много силна хрема при дете на 3 год

  • 2 675
  • 5
  •   1
Отговори
  • видин
  • Мнения: 358
моля да ми кажете как да спра изключително обилна хрема - дъщеря ми от снощи направо тече от носа. секретите са напълно безцветни - като вода. от това има дразнеща кашлица - почти на всеки 50-60 секунди понякога.

пръскам стеримар и слагам капти мукосептонекс. и проспан за кашлицата.

много се измъчва............

# 1
  • Мнения: 2 011
Кашлицата е породена от обилния секрет ... Sad
Опитай и с капки от  клеева тинктура - 1 ампула физ. разтвор от аптеката + 3-4 капки клеева тинктура ! Дано помогне !!!  Peace

# 2
  • Мнения: 258
здравейте,аз слагам на детето ми капки тобрадекс,по 2 капки в ноздричка.Хрмата спира много бързо.Опитвала съм с капки от прясно изцеден лук ,също има ефект

# 3
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Опитвала съм с капки от прясно изцеден лук ,също има ефект
Много лютат.
В началото на месеца малката беше така. Капвах и Коларголови капки и Виброцил през 3 часа. От Каларголовите след като ги капнех започваше да киха и така се прочисти.

# 4
  • видин
  • Мнения: 358
благодаря ви за съветите !

малко се притеснявам да не прекаля с капките за нос.

# 5
  • Мнения: 204
  Клеева тинктура, освен в нослето- аз я слагам в старо шишенце от виброцил, за да мога да впръсквам, а не да капя- приготвям я със сребърна вода- 10-15 мл и в нея слагам 5-6 капки от тинктурата.
  Клеева тинктура давам и 3 пъти на ден преди хранене в малко натурален сок от праскова- не се усеща изобщо в тази комбинация.
  Успех!
  р.р. Не можеш да прекалиш с капките за нос, ако са направени с физ. р-р и клеева тинктура или сребърна вода- вариантът по-горе

Общи условия

Активация на акаунт