Акари-алергии

  • 2 526
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.Не съм разглеждала темите защото нямам много свободно време и се извинявам предварително ако повтарям някой тема.Откриха на детето ми алергия към Акари.Има астма ,а сега и кожни обриви.Ако някой знае нещо повече и би могъл да помогне нека пише.Най вече ме интересува от къде може да закупим специални надматрачни постели и калъфи за възглавници .

# 1
  • Мнения: 458
синът ми е със същата диагноза.
но не купих специален надматрачен комплект.
Просто завивките му са от мен и ги сменям на 3 дена.
Матрака се изсмуква с прахосмукачка.

Комплекта доколкото помня от мое проучване е около 270-290 лева и го продава д-р Мустаков (специалист алерголог) в София.

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 20:10 от xamelion

# 2
  • Мнения: 29
Моето дете също има алергия към акари.Моята лична лекарка казваше ,че понеже е с по-светла кожа,рус и синеок ,затова боледува повече.На всяко едно боледуване се предписваха антибиотици,защото гледката беше страшна,от носа му и очите излизаха ужасни жълти секрети.И това продължаваше с месеци!Да не говорим за необяснимите пъпките,които ужасно го сърбяха.Това беше до 2 годишна възраст,след приема на може би поне 10 антибиотика!!!Смених си личния лекар,поставиха му правилна диагноза,вече съм при хомеопат,никакви АНТИБИОТИЦИ вече 4 години не е пил.В къщи почиствам с РЕМБОУ,тя премахва 100% акарите от леглото,възглавниците,плюшените играчки.Първия път като почистих с нея,водата в резервоара беше цялата запенена,все едно съм варила месо.Вярно,че е по-скъпичка,но я взех на изплащане и определено не съжалявам!

# 3
  • Мнения: 458
Д-р Тихомир Мустаков - алерголог
тел. 9 230 231 - Александровска (безплатен преглед за деца)
тел. 952 59 40 - частен кабинет (цена на прегледа 20 лв.)
GSM 0888 36 23 11
http://www.mustakov.com

Общи условия

Активация на акаунт