Почитатели на Майкъл Джексън 16 - SAY, SAY, SAY....

  • 24 490
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 781
страхотна тема!

# 31
  • Мнения: 7
http://www.radar.bg/redirect.php?newsid=6511014

Тейлър Суифт и Джако големите победители на American Music Awards 09, Дженифър Лопес се размаза на сцена (Видео)

# 32
  • Мнения: 4
     един  Шерлок  Холмс.......за настроение!

# 33
# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10
Майклу Джексону посвятят карнавал

В честь Майкла Джексона пройдет карнавал. Фото: i.my.nur.kz
На Лансароте (Канарские острова) 26 января начнется карнавал. Праздничные торжества будут длиться 26 дней до 20 февраля.
В грядущем году темой карнавала станет мир телевидения и все, что с ним связано - сериалы, телепередачи, реклама и многое другое, в том числе творчество Майкла Джексона.
Согласно традиции, карнавал начнется с конкурса уличных музыкантов. Затем 29 января в столичном парке Санта Каталина (Parque Santa Catalina) состоится публичная речь, которая даст официальный старт празднованию на Гран Канарии.
Гостей ждет множество конкурсов, концертов, танцев и прочих мероприятий. Выборы королевы карнавала намечены на 5 февраля, а на 12 февраля запланированы "альтернативные выборы" - Drag Queen. 13 февраля по улицам Лас Пальмас пройдет традиционная кавалькада, 16 февраля будут массовые народные гулянья и танцы, а 20 февраля состоятся похороны сардины, которые завершат праздничные мероприятия. Организаторы сообщают, что в настоящее время для всех желающих открыта регистрация на участие в различных конкурсах карнавала.

# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 90
Момичета,можете ли да ми помогнете?Тия песни ще ми кажете ли от кой албум са,или там подробности...Fall again и For all time.For all time знам,че е пусната с юбилейния Thriller 25th,ама другата?Може ли някой да ми каже от къде да си ги сваля mp3?Страхотни са...само за реване Mr. GreenА целия Тhriller 25th има ли го някъде....

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10
Fall again е от Ultimate Collection. Пиши ми на лични и ще ти я пратя Simple Smile

# 39
  • Мнения: 90
Ехе,мерси Светленце!Ей сега ще пиша!

# 40
# 41
  • Мнения: 668
едно записче и от мен,темичката е много хубаво оформена.Клой е невероятна smile3525

# 42
  • Мнения: 940
Записвам се! Мерси клои за хубавото оформление!

Искам да кажа че не пиша вече всекидневно защото наистина нямам инфо,просто избягвам  клюкарските предавания но ви чета.Не минава и ден без да си мисля за НЕГО, болката не угасва . Това което се случи преди 5 месеца е много живо във мен и сега когато приключва тази година ми става още по тежко защото някак си знам че тази година той беше жив а когато стане 2010 вече ще е бил жив миналата година,държа се като удавник за сламка  със подобни мисли.Чудя се докога ли ще се чувствам така... Sad

# 43
  • Мнения: 522
SAY,SAY,SAY...Kloi Hug

# 44
  • Мнения: 7
Момичета,искате ли всички ние да се опитаме да намерим адреса на децата на Майкъл и да им изпратим коледни картички.Тази Коледа ще бъде много тъжна за тях....нека им кажем ,че има на света почитатели на техният татко които не са ги забравили ,много ги обичат и ги подкрепят.Желаят им да бъдат силни и никога да не забравят на какво ги е научил най-добрият татко на света? Tired

Общи условия

Активация на акаунт