® E-bay - тема 41

  • 30 625
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • софия
  • Мнения: 25 650
.... и ако адреса ти за доставката не съвпада с този, н който е регистрирана картата, се отказвало в последствие Ама... ще видим, дано греша.
Пфууууу! Що за гадост? Какво като не съвпада с адреса на картата? Нали плащаме?
Това някъде в някоя от формите ли го пише? Че аз сега дебна едни. Не, че е гаранция, че ще ги спечеля, но ако ги спечеля и е така...

# 736
  • Мнения: 4 202
.... и ако адреса ти за доставката не съвпада с този, н който е регистрирана картата, се отказвало в последствие Ама... ще видим, дано греша.
Пфууууу! Що за гадост? Какво като не съвпада с адреса на картата? Нали плащаме?
Това някъде в някоя от формите ли го пише? Че аз сега дебна едни. Не, че е гаранция, че ще ги спечеля, но ако ги спечеля и е така...

Плащала съм поне 5 пъти на ибейския Schuh и не съм имала подобни проблеми. Обувките си отиват при Е. за 2-3 дни

# 737
  • софия
  • Мнения: 25 650
Момичета, спИчелих си едни маратонки в Schuh, НО: в ПейПал ми излиза шипинг адрес в България, а в ибей съм дала английски адрес. Естествено, за доставка в ибей отбелязах английския.  Какво да направя?

# 738
  • Мнения: 4 202
Момичета, спИчелих си едни маратонки в Schuh, НО: в ПейПал ми излиза шипинг адрес в България, а в ибей съм дала английски адрес. Естествено, за доставка в ибей отбелязах английския.  Какво да направя?

За по-сигурно добави нов шипинг адрес в Англия.
Аз имам в пейпал адреси и в Англия, и Холандия и няколко български  Peace

# 739
  • софия
  • Мнения: 25 650
Момичета, спИчелих си едни маратонки в Schuh, НО: в ПейПал ми излиза шипинг адрес в България, а в ибей съм дала английски адрес. Естествено, за доставка в ибей отбелязах английския.  Какво да направя?

За по-сигурно добави нов шипинг адрес в Англия.
Аз имам в пейпал адреси и в Англия, и Холандия и няколко български  Peace
Но нали не мога да сменям държавата в Пейпал? Тя по дифолт е Бг?

# 740
  • Мнения: 4 202
Момичета, спИчелих си едни маратонки в Schuh, НО: в ПейПал ми излиза шипинг адрес в България, а в ибей съм дала английски адрес. Естествено, за доставка в ибей отбелязах английския.  Какво да направя?

За по-сигурно добави нов шипинг адрес в Англия.
Аз имам в пейпал адреси и в Англия, и Холандия и няколко български  Peace
Но нали не мога да сменям държавата в Пейпал? Тя по дифолт е Бг?

Няма да сменяш регистрационния адрес, а ще довабиш нов шипинг адрес, мислкя, че по време на плащането може да се промени Peace
Ще се опитам да го намеря.

Намерих.

Profil/Street address/ Add Address

Те се водят Alternate Address.

# 741
  • Шумен
  • Мнения: 67

Kölsches Mädel, нищо не излзиза. И аз имам една пратка и до вчера нямаше инфо, неска обаче ми изписва, че е напуснала Хонг Конг. Пробвай след ден-два  Peace .Нека и другите да си кажат мнението  Peace.

На 16.11 е изпратена от продавача, на 28.11 напуснала Хонг Конг.  newsm78

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 14:57 от vi_ki

# 742
  • софия
  • Мнения: 25 650
.....
Ще се опитам да го намеря.
Намерих в Профайл. Сега ще пробвам. Дано е от там. Благодаря ти за помощта  Hug
Не става Thinking Излиза:
името ми
английски адрес
NW9 6DU

