за санаториалното лечение и рехабилитация

  • 869
  • 2
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 101
Моля за съвет ако някой има изобщо идея как да се справя със социалните в гр.стара Загора.За втора поредна година ми отрязват паричките на детенце за санаториално лечение и рехабилитация.Миналата година излезнаха с номера че фактурата е на мое име а не на детето,при положение че то е на 3 години сега(миналата на 2) и няма как да е на негово име.Тогава сметнаха че аз се лекувам в детска клиника вместо него.Той е със спинална мускулна атрофия и има 90% с чужда помощ от ТЕЛК.Парадокса в цялата работа е че от болницата в която провеждаме рехабилитация ежемесечно издават фактури и на други деца,от други градове и там проблем с осребряването няма ,а само в Стара Загора законите се четат "по различен  начин" според социалните работници и директорката.Дайте съвет към кого да се обърна и трябва ли за втори пореден път да ощетятвам детето ,защото някой не чете както трябва?!
Благодаря на всички !

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 440
Аз като осребрявах такава фактура ми пишеше името .....придружител на лицето т.е. името на детето.Мисля,че  няма да има проблем.Нека следващият път да пишат така и да видим за какво ще се заядат.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 101
Днес ми пристигна таз годишния отказ ,в който ми пише че парите били използвани в болница а не санаториум.А аз като погледна в социалната оценка пише балнеолечение и рехабилитационни услуги, сега трябва пак жалби да пускам и да обжалвам.

Общи условия

Активация на акаунт