® E-bay - тема 41

  • 30 618
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 883
Енигмата, и аз се присъи денявам към мнението на Мирама, освен ако не намериш лаптопа поне с 50 % по-ниска цена. !

А  УГГ ботушките са невероятно сладки !  Peace

# 751
  • Мнения: 466
Сега и аз изгледах репортажа, много ми хареса и на мен за нацупените продавачки! Както и всичко останало, разбира се, са си чисти факти.

И аз да се похваля с една дрешка за дъщеря ми:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170411736306&ssPageName=STRK:MEWNX:IT


Смених си регистрационния адрес и аз най-накрая и доста дребни неща поспечелих през уикенда благодарение на снайпера  Laughing . Ми то било много хубаво и удобно да ползваш снайпер. Една мома англичанка се опита да ми поиска шипинг 9 лири за пратка, която е 4 лири, та й казах да ми го прати на англиския ми адрес, като е толкова хитра. Досега все на коректни хора попадах, ще я видим тази каква ще стане.

Да ви питам столчето Concord универсално ли е? Защото много се бях наточила на Britax, но се оказа, че само един-единствен модел става за нашата кола и то не този, който харесвам и който има добри показатели на тестовете.

# 752
  • Мнения: 389
Здравейте.Тъй като нищо не разбирам от този сайт казах на една приятелка, която живее в Уелс какво искам и тя да ми го поръча от там.Обаче тя само един път е поръчвала-една блузка(така че не е много веща).Моите неща са повечко и сега прочетох за ДДС и мито.Искам да попитам до каква сума не се начислява ДДС и мито или при всички положения ти слагат?Нещата,които искам са евтини, но доста и като сума са около 120 лири.

# 753
  • Мнения: 4 202
Здравейте.Тъй като нищо не разбирам от този сайт казах на една приятелка, която живее в Уелс какво искам и тя да ми го поръча от там.Обаче тя само един път е поръчвала-една блузка(така че не е много веща).Моите неща са повечко и сега прочетох за ДДС и мито.Искам да попитам до каква сума не се начислява ДДС и мито или при всички положения ти слагат?Нещата,които искам са евтини, но доста и като сума са около 120 лири.

За нещата от ЮК няма мито и ДДС.

# 754
  • Мнения: 2 108
Тези обувки Irregular Choice някоя дама от Вас спомена,че ги има и в София. Къде?
Тези които имат такива-отговарят ли си на номера. Ако нося маратонки 39 номер,някой обувки и 38,кой според вас на тази фирма ще ми става?

# 755
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Тези обувки Irregular Choice някоя дама от Вас спомена,че ги има и в София. Къде?
Тези които имат такива-отговарят ли си на номера. Ако нося маратонки 39 номер,някой обувки и 38,кой според вас на тази фирма ще ми става?
На Шишман,магазина се казва База
Цените тук обаче са по-високи

# 756
  • Мнения: 678
Благодаря! Намерих в първия пост информация по въпроса. Embarassed
Обаче никъде нещо се затруднявам да намеря точно за лаптоп колко ще мие е митото. ooooh! Няма ли някой поръчвал да помогне? Praynig
Аз преди две години взех едно Сони Вайло и платих ДДС около 120 лв.Не беше нов но с много добри характеристики и да чукна на дърво не съм имала проблеми,а като  знам колко см патила с гаранционен лаптоп  Sick
Успех

# 757
  • София
  • Мнения: 1 078
Тези обувки Irregular Choice някоя дама от Вас спомена,че ги има и в София. Къде?
Тези които имат такива-отговарят ли си на номера. Ако нося маратонки 39 номер,някой обувки и 38,кой според вас на тази фирма ще ми става?
На Шишман,магазина се казва База
Цените тук обаче са по-високи
Точно преди няколко дни гледах в някакво модно списание в работата едни мъжки обувки на марката, които бяха в магазина 300лв., а в Шуу редовната им цена е 80 паунда, като не споменавам тзрговете им.

Като заговорих за тях, и видях сега като влезнах, че имам от тях положителна оценка за плащането си... Дали пък ще ми пратят обувките?  newsm78

# 758
  • Хасково
  • Мнения: 592
И аз един похвал
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180433072 … ame=STRK:MEWNX:IT
Взеха ми 4.5 лири доставка

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130345345 … ame=STRK:MEWNX:IT
Взеха ми 3.5 лири доставка и на пакета пише че доставката е 3.54 лири

Много съм доволна, чисто нови са ! Страшни са Simple Smile

# 759
  • София
  • Мнения: 1 078
.....
Ще се опитам да го намеря.
Намерих в Профайл. Сега ще пробвам. Дано е от там. Благодаря ти за помощта  Hug
Не става Thinking Излиза:
името ми
английски адрес
NW9 6DU

Bulgaria - не мога да променя
Ако остане дали ще отиде все пак в Англия  newsm78
Точно това имах предвид и аз сутринта, че уж е зададен англ. адрес, а на фактурата излиза бълг. Но на фактурата от пейпал, пък на фактурата на магазина е англ. СЕга и полож. фийдбак... май ще си ги получа. Но вчера-оня ден някой беше пуснал от техния форум въпрос за отказана сделка и отговора е бил, че е заради несъвпадение на адресите в Пейпал и доставния.

# 760
  • Мнения: 6
Това ми го прати една девойка от тук и го пускам така от нейното ЛС:
За Schuh става въпрос,
когато дойде момента да плащаш дали от и-бей или през мейла, който си получила те препраща към някаква тяхна система за плащане, излизат всички обувки, който си купила и доставката. попълваш адреса, на който искаш да ги изпратят(английски предполагам) на мен след като въведох англ. после пак ми изписа бг адреса, на който е регистрирана картата  в пей пал, но в крайна сметка си отидоха на англ. адрес, който съм дала. така че да не те притеснява ако и при теб се получи така 

# 761
  • Мнения: 22 451
Мадам, какво имаш предвид под универсално столче за кола?
Каква е вашата кола, че само едно столче става за нея, нещо не схванах?
Друг е въпроса ако искаш столче със системата изофикс, тогава трябва да имате следното нещо на колата

# 762
  • София
  • Мнения: 957
След няколко римайндера от Шу да си платя обувките, които вече ми бяха отказали, и няколко отговора от моя страна има ли ги или ги няма и след като ги няма, какво всъщност да плащам, получих писмо от някаква Мишел, с което отново се извиняват за срива в тяхната система онази вечер и щели да предложат на потребителите си нова компенсация за случилото се. Та обувките в крайна сметка ги няма наистина... дано повече да не ми напомнят, че имам да ги плащам... голямо объркване...

# 763

Общи условия

Активация на акаунт