Bulgaria - не мога да променя
Ако остане дали ще отиде все пак в Англия  newsm78

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 14:59 от zvanche

# 743
  • Мнения: 6
аз съм бясна #Cussing out вчера плащах едни ботушки на малкия и си смених адреса на българския,после забравих да го оправя.играх за едни елечета 1то си играх за него,а за другото уж не исках ама и него съм го спечелила-ами биднах буквално в последната секунда та спечелила съм го,а продавачката една и съща.та наща ми англичанка ми пратила сутринта съобщение как съм могла да играя след като тя изрично била упоменала че не праща извън англия и ми пратила инвойс с 12лири пощенски до бг(а това са 2 елечета,който са неповече от 300-400гр) и да съм платяла днеска защото щяла да ме докладва на ибей Shocked.е така не са ме заплашвали #Crazy за нея е по добре да й платя пощенските до бг защато ще и е по голяма печалбата.ама аз пък хич и намерения нямам да и платя такъв шипинг.ако ще да ме докладва и на дядо Господ,такъв отрицателен фийбек ще и залепя че и майка и няма да й познай после профила.ама че нагли станали/ #2gunfire

tina77 , пиши и на тази любезно, че предишната ти покупка е била подарък за твои роднини в България. Забравила си да смениш адреса, но тези елечета няма какво да търсят в България,искаш си ги "тук" Wink, в UK. Извини се и ................. пиши какво е отговорила.

Станахме изпечени лъжци заради опитите им да се гъбаркат с нас,ама какво да се прави  Rolling Eyes

# 744
  • Мнения: 1 886

Kölsches Mädel, нищо не излзиза. И аз имам една пратка и до вчера нямаше инфо, неска обаче ми изписва, че е напуснала Хонг Конг. Пробвай след ден-два  Peace .Нека и другите да си кажат мнението  Peace.

Мерси! Така и ще направя! Не съм се притеснила ,защото продавачът има около 35 000 фийдбека и последната пратка дойде точно за 2 седмици, ама все пак... Mr. Green

# 745
  • Мнения: 519
Аз да се похваля с първата си получена поръчка от ebay! Blush Едни ботушки за щерката http://cgi.ebay.co.uk/GIRLS-PINK-FAUX-SHEEPSKIN-FUR-SUEDE-BOOTS- … sh=item439bb2c359 .

Искам и да попитам нещо тези, които са поръчвали техника от ebay. Ако поръчам лаптоп, фотоапарат от САЩ дължа ли мито или нещо друго? newsm78
Благодаря предварително! Hug

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Аз да се похваля с първата си получена поръчка от ebay! Blush Едни ботушки за щерката http://cgi.ebay.co.uk/GIRLS-PINK-FAUX-SHEEPSKIN-FUR-SUEDE-BOOTS- … sh=item439bb2c359 .

Искам и да попитам нещо тези, които са поръчвали техника от ebay. Ако поръчам лаптоп, фотоапарат от САЩ дължа ли мито или нещо друго? newsm78
Благодаря предварително! Hug
дължиш ,разбира се

# 747
  • Мнения: 519
Благодаря! Намерих в първия пост информация по въпроса. Embarassed
Обаче никъде нещо се затруднявам да намеря точно за лаптоп колко ще мие е митото. ooooh! Няма ли някой поръчвал да помогне? Praynig

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 15:17 от enigmata

# 748
  • морето
  • Мнения: 36
Аз да се похваля с първата си получена поръчка от ebay! Blush Едни ботушки за щерката http://cgi.ebay.co.uk/GIRLS-PINK-FAUX-SHEEPSKIN-FUR-SUEDE-BOOTS- … sh=item439bb2c359 .

Искам и да попитам нещо тези, които са поръчвали техника от ebay. Ако поръчам лаптоп, фотоапарат от САЩ дължа ли мито или нещо друго? newsm78
Благодаря предварително! Hug

За компютърни компоненти не се дължи мито.  Simple Smile Обаче ДДС няма как да го избегнеш. А както знаеш то е по-голямата ставка от митото - ДДС си е 20%, а митото до 5%.

# 749
  • Мнения: 22 473
Благодаря! Намерих в първия пост информация по въпроса. Embarassed
Обаче никъде нещо се затруднявам да намеря точно за лаптоп колко ще мие е митото. ooooh! Няма ли някой поръчвал да помогне? Praynig

Много по-добре е да си вземеш компютър от БГ. Ако го вземеш от САЩ нямаш нито гаранция, нито нищо.
Не виждам какъв е смисъла да си спестиш 100лв, но ако нещо се повреди...ще трябва да си платиш като поп.

Общи условия

Активация на акаунт