!!! Дрехи Втора Употреба !!! - тема 2

  • 64 733
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 777
Абе, то е на лесно място, ама каквато съм трудна на обясняването...Продължавате след Алати направо и след Борисовата воденица на кръстовището завивате надясно и продължавате нагоре, отново вдясно се пада, на самия път е, зелена постройка тип хале.

# 106
  • Мнения: 11 747
Мерси! Разбрах те  Simple Smile Дано работи в неделя, че тогава ще имам възможност да го прегледам.

# 107
  • Мнения: 2 957
Тази неделя работи;) 4,99 е килограма.
Не работи само неделите в които е 1,99лв/кг - тоест другата неделя;)

# 108
  • Мнения: 11 747
Другата, имаш предвид тази, която идва сега (5 декември), че няма да работи? Или ще работи? Да знам дали да ходя.

# 109
  • Мнения: 2 957
Тази неделя (5-ти) ще работи.
Другата неделя - (12-ти) няма да работи.
Като отидеш там си вземи едни календарчета - има ги на касите.Там пише коя седмица, колко е килограма и коя неделя почиват.

# 110
  • Мнения: 11 747
Много ти благодаря!

# 111
  • Мнения: 0
Поразлистих предната тема и видях една верига "Хумана", за която има добри отзиви. В София дали имат филиали?
Аз знам само на Мания и съм чувала за Шик Шик newsm78
И за да продължа тематиката на предната тема - не пазарувам често ( време да обиклям и да диря магазините из София), но имам добри попадения, закупени от магазини в други градове.

Мисля, че всички магазини зареждат от едни и същи складове, които се намират предимно в София. На знам точно как става продажбата на едро. Може да съществуват различни групирания на дрехите според качеството или според някакви други критерии. Може пък да се касае за чист късмет да попадаш на дрехи, които ти харесват.

Някой, който е по-запознат, да се включи  Simple Smile

     





ми,аз имам магазин за втора употрба в гр.добрич.и не пазарувам от софия,а от варна.там са по-евтини дрехите и ми е по-близо:)

# 112
  • София
  • Мнения: 9 926
В кои такива магазини се предлагат и нови дрехи (или с дефекти) ?
Мерси

# 113
  • Мнения: 15
Запис!  Mr. Green
Миналата седмица ходих до Bultex-а във Владиславово. Взех си няколко неща. Благодаря на момичетата, които ми споменаха за него в другата тема за "Нашите Second hdnd находки Simple Smile".
Смятам да отида отново, но в седмицата, когато килограмът е 4.99 лв /от 21.03 до 27.03/, за да видя тогава намират ли се готини неща или е нужно да се ходи, след зареждането в неделя и когато съответно цената е 14.99 лв.

# 114
  • Мнения: 84
Да се запиша и аз , някои може ли да ми каже каде има добри  магазини в гр. Бургас

# 115
  • Мнения: 5
аз съм много доволна от манията  Flutter много неща имам в гардероба от тях ,даже и мъжо

# 116
  • Варна
  • Мнения: 1 760
запис

Общи условия

Активация на акаунт