Asi / Гордата Аси - 19-та тема

  • 56 271
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Не мога да спра да се възхищавам на детето Асия. Дори ми е по-интересно да гледам нея, отколкото възрастните с техните неясни проблеми. Тя внася невероятно свеж полъх във филма.
И въпреки , че събитията в тези серии са напрегнати и натоварващи на мен общо ми е приятно и ведро заради малката Асия.
Missence напълно съм съгласна с твоето мнение Демир е несправедлив с Аси, а тя с пълно право се страхува да не и вземат детето.

# 736
  • Мнения: 10 240


Добър ден на всички! Хареса ми тоя колаж и ви поздравявам с него. Ако е пускат преди - извинявам се.  bouquet  bouquet

Аз също мисля, че присъствието на Асия повлия положително на Демир - изкара го от апатията и му даде стимул за действие.
Каквито и отношения да са имали Аси и Демир и при двамата любовта я има и това стимулирано от детския фактор ще разпали затихналите чувства.

# 737
  • Мнения: 371
Момичета, замислям се какво ще правя като свърши филма? Така съм свикнала с него, с героите, отсега ми липсва!!!

# 738
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Сега се замислих, че по-смръщени и депресирани герои от Али и Демир не съм виждала досега. Все гледат криво, как една усмивка не дадоха, да се отпуснат малко...и в най-щастливите им моменти пак бяха смръщени и сдържани. И двамата започнаха да ме изнервят с тия пози на "ощипана госпожица"  Crossing Arms

# 739
  • Мнения: 1 287
Не вярвам Демир да отнеме детето от Аси, героят му не е такъв. Просто за него семейството е особено значима ценност и заради това така упорито иска да узнае истината за детето. А Аси, колкото и да е бясна, няма право да лишава нито Демир, нито детето от толова важен (особено в ранните му години) за него контакт.
Gadamer, наистина, то не беше мъка, не бяха тръшкания, сълзи.  ooooh!
Малко преекспонират нещата, според мен.

# 740
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Сега се замислих, че по-смръщени и депресирани герои от Али и Демир не съм виждала досега.

това му е чар на Демир, дори когато е доволен от нещо само очите ми се смеят, лицето му остава безизразно, затова Мурат е толкова добър в ролята на Демир.

Цитат
Не вярвам Демир да отнеме детето от Аси, героят му не е такъв.

ББ: напротив, тя ще обещае да я заведе у тях, но после ще се поколебае и той ще й каже, че ако не я заведе до няколко часа ще я извика в съда. Така и ще стане под влияние на Сухейля ще се бори за Асия   в съда Crossing Arms 

# 741
# 742
  • Мнения: 66
Хубава серия... само тея четирите накаря много дразнеха.Какво я подслушват все едно е направила някакво престъпление. smile3515 А Нериман направо ме убива...УЖАС. Каква истерия, какви нерви, какво оплаквае.Дразни супер много

# 743
  • Мнения: 96
Не можах да гледам днешната серия и затова не мога да коментирам.
Но виждам, че темата стигна до 50 страница. Ще се намери ли някой да пусне нова тема? Че тези, които преди се грижеха за това, вече се изселиха в другата тема, а ние осиротяхме.

# 744
  • Мнения: 66
Момичета казвайте колко серии още има?Аз не съм ги гледала на турски...и нямам на идея колко още трябва да при нас?А и как ще го дават филма по празниците, знаете ли? newsm78

# 745
  • Мнения: 0
Днешната серия ще я кача утре сутрин. Ако Мерилин я е записала нека я качи, пък аз мойта ще я кача чак утре.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт