1001 нощи - приказката , която завладя сърцата ни , не може да свърши - 110

  • 28 468
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 23:20 от fresh13

# 46
# 47
  • Мнения: 4


Може би сте виждали тези снимки, но тъй като съм новак в слагането на снимки и в правенето на колажи, може би повтарям някои неща, за което ще ме извините!

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 23:19 от fresh13

# 48
  • Plovdiv
  • Мнения: 248

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 22:49 от mar_tomova

# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 1

МИЛИ ГЕДЖЕМАНКИ, РАДВАМ СЕ, ЧЕ ПЛАМЪКЪТ НА ИНТЕРЕСА, КОЙТО ТОЗИ ФИЛМ ПРЕДИЗВИКА, ПРОДЪЛЖАВА ДА ГОРИ И ДА ЗАПАЛВА  И НОВИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ. ОТ РАЗКАЗИТЕ ВИ ЗА ТОВА, КАК СТЕ СЕ ЗАПАЛИЛИ ПО "1001 НОЩ" РАЗБИРАМ, ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ МИНАЛИ ПО ЕДИН И СЪЩИ ПЪТ. НЕ Е БИЛО НУЖНО НЯКОЙ ДА НИ УБЕЖДАВА, КОЛКО ХУБАВ Е ФИЛМА, ДОСТАТЪЧНО Е БИЛО ДА ПОГЛЕДАМЕ САМО ЕДИН ЕПИЗОД, САМО ЧАСТИЦА ОТ НЕГО, ЗА ДА РАЗБЕРЕМ, ЧЕ СМЕ ПОПАДНАЛИ НА НЕЩО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО.
БЛАГОДАРНА СЪМ, ЧЕ ТОЗИ НЕВЕРОЯТЕН СЕРИАЛ НАПРАВИ ВЪЗМОЖНО СЪЩЕСТВУВАНЕТО И НА ТОЗИ ФОРУМ, КОЙТО С ВСЯКА СЛЕДВАЩА СТРАНИЦА СТАВА ВСЕ ПО-КРАСИВ И ИНТЕРЕСЕН. ТУК ВСИЧКИ НАМЕРИХМЕ НОВИ ПРИЯТЕСТВА, ДОБРОНАМЕРЕНОСТ, СЪРДЕЧНОСТ И НАЙ-ВАЖНОТО - ОБЩА ЛЮБОВ КЪМ ГЕРОИТЕ НА ФИЛМА, ЖЕЛАНИЕ ДА СПОДЕЛЯМЕ НОВОСТИ ЗА ЖИВОТА ИМ И С НЕ ПО-МАЛКО ВЪЛНЕНИЕ ДА ДЕМОНСТРИРАМЕ НОВИТЕ СИ УМЕНИЯ, КОИТО УСВОИХМЕ ПОКРАЙ НЕГО. ТУК ИЗЧЕЗНАХА ВЪЗРАСТОВИТЕ, РЕЛИГИОЗНИТЕ, ОБРАЗОВАТЕЛНИТЕ РАЗЛИЧИЯ, ЗАЩОТО ВСИЧКИ СМЕ ЕДНАКВО ВЛЮБЕНИ, ЕДНАКВО ЗАПЛЕНЕНИ, ЕДНАКВО БОЛНИ ОТ ГЕДЖЕ ВИРУСА. И НА ВСИЧКИ В СЪРЦАТА ТРЕПТЯТ РАЗВЪЛНУВАНИ ПЕПЕРУДИ.
БЛАГОДАРЯ ВИ, СКЪПИ МОМИЧЕТА "И НА 20, И НА 30 ПО 2", ТОЗИ ФИЛМ НИ НАУЧИ ДА НЕ УНИВАМЕ И "ДА НЕ ПАДАМЕ НА КОЛЕНЕ".




 




# 52
# 53
  • Мнения: 4
hiacint, дори и аз, която започнах филма ,,отзад-напред", бях запленена от това, което видях и изтегляйки цялата история, видях какво щях да изпусна.И аз като теб съм щастлива, че съм изгледала цялата вълшебна приказка и благодарение на нея съм и част от тази прекрасна тема.Благодаря ти за хубавите думи! newsm03 newsm03 newsm03

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 078

                     SEVI , GONI ,  LILIMS   Hug Hug Hug  love001  love001  love001

                   СИГУРНО  СЕ  УСЕЩА , ЧЕ  И  АЗ  ЗАПОЧНАХ  ДА  ГЛЕДАМ  ОТНОВО  ФИЛМА ! ! !

                   И  ИЗЛИВАМ  ТУК  ВРЪХЛЕТЕЛИТЕ   МЕ  ЕМОЦИИ !!!

                   БОЖЕ,  ТЕЗИ  ХОРА  ЗНАЯТ  ЛИ КАКВО  НИ  ПРИЧИНЯВАТ ???
newsm09 Weary smile3518


                 


                    АМА  , ВИЕ  СТЕ  "ВИНОВНИ" , ЗАЩОТО  МЕ  ПРОВОКИРАХТЕ  ДА  

                               СПОДЕЛЯ   ЛЮБИМИТЕ   СИ  МОМЕНТИ !!!  
smile3503

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 00:38 от Planet

# 55
  • София
  • Мнения: 5 334
Божичко, като виждам само колко красиво говорите, как изписвате 110 теми и ги пълните с разкошни неща, се разплаквам пред монитора. Темата ви е уникална, а вие сте толкова задружни!!! Както каза hiacint, това е сериал, който разтуптява всички сърца - и на 20-годишни, и на 30-годишни, 40, 50... нагоре!
Аз съм само на 17, моята история е... препокриваща се с вашите. Една от бабите ми се беше запалила по сериала и все ми повтаряше да го гледам. Аз бях на училище, не можех. Един ден бях болна, в нас нямаше никого, пуснах телевизора, и хванах сериала почти от началото. Влюбих се. Беше краят на май, изчаках да свърши училището, седнах и изгледах от "А" до "Я" всички серии във vbox7. Така ме омагьосаха тези "нощи"...
Не знам дали ще ме приемете, но ми се ще и аз да допринеса с нещо за темата ви. Ще се старая да съм редовна, да се приобщя към вас и... да разкрася още повече красотата на Binbir Gece с това, което мога най-добре - да пиша.  bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 10 803
Айде ,и аз да се запиша тази вечер hahaha hahaha hahaha

НА ВСИЧКИ ГЕДЖЕМАНКИ С МНОГО ОБИЧ ОТ МЕН !!!



НА ЛЮБИМОТО МИ СЕМ.АКСАЛ-ЕРГЕНЧ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !!!





НА ВСИЧКИ ИЗПОВЯДВАЩИ МЮСЮЛМАНСКАТА РЕЛИГИЯ -ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !!!



# 57
# 58
  • Мнения: 10 803
ЛЕКА ,МЕКА И ОНУРСКА !!!

И ЕДНО КЛИПЧЕ ЗА ПРИСПИВАНЕ !!

http://www.vbox7.com/play:95719199

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 4
Светле,може би вече съм го писала ,но съм "завинаги" влюбена в песента на този клип,а с Халит и Берг на снимките-ех,какво да кажа-"завинаги"запленена от тях  и от вълшебния филм,който "направиха" с играта си!  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт