Юли 2006 - 91

  • 22 590
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 484
Боже Ети,как тамифлу без да е сигурно дали е 100% този вирус,тези педиатри полудяха и за една Т- тамифлу  ooooh! ние преди кто сме вдигали такива Т (за мен говоря) сигурно сме изкарали не едни свински, ами по 100 ooooh!
 
Деси честит рожден ден!да си ни жива и здрава
Те май са отишли на екскурзията, нали спечели ,аз май като разглеждах снимките я имаше и в радиото снимана,ама е пропуснала да каже да слушаме newsm78

# 706
  • Мнения: 1 241
Деси, честит рожден ден! Бъди все така усмихната, лъчезарна и красива! Много здраве и щастие ти желая!

# 707
  • Мнения: 708
Мила Деси ,
Честит Рожден ден!
Желая ти букет от рози ,
покрит с шапките на младостта ,
нежно завит с воала на щастието
и прекрасно обвързан с лентата на любовта !
Бъди като кокичето  - намирай топлина дори в снега!
Бъди силна и винаги продължавай напред и нагоре!





Рони ,Дани извинявайте ,че не поздравих сладкишите ви за именния им ден ,да са ви живи и здрави и много послушни. Тази Коледа и за мен си е един малък кошмар.Започна със зъбобол. Цял ден бях на лекарства ,за да мога да си сготвя и посрещна гостите и вечерта като си легнахме се започна зверски болки.Пих течен аналгин не минава и това е. Сутринта вдигнах моя и в 9 часа бях в кабинета на свекъра. И там се започна ада . Махаше ми една коронка ,тя така се беше залепила ,че 1 час не може да я махне. На мен от болка взе да ми се схваща тялото.Отвори зъба ,сложи лекарство и аз отидох да пия кафе ,докато правеше на Иван зъб. И като се почнаха пак едни болки ,отивам пак при него. Той тръгна да го спасява ,но аз вече не издържах ,сърцето ми спираше и започнах да плача (аз която издържам много на болка) и той се видя в чудо ,отидохме до негов колега специалист хирург ,извадихме зъба той се счупи с едни длета вади абе ужас. И сега още ме боли мястото на извадения зъб и продължавам да пия аулин , после ще отида пак при свекър ми да видим ,защо ме боли още. Като ми сложиха упойката и после му викам на свекъра ,че донякъде ги оправдавам наркоманите нищо не ме болеше ,но не можех и да говоря  Joy . И така.
 

# 708
  • Мнения: 2 484
Иси може да боли от раната,щом е изваден зъба ,големи премеждия си имала,затова трябва на време да си преглеждаме всичко ,и зъби и други неща,аз например тази година пропуснах да отида на зъболекар,а имах да ползвам от здравна каса там каквото се полага ,ще е догодина,и все си викам, че няма да пропускам, а си минава времето,ние се сещаме за здравето като почукат болестите на гърбовете ни ooooh!

# 709
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТА КОЛЕДА !!!
Честит празник на всички именници и рожденници!!!Да сте живи и здрави!
Ние бъдни вечер и коледа прекарахме много весело.Бяхме в компанията на нашите кръстници, то не бяха китари,песни, танци......страхотно.Но за сметка на това сега ми почнаха кошмарите.
Изтривам го, че не се знае кой ще го прочете.Написах го....излях си мъката и ми олекна малко. Cry

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 13:20 от ketrin_kd

# 710
# 711
  • Мнения: 1 341
Dobyr den! Hug

Иси, ного неприятно със зъба. Дано нямаш повече ядове. Hug

Етко, радвам се, че Венци е по-добре. Heart Eyes

Кетрин, не знам какво да кажа за свекърва ти. Аз съм на малко по-различно мнение и ще си замълча, относно тровенето на нервите. Не искам да обидя някого, като кажа какво мисля. Ддано малката скоро го израсте този период, че е лудница. И Ема имаше период в който всички бяха лоши, продължи дълго време. Въпреки, че аз съм много строга спрямо нея, и не позволявам да се нагрубяват другите. абе с 2 думи не отдавам нищо на периоди и отминаване от самосебе си, че пуснеш ли им аванта се качват на главите ни. Та въпреки моите караници, разговори и т.н. "ти си лош" се промъкваше всеки ден в устата на Ема в продължение на месеци. Изведнъж изчезна сякаш не я знае тази дума.

Вчера времето тук бе прекрасно. Ходихме на 1 часова разходка до близкият парк. После се натоварихме в колата и отидохме в къщата при нашите приятели. Кучето тича 2 часа на двора, Ема също, а Криско кърти като малко къртиче на двора. Heart Eyes Еххх мечтая си за къща с двор. Дано някой ден се осъществи тази ми мечта и я имаме. Но трябва мнооого бач, не става само единия да гърби. Та ще почакам още няколко годинки, докато си стъпим на краката. Whistling

В събота получих прословутата помпичка за нос! Е няма такова нещо, изсмуква всичко бе, амам всичкооо. Това е най-успешната ми покупка за бебето. Peace

# 712
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Деситке, честит рожден ден, мила!  bouquet Heart Eyes

... абе с 2 думи не отдавам нищо на периоди и отминаване от самосебе си, че пуснеш ли им аванта се качват на главите ни.
Точно така. По-напред казах, че това, че Даяна е малка, не й дава много по-големи права от нашите Naughty

И аз съм на малко по-друго мнение за отношенията снаха-свекърва и изобщо човешките отношения. Но най-общо, в лошите отношения между двама души, никога не е виновен само единия. Трябва да се вглеждаме малко повече в себе си Peace

Сега друго ни е дерт - уговорихме бартер на нашата кола за една друга, в София. Но няма с какво да я закараме до там - искат ни 200лв. за платформа, което на фона на 1000та лв. цена на колата, са много. Търсим по-евтини варианти.

# 713
  • Мнения: 747
Момичета, честита Коледа! Hug Искрено желая на вас и вашите семейства здраве, любов и късмет!

# 714
  • Мнения: 1 341
Ей Прасчо, къде се губиш? Пиши 2 реда да кажеш как сте, де. Не минавай само с един поздрав. Радвам се, че не си ни забравила. Hug

Наде, верно много пари, но те се определят на километър. наистина на фона на това колко струва самата кола е доста.

Относно свекървите, да си кажа... Смятам, че заслужават уважение за това, че са по-възрастни, за това, че са отгледали и възпитали мъжете ни-тези които обичаме и са бащи на децата ни.
Когато искаме да сме самостоятелни, да не ни се натрапва нечие присъствие или мнение-то просто трябва да станем такива. Когато живеем в нечии дом, то трябва да имаме уважение към домакина. Независимо дали е свекърва, майка, приятелка. Не мога да си представя, че ще отида в нечии дом и ще имам претенции кой как да ходи, дали да тропа, дали да слуша музика или не. Ако иска се съобразява, ако иска не се...това е личен избор. Също така не мога да си представя някой слънчев ден да дойде някоя госпожица в дома ми, да ми чупи стойки и да има претенции за това как правя или не правя нещо в собствената ми къща/ и то само защото е приятелка или съпруга на синът ми Stop. Всяка жаба да си знае гьола и няма да има подобни битови дразги...Или ако живеете в нечии дом, имайте уважение и живейте по правила на стопанина. Чудно ми е що за човек трябва да си, за да имаш претенции в чужд дом/това не е отправено лично към някого, говоря общо/? newsm78 Със свекърва не съм живяла, защото така съм си го направила. С приятели живях 1 месец и едва изтърпях на края. Не съм се карала с никого, просто защото аз отидох в тяхната къща, те бяха така добри и любезни да приемат цялото ми семейство, барабар с кучето, и аз оценявам това. Просто те са ергени, живеят си живота както на тех им харесва, на мен не ми допадаше да бивея в тази среда и се изнесох по- най-бързият начин. Беше ни и все още ни е трудно финансово, защото плащаме наем 3 пъти и половина повече от това което плащахме при момчетата, но това е цената на личното пространство, личното време и лична собственост. Peace Не опреквам никого за това как живее, но ми е странно да се плюе по някого, който те е приел в дома си. Naughty

Стига философствах, че сигурно съм засегнала някого. Embarassed

# 715
  • Мнения: 8
Ронка знам че е отправено към мен,защото аз повдигнах темата.Не се сърдя, нито си ме засегнала, всеки си има право на мнение, а аз уважавам мненията на другите.

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 17:26 от ketrin_kd

# 716
  • Мнения: 1 341
ketrin_kd, поста ми не е отправен към теб конкретно. Naughty Когато имам да кажа нещо на някого аз го правя с имена, в случая никове. Затова и много хора не ме харесват. Сега говорех принципно, който се познае в постами, ок. Simple Smile
Радвам се, че сте отделно. А това как нарича детето ти, как се държи с теб и семейството ти като цяло, е в нейн минус. Ти избираш как да се държиш с нея, както и тя има право на избор дали да уважава съпругата на сина си и майката на внучето си. Peace Не си го слагай толкова на сърце, аз в такива случаи давам пълен игнор. Крайна съм в решенията си и това е друга лоша черта в характера ми, но това съм аз и трудно се променям...даже е невъзможна промяната ми за някои неща.

ПП. аз също уважавам чуждото мнение. Все пак сме различни хора и виждаме нещата поразличен начин. Ако всички бяхме на едно мнение, то нямаше да има какво да си кажем и да дискутираме. Wink

# 717
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096

Наде, верно много пари, но те се определят на километър. наистина на фона на това колко струва самата кола е доста.

Да, тук е 1,50лв. на км. Оттук до София и обратно е около 300км. Това значи реална цена 450лв. Но човекът ни е познат и е съгласен на 200лв. Което, разбирам, е услуга от негова страна, но за нас пак е скъпо Confused Дани успеем да си вземем другата кола до НГ /която ще я вземем, като закараме нашата/, че сега по празниците ни трябва. По-стара е от нашата, няма такива екстри, но пък е здрава и добре поддържана. И икономична Wink
Имаме познати с платформи, които са съгласни да я дадат да я ползваме и без пари, но пък за теглене на такава платформа се иска категория В+Е, а никой от нашите хора няма. Та с такива проблеми се занимаваме тези дни Laughing

Ронка, съгласна съм с всяка твоя дума за свекървите Peace Същото казвам и на Павел, когато нещо недоволства от майка ми. Crazy

Кетрин, вярно е, че има много чепати хора Close Но лошо отношение, без причина е мнооого рядко. Не невъзможно Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 1 298
МИЛИ МОМИЧЕТА,НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ВИ ИЗЧЕТА,НО ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ МНОГО ВИ ОБИЧАМ!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!


Не съм ви забравила,само че хич не остава време за форум при нас напоследък.От януари обаче ще работя само 10дни и после си вземам болничен и познайте..няма оттърване от мен  Mr. Green

Хайде,здрави да сте... love001

# 719
  • София
  • Мнения: 309
Рени- Hug!
ketrin_kd-много съжалявам за проблемите,които имаш.И Влади понякога,особено като не е виждал баба си отдавна започва да говори така.Но тя намира начин да го предлазположи-с говорене и много любов.След около половин час вече много я обича.Но тя не си го слага на сърце-вика-малък е,колко му разбира главата!Понякога му казва-баба много се натъжава като И говориш така,аз толкова те обичам и т.н.,аз му говоря същото.Но през ум не И е минавало,че аз му говоря лоши работи,че не я уважавам или че детето наистина не я обича,еле пък да звъни на мъжа ми да го занимава с глупости!Така че говори с жената-че сега са в такъв период децата,да не се обижда,да е по-търпелива с малката Peace.
И аз съм със свекърва прекрасен човек и нямам представа какво е да ме обиждат или да обиждат детето ми,сигурно е ужасно Confused.
Ронка-и аз купувах за децата на сестра ми такава помпа,че интернет магазина е близо до нас,и тя е много доволна.Аз не мога да си обясня как така се включва в прахосмукачката..и как изсмуква всичко...Влади е с ужасна хрема,днес го водих на лекар,утре сме на микробиология.Има някаква инфекция на носоглътката,предписа капки,които се забъркват в аптеката.
Иначе вчера бяхме на РД на неговата любов Стефи-то се целуваха,прегръщаха,танцуваха-голямо шуо направиха двамата.Как може толкова малки така искрено да се обичат не знам Heart Eyes..

Общи условия

Активация на акаунт