Есенен купон без повод!

  • 5 820
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 228
Ako може и ние ще се включим,само кажете какво можем да донесем.Дано да има и на нашата възраст.

# 61
  • Мнения: 5 877
Виж по-горе - нещо за дегизировка, нещо мъничко за хапване, идеи за забавление.
Май ще има на всякакви възрасти.

# 62
  • Мнения: 3 861
ИИИИИ супер, в неделя не съм на работа, значи и ние с Калоянката ще се присъединим към вас. Дано да има и други дечица на неговата възраст за да не скучае. Я кажете при какви условия се отменя веселбата, само ако вали нали? Ако е мрачно пак сме там или?

# 63
  • София
  • Мнения: 6 743
Ние сме бебе ,ама много искаме да дойдем.Може ли  Embarassed .А ако успея да зарибя баткото ще го доведа и него!
Бих искала да се запозная с вас на "живо" т,ака да се каже! Hug

# 64
  • Мнения: 3 161
Aаа, не! Бебетата с количките - не ги приемаме!!!  Joy Майтап естествено. Не виждам никакъв проблем, все пак паркът е за всички, ако искате, и баба можете да си доведете!  Wink

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 603
И ние сме малки, ама сме приятна компания, смеем се, играем си с дрънкалките и папкаме  ylinfant newsm07 Misc Baby Bottle, ако е хубаво времето може и ние да се присъединим

# 66
  • Мнения: 5 877
Веселбата се отменя само ако вали и гърми!!!

# 67
  • Мнения: 3 161
Каква дегизировка ще правим? Аз бих предложила един по-мек вариант (ако не ви се маскира много) - да се облечем в цветовете на есента, кафяво, жълто, оранжево, червено - който иска и може. Пък после и есенни листа, и рисунки по лице, и други маскировки можем да добавим на място.

# 68
  • Мнения: 3 663
Аз също ще взема фотоапарат (той не е последен писък на техниката, но прави горе-долу хубави снимки) и ще щракам наред Simple Smile
ще донеса и някакви играчки за по-малките - топки, ролерчета и подобни Simple Smile
може да купя и едни пастели за лице на идване, ако ми остане време Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 10 310
O... и ние с Али ще дойдем. Обещавам и фотоапарат да взема  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 5 877
За дегизировката - кой каквото иска, за мамите може и облекчен вариант  Wink Мисълта ми беше да е импровизирана, не да хукнем към магазините за специално шити костюми.
Мога да ви кажа отсега какво ще взема за Ането - две мои стари блузки, които на нея й стоят като роклички и поради разни цветенца или прозрачности минават за принцески; една пелеринка, шита от баба й преди време, по която мисля да тропосам на място пет-шест листа, и евентуално една коронка от боядисана в яркожълто сърцевина на руло тоалетна хартия. Не е много есенно, но пък е налично в коша с играчките. Ще взема още и два-три шарени шала, които и без това не нося.
И кило ябълки или круши за почерпката.

Не разбрах, някой знае ли да пуска хвърчило?

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Аз имам бегли опити като малка, но не бих се наела да пускам сега...

Най-много да се оплете някъде, пък и в Борисовата има ли големи поляни за такова нещо. newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 2 262
Дано да не вали, че като гледам днес какво е, настроението ми се изпарява нанякъде. Пък и по една прогноза на The Weather Channel и днес и утре дъжд го дават. Аз не се сещам моя мъж как да го дегизирам, но ще нося разни безопасни и на място ще мисля. И ние ще носим цифрово фото така че за снимането нямайте тревоги, я колко майки се обадиха. До утре, ако не ни мине котка път.
Оле да направя малка поправка под моя мъж имах предвид малкия си син....хихихи нашия голям татко дегизиран с листа ще падна от смях.........

Последна редакция: сб, 08 окт 2005, 22:21 от Mama Igi

# 73
  • Мнения: 5 877
Ние сме обещали, така че - ще ходим, дори да ръми.
Двама души да дойдат, ще ги посрещнем.
Ще си сложа бадж от листо, така че ще ме познаете - друг такъв идиот в парка няма да има!!! Crazy

Взимам и две празни пластмасови бутилки за импровизирани кегли, ако можем да съберем още 3-4, ще стават за целене с кестени.

# 74
  • Мнения: 3 861
Не вали и не гърми, значи и ние сме там, аз също ще си сложа бадж от листо да ме познаете от далече Crazy и сме с оранжева лятна количка Flutter.
Ще донеса плодове, а сега отивам да разровя и за бутилки дали ще намеря някоя. Хайде до 11.00 Hug

Общи условия

Активация на акаунт