRK:MEWNX:IT Цената е повече от добра, а доставката е 2.50 евро, сега остава да дойде и на Гоги да му хареса  Wink

Благодаря още веднъж на всички за мненията   bouquet

# 722
  • Мнения: 3 219
Гери, дано бъркам, но си мисля, че този е объркал с пощенските-виж останалите обяви, с шипинг 25 евро СА . Аз като купих нашето столче в обявата пишеше 13 евро, ама немеца  се пазареше като дърт циганин че бил объркал и няма как да ми го прати за тези пари, водихме сигурно 10 дни кореспонденция и пазарене, даже услужливо ми предложи да развалим сделката, искаше 25 евро за път, та накрая ми го прати за 20  ooooh!, за пореден път се убеждавам, че немците в и-бей са меко казано, УЖАСНИ !!!!

# 723
  • Шумен
  • Мнения: 67
Здравейте момичета и вече момчета  Mr. Green.

Преди малко изгледах репортажа по Нова. На мен ми хареса  Peace, особено коментара за нацупените продавачки  Mr. Green.

geri_kkoleva и аз мисля, че е 25 EUR. Peace

# 724
  • Мнения: 173
Мен и по-висок шипинг ме устройва, но продавачът има и други артикули с доставка 2.50 евро:
http://cgi.ebay.co.uk/Concord-Trimax-9-18-kg-Bamboo-Mod-2009-NEU … sh=item3357b08f8a
http://cgi.ebay.co.uk/Concord-Trimax-9-18-kg-Passion-NEU-OVP-sof … sh=item33575e0a69
Надявам с да е коректен   Peace

МерСедес, аз миналата година имах един такъв случай със стерилизатор на авент от английския ибей, но в крайна сметка ми го прати на цената, на която го бях купила и то с DHL, надявам се тук да не се стигне до кореспонденции, че вече ме боли главата от тарикати  ooooh!

# 725
  • Мнения: 3 219
Дано, Гери, пиши после резултата  Hug

# 726
  • софия
  • Мнения: 25 828
Мен и по-висок шипинг ме устройва, но продавачът има и други артикули с доставка 2.50 евро:
....
И според мен се е объркал. Просто не е възможно да е 2,50. Не, че ти си виновна, но ще си покопеспондирате с този, ми се струва  Peace
Честито столче!

# 727
  • Мнения: 22 522
geri_kkoleva, честито ви столче.....но усещам и аз, че ще има големи пазарлъци със шипинга. ))) Абсурд германец да прати нещо за 2.50Е до България. Да не говорим, че това е наистина нереална цена. Пратка до 1кг е 8Е по тарифите на DHL.

# 728
  • София
  • Мнения: 965
Аз пак за Шу... Пак са ми пуснали римайндер да си платя обувките... Нали ми ги отказаха??? Другите като мен, получихте ли и вие такова напомняне за трети път вече?

# 729
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Аз не...иначе бих си ги платила с удоволствие! Laughing

# 730
  • varna
  • Мнения: 1 012
Аз пак за Шу... Пак са ми пуснали римайндер да си платя обувките... Нали ми ги отказаха??? Другите като мен, получихте ли и вие такова напомняне за трети път вече?

ако обувките който си спечелила,не са между 19.30ч до 21.30ч тяхно време нямаш проблеми-плати си ги.
само обувки на който търга им е свършил между 7.30ч до 9.30ч тяхно време те са объркани и са канселирани продажбите.

# 731
  • varna
  • Мнения: 1 012
аз съм бясна #Cussing out вчера плащах едни ботушки на малкия и си смених адреса на българския,после забравих да го оправя.играх за едни елечета 1то си играх за него,а за другото уж не исках ама и него съм го спечелила-ами биднах буквално в последната секунда та спечелила съм го,а продавачката една и съща.та наща ми англичанка ми пратила сутринта съобщение как съм могла да играя след като тя изрично била упоменала че не праща извън англия и ми пратила инвойс с 12лири пощенски до бг(а това са 2 елечета,който са неповече от 300-400гр) и да съм платяла днеска защото щяла да ме докладва на ибей Shocked.е така не са ме заплашвали #Crazy за нея е по добре да й платя пощенските до бг защато ще и е по голяма печалбата.ама аз пък хич и намерения нямам да и платя такъв шипинг.ако ще да ме докладва и на дядо Господ,такъв отрицателен фийбек ще и залепя че и майка и няма да й познай после профила.ама че нагли станали/ #2gunfire

# 732
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Ама не се ядосвай... оправи си сдреса и си плати английската доставка и толкоз.

# 733
  • София
  • Мнения: 1 078
Аз пак за Шу... Пак са ми пуснали римайндер да си платя обувките... Нали ми ги отказаха??? Другите като мен, получихте ли и вие такова напомняне за трети път вече?

ако обувките който си спечелила,не са между 19.30ч до 21.30ч тяхно време нямаш проблеми-плати си ги.
само обувки на който търга им е свършил между 7.30ч до 9.30ч тяхно време те са объркани и са канселирани продажбите.
Аз тази сутрин платих едни 2 чифта, но очаквам да ми откажат поръчката. Сума ти форми се попълват автоматично преди да стигнеш до края на разплащането и ако адреса ти за доставката не съвпада с този, н който е регистрирана картата, се отказвало в последствие Ама... ще видим, дано греша.

# 734
  • Мнения: 1 889
Ейй, кога стана 50-та страница ! Много сме бързи !

Купих от едно китайче две неща и гледам пратил ми мейл с трекинг номера на двете пратки. Хубаво, ама едната я пратил с Хонг Конските пощи, другата с китайските!  Thinking
Линкът на китайските пощи ми излиза на китайски! Дзверих се откъде да намеря английски, ама йок. Излиза отдолу дата 29.11, та си мисля, че тогава я е пратил.

На ХК линк обаче не ми излиза номерът, което ми е доста странно, защото миналата седмица пристигна един пакет от този продавач,пак с ХК пощи, имаше си трекинг номер и можех да си го проследявам !

Може ли някой да пробва :

RT046206108HK

http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт