Отговори
# 720
  • Мнения: 826
Малеее, колко празници. Именни дни, месечинки, професионални празници... Crazy
Честито на всички празнуващи. Пожелавам всичко най-хубаво, здраве и щастие на деца, мами, котета, кучета мъже... (боже, що ли ги сложих на последно място Mr. Green)
Та, честито!!!  cook Tada Gift
Момичета и аз съм в отбора на неспалите, ама нали съм в почивни дни и не съм отбелязала умора.
Иначе на Рада ще и растат зъбки и изобщо не е доволна от този факт. Mr. Green Нещо средно между пеене, викане и квакане е пополовин нощ... всяка нощ близките дни. Laughing Едно гърлено първо, две викащи с пълна уста, после УАУуаааууаааао уа уа... като жаба и така се редуват. Laughing Купих и една играчка  по съвет на Рони, нещо гумено или силиконово пълно с вода. Прилича ми на мече с крила, но май е пеперуда (Борис ми се скара: "Стига си учила детето, че това е мече, къде си виждала мече с крила?") Както и да е, изстудявам малко в хладилника и и давам да си дъвче. Помага доколкото не вика с пълно гърло и отворена паст, а с на половината пълна уста. Laughing
Кати, тортата е разкошна и много коледна, зимна, празнична. yes
И аз съм замислила да направя яко коледни сладки и мъфини   superuu (имам едни страхотни с локум, портокалови корички и орехи - как миришат самоооо Heart Eyes).
Що да са я спрели Замундата? Аз си имам. Да не би при вас да я няма само?
А що не гледаш онлайн, на Афастата ( rapidad)
 http://afasta.net/fl/wide?arena
- няма нужда да ги дърпаш, само трябва да пратиш смс на някакъв кратък номер, за 2.40 и с този код си гледаш колкото искаш 20 дена. За теб може би някой от Бг трябва да прати смс... да не ти струва по-скъпо от първоначално замисленото. 

Забравих да пожелая здраве, здраве и много здраве на болничките. Дано скоро се свърши с болестите.
Приятна вечер ви пожелавам.

# 721
  • София
  • Мнения: 12 254
  Почерпка за каката именничка Николета  Simple Smile

 

# 722
  • Мнения: 7
Честито на всички именници днес! Да са живи, здрави и много щастливи!
Казабланка честит професионален празник! Много щастие в семейния живот и успехи в бъдещия професионален!
Моята Ева спи милата, ама снощи например се буди три - четири пъти само за да си търси биберона. И аз си мисля, че и при нас е от зъби ама ще видим. Днеска пък нещо ми отказа млякото - та яде два пъти само мляко и другото беше немлечна храна. Вчера за първи път и дадох и малко жълтък на сладураната ми - по-малко от четвърт и го хареса  Simple Smile. Дадох и яйце от кокошките на баба ми ама в Варна какви ще и давам се чудя. Вие откъде смятате да ги вземате?
Кате тортата е върха! Поне на външен вид  Simple Smile
Знаете ли брагородно ви завиждам на работещите майчета. Мен малко ми се работи по две причини - финансова и малко разнообразие през седмицата  Simple Smile Но професията ми е такава, че е невъзможно почасово да я работя или пък изобщо да почвам каквато и да е работа нелегално  Thinking
Ели, Диана и Танче стискам палци много силно за мъничетата ви! Да се оправят колкото се може по-бързо и после от здраве да не се отървават! Hug
Ние също сме с доста коса, но бретона ни си е късичък и не ни пречи поне засега!
Аз съм Крейзи Дейна, но по погрешка съм била в профила на сестра ми! Явно и мен ме прихваща отвреме навреме следродилна склероза  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 83
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ!И НА ТЕЗИ КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!Да са здрави,щастиви и много обичани!
Утре ще се включа по-обстойно,че днес нещо не съм в час  Crazy
Лека нощ и спокойни и спинкащи бебешори  Hug

# 724
  • Мнения: 3
Докато не е свършил празникът да се включа и аз с пожелания за много здраве, късмет и любов на всички именици, банкери и не на последно място бургазлий!   bouquet

Чета за неспящи и неспокойно бебочковци... Дано всичко отмине бързо, че и мама и тате са хора - и те имат нужда от почивка  Sunglasses При нас признаци за зъби все още няма, нооо с това ядене през нощта не знам как ще се разберем с младежа - като по часовник се буди на всеки три часа и няма паузи през деня, няма паузи през нощта! Хубавото е, че си ляга с кокошките (19-19.30 макс), но пък сутрин става преди петлите  Laughing (6-6.15 вече е готов за игра).

Спокойна нощ и хубава нова седмица!  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 6 170
Тия дни не съм писала, та първо да честитя празниците на вчерашните и днешни малки и големи именници! Много здраве и усмивки им желая! Мигле, специално на теб да се извиня, днес въобще не загрях, че и мъжът ти има имен ден, хем му спомена името!  Embarassed
На Айла честит апартамент, със здраве да си го ползвате!  Simple Smile
Друго не помня... Ако съм пропуснала някого - да ме извинява, честито и на него и най-добри пожелания!
Само да се отчета, че пробвахме и пащърнака, и той не ни хареса. Освен това не можах да намеря наблизо откъде да купя още такова пюре, че да продължа, затова минаваме на картоф утре. Въобще как го бях планирала захранването, пък как го карам...  ooooh!

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Честит празник на всички именници , с гордост да си носят имената!
Честити месечинки на всички бебоци , които пропуснах тези дни!

Смехоранка , аз за кашата знам , че трябва да се даде на детето непосредствено след като е направена и каквото не се изяде се изхвърля.

И Велизар е в отбора на мрънкащите и неспящите. Давам му от прахчетата , дето Мадленка ги донесе от чужбината и имат ефект. Пак се буди за папкане през нощта , но поне не плаче както преди

Лека нощ на всички и спинкащи дечица ви желая !

П.П. Моля за помощ да си сложа линийката за малкото Лили - махнах предишната , че като чукнех отгоре й , не ме водеше никъде - отваря се само сайта на линийката за детенце.

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 23:39 от мама Мира

# 727
  • Мнения: 66
Добро утро!
Малкото слънчице на ма мама вдигна 38 и 5 вчера вечерта. Ходихме на лекар, но нищо притеснително не видяха. Съмняват се, че е от зъбите. Днес има и разтройство. Може би затова е така нервен и не иска да се храни... Sad
Дано само не се окаже нещо по сериозно...  Praynig

Хайде милички, спокоен и слънчев ден ви желая.

Мира писах на лични!

# 728
  • софия
  • Мнения: 2 140
Добро утро!  bouquet
Мире,благодаря за ти за отговора! Hug
MINOLITICHKA,дано да не е нещо сериозно,дано наистина
да е от зъбите.И Бо скоро да си има зъбче  tooth

# 729
  • Мнения: 96
Добро утро милички!
Тъй като съм се понаспала  Grinning ще ви поднеса вкусна закуска с кафенце



Тази нощ се спа, а тази сутрин си изяде всичко  newsm44 Направих и кисело мляко с бисквитки и не я храних в стола, където постоянно шава и е изправя, а я заклещих на една възглавница  Crazy Много съм щастлива, защото с това неядене направо ми се късат нервите. Дано цял ден да е така  Praynig
Минолтичка - дано да е от зъбките, милото то се измъчи с тях  Hug
Смехоранка, то по принцип трябва да пише на кутията колко и е годността след като се направи. Мисля, че час може да се държи като АМ. Peace Аз с този отказ на Катерина да яде веднъж я прибрах в хладилника, после прибавих малко гореща вода и още малко суха каша и я дадох. Нищо и няма  Mr. Green

Дано днес има новини за Лили и за синчето на Дианка  Praynig

# 730
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Здравейте мами! И моето дете е на 6 месеца изкам и аз да се вклюяа кам вашата страница!Как мога да прикача снимка на детето ми при вас?

# 731
  • софия
  • Мнения: 2 140
Валче,мерси за закуската!Страхотна,както винаги! smile3501
Аз точно за това питам за кашата,защото и Ицко понякога отказва да яде,а аз съм я
направила вече.И направо ми писна да хвърлям. #Cussing out

# 732
  • София
  • Мнения: 5 247
Валче, невероятна закуска! Мерси Wink
Аз да се оплача....Божко си изпи сутрешното мляко и час след това като игра буйно направи пак 3 фонтана, и пак се преобличахме и пак сменях постелки....до кога???????Не мога да го държа легнал защото той вече може да седи абсолютно сам и стабилно и се сърди ако го натискам да лежи....
Лято! мила....ама няма защо да се извиняваш!Всичко е наред!
Анита! welcome
Хубав ден от нас! Hug

# 733
  • Мнения: 79
Здравейте мами! И моето дете е на 6 месеца изкам и аз да се вклюяа кам вашата страница!Как мога да прикача снимка на детето ми при вас?
Добре дошла при нас  Hug
Пиши на MINOLTICHKA съобщение с данните си и тя ще те зпише на първа старничка.

# 734
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро и от нас!
Откакто сме разпънали преносимата кошара, дребната отказва да стои седнала в нея. Задължително е провесена на някоя от страните й и клюкари какво става в стаите около нея. /холът е трапезарията са разделени с хармоника, която често е отворена, та простира поглед в две стаи едновременно/

Общи условия

Активация на акаунт