От какво са недоволни жените ?

  • 4 904
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 122
За жените...   bouquet

# 46
  • Мнения: 364

 Blush  Тенк ю!
НМНП, кажи нещо по темата, да не е само офф!

# 47
  • Мнения: 122
Офф не употребявам за нищо... камо ли за тази тема...
... да вметна, че ние мъжете можем да се постараем да дадем отпор на недоволствата, които зависят от нас... защото аз лично обичам да виждам усмихнати, щастливи и доволни жени... и мъже, разбира се...

# 48
  • Мнения: 608
Цитат
elica676, не проследих дискусията в предишната тема, но останах с впечатление, че снимката в дясно е заснета 17 години след първата.


Да, грешката за годините е моя-не е седем , а е седемнадесет. И малко ще допълня-тъй като мразя да се правят обобщения за каквото и да е, недоволството не е присъщо само на жените. Говоря за онова мрънкащо, досадно и ненапредничаво недоволство, с което не вървиш напред, а просто не харесваш нещо в живота си, но и не правиш нищо за коригирането му.

# 49
  • Мнения: 364
Офф не употребявам за нищо... камо ли за тази тема...
... да вметна, че ние мъжете можем да се постараем да дадем отпор на недоволствата, които зависят от нас... защото аз лично обичам да виждам усмихнати, щастливи и доволни жени... и мъже, разбира се...

Дано има повече като теб!  Hug

# 50
  • Мнения: 7
жените са все недоволни, макар и задоволени. част от женската природа е май. недоволстват, че нямат мъж, а като го имат недовостват от него. недоволстват, че нямат работа, а като я имат - са недоволни, че не могат да я зарежат и да си "гледат живота". недоволстват, че нямат деца, а като ги имат са все недоволни, че не са такива, каквито ги искат. да не говорим за ежедневните недоволства. а пък мрънкат само като има на кой  Grinning
аз по принцип съм доволна, ама ако се замисля и веднага намирам за какво да измрънкам и аз  Laughing
 Peace

# 51
  • Мнения: 81
Отговорът ми по темата е в подписа ми. А от това произлиза, че женското недоволство е полезно...  Mr. Green
Нане_нане, интересна теза. Но поддържаш ли я наистина или популистки я споделяш?  Wink

# 52
  • Мнения: 7
 newsm78 ами така мисля, пък и често не мога да удържа на изкушението и като има кой да ме слуша или да ми угажда - недоволствам. Иначе по природа клоня към спокойствие и доволство. Достатъчно ми е малко спокойствие и слъчев ден и съм доволна от живота.
Е, имам склонност и да се стремя да съм харесвана и обичана, та популиските изказвания ми идват от вътре   Grinning но пък обичайно женските разговори между приятелки след обичайното леко похвалване опират до недоволствата, които ни глождят.

# 53
  • Мнения: 0
Офф !

До тук нищо съществено. Явно никоя не ще да си признае, а и 'гости' вече няма  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 154
Недоволна съм,когато не съм разбрана.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 097
Явно никоя не ще да си признае, а и 'гости' вече няма  Grinning

Добре, кажи какво точно трябва да си признаем. Да си признаваме и да се приключва.
В момента съм недоволна единствено от липсата на чаша горещо и ароматно кафе  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 364
Офф !

До тук нищо съществено. Явно никоя не ще да си признае, а и 'гости' вече няма  Grinning

Това е, защото темата не е конкретизирана!

Недоволни от мъжете?
Недоволни в живота?
Недоволни в кариерата?
Недоволни със себе си?

# 57
  • Мнения: 364
В момента съм недоволна единствено от липсата на чаша горещо и ароматно кафе  Crossing Arms

Това си е за недоволство!
Ела, да ме видиш преди първото кафе- Луцифер!!!  Laughing

# 58
  • Мнения: 0
Добре, кажи какво точно трябва да си признаем. Да си признаваме и да се приключва.
В момента съм недоволна единствено от липсата на чаша горещо и ароматно кафе  Crossing Arms

Ако знаех - нямаше да пусна темата, а и конкретитака е ... неприложима.

Питам защото познавам вечно мрънкащи екземпляри. Водя си и бележки  Whistling

# 59
  • Мнения: 364
Добре, кажи какво точно трябва да си признаем. Да си признаваме и да се приключва.
В момента съм недоволна единствено от липсата на чаша горещо и ароматно кафе  Crossing Arms

Ако знаех - нямаше да пусна темата, а и конкретитака е ... неприложима.

Питам защото познавам вечно мрънкащи екземпляри. Водя си и бележки  Whistling

Веднага ти казвам едно актуално недоволство- будна от 5 сутринта, за което благодаря на моя красив и мил син. Чакам го още да заспи, за да мога да си направя едно сутришно разтоварване в youtube!!!  Sad

Общи условия

Активация на акаунт