Перфектният родител

  • 18 777
  • 636
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 263
Но има ситуации, в коит осе налага да си по-строг и ако се налага и да прибегнеш към шамарчетата.
Не ми се случва често, но не съм света вода ненапита.
Това за 8 месечното бебе от подписа ти ли се отнася?

Толкова ли изглеждам неуравновесена, та дори и само в постовете си.  Shocked Rolling Eyes
Освен 8-месечното бебе имам още двама сина на 12 и на 8 години. Написаното горе важи за тях, съвсем очевидно е че с 8 месечното бебе комуникацията е все още в съвсем други измерения. Не че имам илюзиите ( базирайки се на опита си ), че и тук ще успеем да минем без шамарчета, но се надявам пак поради опита си да са възможно най-малко.

Бъдете здрави и се усмихвайте повече  Peace

# 631
  • София
  • Мнения: 12 786
Но има ситуации, в коит осе налага да си по-строг и ако се налага и да прибегнеш към шамарчетата.
Не ми се случва често, но не съм света вода ненапита.
Това за 8 месечното бебе от подписа ти ли се отнася?

Толкова ли изглеждам неуравновесена, та дори и само в постовете си.  Shocked Rolling Eyes
Освен 8-месечното бебе имам още двама сина на 12 и на 8 години. Написаното горе важи за тях, съвсем очевидно е че с 8 месечното бебе комуникацията е все още в съвсем други измерения. Не че имам илюзиите ( базирайки се на опита си ), че и тук ще успеем да минем без шамарчета, но се надявам пак поради опита си да са възможно най-малко.

Прощавай, въпросът ми беше само въпрос, а не коментар или опит за квалификация. Peace Не сме общували и не бях наясно с броя и възрастта на другите деца и по тази причина попитах.

Виждала съм по- често отколкото ми се иска и 8 месечни, че и по- малки, които се възпитават с плясване през ръцете или по дупето. Тук все още не съм срещала някой, който да признае подобна склонност, но ако срещна такъв потребител бих искала да му задам и няколко допълнителни въпроса.

# 632
  • Мнения: 7 263
Прощавай, въпросът ми беше само въпрос, а не коментар или опит за квалификация. Peace Не сме общували и не бях наясно с броя и възрастта на другите деца и по тази причина попитах.

Няма проблем  Peace
Иначе аз не уважавам боя ( тук под бой разбирам плясване по дупето или в най-лошия случай по ръчичка) като възпитателно средство, но за жалост не успях да мина без него в досегашния си родителски стаж.
В интерес на истината сега се замислям, че за пръв път съм ги плеснала някъде след 2-рата им година.
Както и не без гордост поне за себе си мога да кажа, че с големия ми син повече от 2-3 години не се е налагало да вдигам ръка... и слава богу защото е вече висок колкото мен  Mr. Green
Просто си дойде времето, в което само думите и диалога са достатъчни Peace Peace Peace

# 633
  • Мнения: 9 471
Дъщеря ми е на 1 година и два месеца.Не съм и удряла шамари.Това за мен е недопустимо и нечовешко.Тя е беззащитна все още.

# 634
  • Мнения: 7 947
Е, а като вече не е беззащитна  Joy
Извини ме, малко офф.

# 635
  • Мнения: 9 471
Е, а като вече не е беззащитна  Joy
Извини ме, малко офф.


Написаното е за сегашната и възраст!
След време ще ти пиша дали съм я удряла PeaceМакар,че не ми се вярва да го направя.

# 636
  • Мнения: 616
опция две, но честно казано се надявам да съумявам да не го правя макар и леко Peace

Общи условия

Активация на акаунт