Fragrancedirect.co.uk- 5!

  • 34 410
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 162
честито на всички  Grinning

пп: за мен мищо не е дошло  Cry - ужким съм слушкала през годината, а само аз не получих нищо от прехвалената доставка на фрагранс  Confused - как може за две седмици да не се домъкнат тия неща  #Cussing out

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 15:55 от GagaMaga

# 736
  • Малка къщичка - близо до морето!
  • Мнения: 176
   Моля за спешна помощ!  Току що пуснах поръчка и в последния етап ми изписа, че не може да бъде доставена до Европа? Случвало ли Ви се е такова нещо и как да постъпя? Изписа ми го след като бях въвела номерата от картата? Дали не са дръпнали парите? Как да постъпя?

# 737
  • Мнения: 1 252
Ти какво поръча, т.е какво искаше да поръчаш-защото някои неща не се доставят извън UK.
Ако имаш банкиране, провери дали ти е блокирана сумата, но не ми се вярва.виж в акаунта си дали има отразена поръчка.

# 738
  • софия
  • Мнения: 507
Мама на Ваньо и Ники  ,да не би да си поръчала флакон под-налягане май и други се оплакаха разгледай назад в темата.Някой знае ли до кога ще работят пощите преди Коледа и Нова година

# 739
  • Мнения: 1 252
magi mei , до 23.12 включително и до 30.12 включително.Централните пощи обаче не знам.

# 740
  • Малка къщичка - близо до морето!
  • Мнения: 176
Мама на Ваньо и Ники  ,да не би да си поръчала флакон под-налягане май и други се оплакаха разгледай назад в темата.Някой знае ли до кога ще работят пощите преди Коледа и Нова година

Ами единствения флакон е този от мъжкия подаръчен сет на Олд спайс, а иначе фон дьо тена-2бр., пудра, червила-2бр, спирала, сенки-2 комплекта, един крем и един комплект с детски гримове.....това е!   Дали наистина проблема е в дезодоранта?

# 741
  • Мнения: 1 252
Мама на Ваньо и Ники  ,да не би да си поръчала флакон под-налягане май и други се оплакаха разгледай назад в темата.Някой знае ли до кога ще работят пощите преди Коледа и Нова година

Ами единствения флакон е този от мъжкия подаръчен сет на Олд спайс, а иначе фон дьо тена-2бр., пудра, червила-2бр, спирала, сенки-2 комплекта, един крем и един комплект с детски гримове.....това е!   Дали наистина проблема е в дезодоранта?
Да, това е, флакони под налягане не доставят.

# 742
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И моите две поръчки са тук Grinning
2 сета на Селин Дион за подаръци.За 7-8лв за прекрасни
Дона Карън и Ланвина

Много съм доволна Hug

# 743
  • Мнения: 114
Момичета, нуждаем се от нова темичка. Да не ни заключат тази внезапно.  newsm78

# 744
  • София
  • Мнения: 5 389
И моите две поръчки са тук Grinning
2 сета на Селин Дион за подаръци.За 7-8лв за прекрасни
Дона Карън и Ланвина

Много съм доволна Hug
Деси 2 , кой на Дона Карън получи ?

# 745
  • София
  • Мнения: 2 022
Верни ли са ми спомените, че сте казвали, че в събота и неделя не шипват поръчки?  Sad

# 746
  • Мнения: 114
Да, вярно е. Те не отработват като нас, Софсанче.  #Crazy

# 747
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И моите две поръчки са тук Grinning
2 сета на Селин Дион за подаръци.За 7-8лв за прекрасни
Дона Карън и Ланвина

Много съм доволна Hug
Деси 2 , кой на Дона Карън получи ?
този   http://www.fragrancedirect.co.uk/Donna-Karan/Donna-Karan-DKNY-Re … 50ml/invt/0023570
в мола 30мл е 70лв
и е бая траен.
Селин Дион
http://www.fragrancedirect.co.uk/Celine-Dion/Celine-Dion-Enchant … 75ml/invt/0021211
И този ,но е за приятелка и не го знам
http://www.fragrancedirect.co.uk/Gwen-Stefani/Gwen-Stefani-LAMB- … 30ml/invt/0010886

# 748
  • София
  • Мнения: 2 062
Здравейте,
Да се похваля с получената поръчка от 11.12 вечерта, shipping date 15.12 и днес следобед си я взех. Намаления Covet  - добре опакован, не е лош  Wink

# 749
  • Мнения: 5 140
Десииииииии, питай после приятелката ти как е Гуен Стефани, че и се възчудвам Rolling Eyes

brayan__ браво, харесва ли ти? на мен ми харесва Ковет-а.

А моята от 11.12. още я няма  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт