видовете памперси

  • 11 950
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

Бихте ли споделили за видовете памперсите. Дъщеря ми е на 2м и половина, досега ползваме Памперс Джъмбо, но няколрко пъти вече се случва да е мокра, когато се събуди сутрин. Затова бих искала да сменя памперсите, но се притеснявам да не би да се избие! Мисля си за Молфикс или Пуфис?! Какво бихте ме посъветвали от личен опит? Благодаря .

# 1
  • Мнения: 8
Libero бяха памперсите, към които нямах забележка Peace
като беше малко бебче, единствено те не пропускаха, като по-голяма вече и бяха малко дебелички и тогава минахме на памперс

# 2
  • Мнения: 765
Ние от раждането до сега (годника и три месеца) сме на Huggies. Позлвали сме и Памерс на няколко пъти - зачервяваше му се дупето. Пробвах и някакви по-евтини марки - те пък пропускаха. Към Huggies нямам забележки.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Пуфис  Peace Peace Peace

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 1 535
Може да трябва да преминете към следващия размер  newsm78
За други марки не мога да дам мнение - ползвам досега само Памперс. Всъщност бях купувала 1 пакет Либеро, но не ми допаднаха.
Ако имаш възможност купи по няколко бройки различни марки и пробвай - на всяко детенце му прилягат различни  Peace

# 6
  • Мнения: 102
Libero, Huggies (в тази последователност като оценка на качеството).

# 7
  • Мнения: 53
Ами ние сме на Памперс. Бях взимала един път Либеро, но хич не ги харесах....едни дебели и огромни. И на нас Памперс един - два пъти ни пропускаха, но като минахме на следващия размер вече нямаше проблеми.

# 8
  • Мнения: 1 424
Либеро и Пуфис Peace От Памперс малкия се изриваше, а Молфикса хич не ми харесаха Confused

# 9
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Ползвала съм Памперс,Мамиа,Хъджис,Либеро,Пуфис,Чейнджис,Молфикс,Еви бейби и Кан бебе.Най-доволна бях от Чейнджис и Молфикс и Еви бейби за по-малко бебе,а от около 4 месеца ползваме Хъджис и също съм доста доволна.Другите не  Naughty

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 18:11 от galq_j82

# 10
# 11
  • Мнения: 1 740
Защо не минете към следващият номер. Аз ползвам Памперс и съм доволна.
Веднъж взех  Пуфис , но малкия се обрина ,а Молфикс са ми много дебели.

# 12
  • Мнения: 5 435
И аз мисля да продължим на Памперс, но следващ номер. Взех няколко памперса Молфикс, но ми се струват много груби. Най-добре Памперс.

# 13
  • Мнения: 200
Ползвала съм Хъджис, Памперс, Молфикс, но съм най-доволна от Пуфис. Всяко бебе е различно, така че пробвай с различни марки като си взимаш малки пакети и така ще откриеш най-подходящите за твоето бебе.

# 14
  • София
  • Мнения: 599
Предимно Libero ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт