Магребски мечти и надежди - 22 тема

  • 35 372
  • 713
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Ето ме и мен!
Давам отчет за уикенда Wink Посред зима пак започнах ремонти ама като ми се родят разни идеи в главата и не мога да чакам. Simple Smile Преобразявам си стаята  изцяло в бяло и жълто. Като е готова ще ви я покажа. Докато намеря мебели в тези цветове беше голямо обикаляне, но открих. Малко започна да прилича на детска стая, но пък ми е свежо, цветно...
Днес отново на работа, много работа и общо взето нищо интересно.
Мина, успех на изпитите!   Flowers Four Leaf Clover
Лина, честито за новата работа! Много успехи ти желая и да си винаги така ентусиазирана!  bouquet
Като бях в Канада на гости всички приятели казваха, че при тях ако работиш и си сериозен можеш много да се издигнеш. При нас няма такова нещо. Тук си е шуробаджанащина отвсякъде. При смяна на правителство, започват едни кадрови промени, като се почне от най-ниска до най-висока степен и естествено вече обучени кадри си заминават и идват нови, които тепърва започват да се учат, а това отнема много време и естествено работата не върви... Аз се ядосвам по цял ден с една такава лелка. Работното й време минава с пинсета и огледалце в ръка.  smile3544Ако някой й каже нещо да свърши отвръща – аз не разбирам. Обаче не иска и да се научи. Няма желание и това си е.
Дядко, много хубав козунак!  HugНякой ден неусетно ще гризна монитора от твоите вкусотии. Ще го пробвам и ако и той не ми се получи, изхвърлям машината за хляб. Напоследък само провали. Правих последно някакъв френски хляб и направо стана, като гюле. Mr. Green
Делтич, честита машинка за кафе! Със здраве да си я ползвате! И аз на рекламата я оприличавах на мравка. Я, кажи става ли кафето така, както на рекламата? Бързо оздравяване на баткуту!   bouquet
Далче, как си? Мина ли изгореното? Малкият бандит големи номерца ти прави, но важното е че всичко е наред и се е разминало с малко. Мяркала съм из детските магазини разни предпазни и заключващи устройства /за шкафчета, контакти, врати и т.н./. Може да свърши работа нещо подобно.

# 661
  • Мнения: 468
Ехо, привет и от мен.  bouquet

Рали, и ти ли бе душа се бориш с тази машина за хляб? Аз вече съм отчаяна от себе си. Наистина бях тръгнала да я хвърлям, ама сърце не ми даде.   chef  chef А, жълтото е чудесен цвят, на детето стаята такава сме я избрали. За шуробаджатнащината нали протестираха уж срещу това по времето на соца, сега комай си е същото. newsm78

Дядо, ние козунаците ги месим още на ръка. Голямо пристрастяване е към тях, много обичам.  Hug Куклата е супер, навя ми едни детски спомени, но нашата беше унгарка.  Mr. Green  Flutter

Близначкова, не можах да видя снимките, но несе съмнявам, че са хубави.  Hug Heart Eyes

Лина, честита работа, и бързо да стигнеш върха.  Hug

Въх, въх, тези дечурлига колко са непредвидими. Аз вече на няколко пъти се поливам с кафета и чайове, но нищо сериозно слава богу. Много ттрябва да внимаваме, ама то пък и човек няма очи на гърба си дет се вика.
 newsm78

Дала, има тука в БГ-то едно кремче срещу белези - Контрактубекс, много е ефективно.

Белбей, гуш за малкия алжирчо. Що бе, по Алжирско нямаше ли свински грип?  newsm78 ее, то до март вече не состана, още млако.  Hug

Марси, и мен много ме е страх с тия газови бутилки. По сирийско така е навсякъде, ние тука в Сф. само с едно газово ктолонче се борим, ама пак си ме е страх.  Mr. Green Иначе е икономично, спор няма.

Астарта, каква приятна изненада само.  Simple Smile

Тес, как е въздържанието?  Hug Hug

# 662
  • Мнения: 126
Привет и от мен   bouquet  bouquet

Благодаря много  bouquet за съветите
Белези няма-ама съм като домат Sick в лицето.Подпухнало и черевно-най- ми помага крема от лятото на Райчо-за слънчеви изгаряния.Много ме облекчава...то не е сериозно -виждам сега-няма и смисъл в тоя студ да се мъкна  по доктор
Саморъчно си теглих с това леко обгаряне един лицев пилинг Mr. Green на кожата
изпратих деверчето да ми търси Пантен крем-той ми донесе Пенатен крем за детско зачервяване на Джонсън
Карай!Ама нещо съм се стреснала-а и Райчо......не спим вечер
Другаря осмисли сам какво се е случило-оправи връзката на газта с котлона ..но аз вече си изградих навик централно да спирам газтта в  кухнята ..
още не разбирам как не съм подушила-на мен ми сеповдига от мириса на газ-винаги съм го усещала...по уредбите в колите,по ресторантите.........ама сега  с  тоя синузит -явно това е по сериозното

Много  Hug Hug Hug за всички
и на мен нещо не ми се пише -много голям студ е тук...и това леко депресирва Whistling

# 663
  • Мнения: 171
Дала  оправяй се бързо. Ако имаш нужда от нещо само кажи.

# 664
  • София
  • Мнения: 7 934
А и тук да ви почерпя с баничка с кайма, топла топла - преди малко я извадихме от фурната.


Трябва да седна да си видя фотоапарата, някой нещо ми го е разбъзикал.

# 665
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДАЛЧЕВА- Hug
намери ли Пенатен крема- вълшебна работа е. Дано и сега да е така, аз го ползвах за малкия и беше крем магия на времето. Дано да не са му развалили качеството. Тука да ти кажа не съм го виждала скоро. Далчеее, много студено там при вас бе. Как излизатИ или не излизатИ? newsm78
РАЛЧЕ- Hug
Аз обожавам жълтУ. У нас във хола е златно жълтУ. Даже кожената гарнитура е жълта. Антрето е златисто ломоново. Във стаята на синО както има небесно синьо, така е вмъкнато и жълто и от тоя сатен е едно лъскавичко и много веселичко. Не изглежда студено. Жълтичкото помага но и то не е такова ярко, пастелничко е. Във едната ни баня има доста жълто също, по вратите ни има слънчогледи, така, че не сЪ притеснявай със една жълта стая Душе Wink А кафемашината прави наистина страхотно кафето и на вкус и на вид. Имаш ли такава подходяща прозрачна чаша каквато показват по телевизията така се нарежда каймака и кафето- на пластове. Не съм очаквала, мислех, че зарибяват хората. А вкуса, повтарям е страОтеееен!

# 666
  • Мнения: 468
Дядо, не те е срам с тези кулинарни изкушения. Crossing Arms Crossing Arms  Кой не си направи сега една баница да видиш. Ама мисля с праз, че много я обичам.   chef

Делте, викаш хубава е машината значи, не е само реклама. Е, чудесно. Нещо да отговаря на истината. Защото моята приятелка рекламира по ТВ Микрофлейвър овън като много хубава за готвене. А се оказва, че възможностите й са доста ограничени. Един вид малко по-завъртяна скара. Аз обаче предпочитам традиционния грил тостер.  Peace

Минааа, как върви подготовката за сватбата?  Hug Hug

Далче, лошото време и мен ме скапва.  Hug

Спорен ден на всички.

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 13:48 от amal

# 667
  • Мнения: 139
Привет от нас на вас Simple Smile

Амал  Hug Simple Smile

Делта, много ме заинтригува с тази машинка. Аз много обичам кафе. Решила съм като се върнем в БГ да си купя хубава машинка, нищо че само за ще си я ползвам. Има ли я в Техно/полис/маркет? Какъв модел е?

Дядо, големи вкусотии, голямо нещо. Аз спретнах един тутманик в машинката. Добре стана, но на фурната се пече по-добре.

Тия дни ще си взема снимките на Денчони от фотото. Тук ги правят някакви специални...снимах я там с декори. Да видим какво ще сътворят. Май нещо ги рисуват...поне тези за паспортите, много хубава ме направиха за иранската лична карта Simple Smile. При вас така ли са фото судиата? Като ги взема ще ви пусна 1-2 да видите колко е порасла момата Simple Smile

# 668
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЙОЛИИИИ Hug
Душе, тая машинка я има тука, но нашата синО ни я поръча от Лондон за Коледа беше подарък-изненада. От там даже излиза 100 пари по евтина. Със разходите за доставка и митница са отишли някъде 80 паунда. Тука във българско са към 270-280 лева но и ти може да си я поръчаш от Англия. Пак се повтарям но кафето наистина е страхотно. И се получава по същия начин по който го показват по ТВ-то.
Тука за новите паспорти ще ни снимат не вече във фотостудия ами там където ще бъдат издавани и сигурно ще приличаме на убийци. Аз имам такава снимка от Буенос Айрес където ни правеха такива временни лични карти. Вярвай ми бях на 23 а приличах на стара бабичка която е лежала за убийствУ. Направо приличах на крокодил и половина Joy
Във сегашния си паспорт съм Убавица но във новите няма да можем да се познавамИ

# 669
  • Мнения: 3
Здравейте момичета и момчета,мерси за пожеланията Hug Hug Hug,желая ви много успехи и на вас  bouquet . Още не съм почнала работа,трябваше от утре ама сменям на дечко градната и докато се социализира искат да постоявам с него таот следващата сряда.Шефката се оказа доста сговорчива и се съгласи на този вариянт.Сега си търся работа и за събота и неделя,че има и бавачка дето и на нея да се плаща.Но като цяло съм много щастлива поне за работата.Единствено май сватбата ще се отложи,че ми искат едни 2000лв за финализиране на едни документи по развода,а толкоз пари нямам нито аз,нито бившия,нито настоящия.Настоящия настоява да взимаме заеми,аз пък немога да се ангажирам да връаме заеми.Охх много сложно,пък времето малко.Но пък сме се разбрали да се чакаме ако трябва и 3 години.За мен е по-добре да си изкара казармата,за да може да спеся аз някакви пари,та като се съберем да не сме хептен без нищо. ooooh!

# 670
  • София
  • Мнения: 7 934
Ехоооо девойките къде се дянахте бе. Айде на масата, днес за вечеря имаме "КАРТОФЕНА ЯХНИЯ И ПРИЯТЕЛИ (от хладилника)". Направих я на микровълновата отне ми точно 30-на минути.

[Кликни върху снимката да я видиш в по-голям размер.]

# 671
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз се навъртам отвреме навреме, но дребното по4на у4илище днес и се  мъ4им напред-назад! гостите на свеки искат внимание, глезене!отделно нещо студът ми действа зле! захванала съм да 4ета разни криминаленца и макар да и ме боли гърба и врата от  кибик, но като ме грабне няма пускане!
йоли, много ти е сладка дени4ка! дано вси4ко при вас се  успокои, но пак атентати се спрягат!
дядко, минавам на  режим ве4е,4е толкова  не съм се търкаляла от  последната бременност!добре ги пускаш мъни4ки да  не се изкушавам, а то на въображението само му дай заглавие и заработва! Mr. Green
делте, как е  мъжо?  Hug
далке, намаля ли отокът? Hug
линка, как е  при  вас ,има ли оправяне на положението? Peace

# 672
  • Мнения: 24
Ох момичета и момче!!! Преди време бях ви писала че майката на хабибито се разболя. Днеска е починала. Чувствам се все едно мой близък е починал, а не жена която изобщо не познавам. А и ми е мъчно за страданието на любимия, но какво да се прави - такъв е живота. Само мога да се  Praynig за нея и за нас. Съжалявам че споделям нещо тъжно, но наистина ми е тъжно.

# 673
  • София
  • Мнения: 7 934
Ох момичета и момче!!! Преди време бях ви писала че майката на хабибито се разболя. Днеска е починала. Чувствам се все едно мой близък е починал, а не жена която изобщо не познавам. А и ми е мъчно за страданието на любимия, но какво да се прави - такъв е живота. Само мога да се  Praynig за нея и за нас. Съжалявам че споделям нещо тъжно, но наистина ми е тъжно.

Еми то затова сме тука виртуални приятели да споделяме.
Бог да прости поиналата и дададе сили на приятелят ти.

# 674
  • Varna
  • Мнения: 2 596
НИКИ Hug
Светла и памет на жиницата. Поне не се мъчи повече, че тя доста се помъчи и кураж на твоя човек, кураж!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт