Отчет на набор 2003 - 53!

  • 27 879
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 301
В групата на Кристиян също пишат само печатно. Често им дават и домашни, но нищо сложно и трудно. И него го мързи доста, но все пак се справя много добре, даже успява да напише някои не толкова сложни думички. Обаче пише грозно, изкривява, излиза извън очертанията на редовете. Работим сега върху това, но не особено резултатно. Като цяло не го натоварвам прекалено, за всичко си има време. От есента ще има да учи, учи, учи...
сврачето, браво на момчето ти! Детски кръстословици не съм виждала до сега, вероятно защото не съм търсила. Но ми звучи добре и занимателно, сигурно ще се приеме с интерес.

# 736
  • Русе
  • Мнения: 11 925
 Кръстословиците са полезни за правилното писане на думите. И аз трябва да потърся.Че Светослав пише както недочува . Писмото му днес "Мола те посними телевизора да гледам"  Laughing

# 737
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Радвам се ,че ви пуснах идеята за кръстословичките.Нали се сещате-книжки като другите кръстословици,но детски.От порядъка на 40-50 стотинки са.На повечето думи обяснението им е картинка на предмета,който трябва да напишат.Квадратчетата са големи!
Благодаря ви за добрите думи за нинджата.Колко му трябва на майчиното сърце      Joy

# 738
  • София
  • Мнения: 7 673
Днес в 14.00 часа ми звъни Госпожата, която е била 2-ра смяна. По-точно ми клипва, но това са подробности. Изтръпвам съответно. А то какво се оказва. Павел ходи на ДГ в стария ни квартал - Стрелбище. Там има авария на топлофикация. Съответно няма парно! Това от понеделник следобяд, чета в сайта им сега. В детската обаче са се усетили чак към 8,30 тази сутрин. Връщали са децата. Моят обаче ходи по-рано. Имало е само няколко деца в цялата детска градина. Сгъчкали ги в някаква стаичка долу всичките. Пуснали уж някаква печка. Но си било студено.  Tired И цяла сутрин никой да не звънне.  Twisted Evil За какво, чудя се, са ни взели телефоните? И за какво ми звънят в 2 следобяд, когато детето се е сгушило вече под завивките, да го вдигаме от леглото след дъжд качулка.  Twisted Evil Като се прибрах в 6 от работа (баща му го е прибрал веднага вкъщи), още му беше студено. Ръцете му бяха ледени. Та го напарвах в банята. Дано да е добре детето.  Praynig
Оплаках се.

# 739
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Ирина, дано му няма нищо  Praynig
И при нас беше така в понеделник. Можеха да звънат да си приберем децат. Хем знаят кой може веднага да дойде ама......сигурно нямат стотинки за тел. Снощи казали на половината да не идват днес че няма парно, другите като моето отишли щото дошло топлото.... LaughingХаос.

Това за кръстословиците е чудесна идея.   bouquet

# 740
  • Мнения: 2 474
Иринче,Ели, много лошо с тази топлофикация! Sad
Според Петьо и в тяхната градина не работи парното и се отопляват на радиатори.Не съм питала,защото е топличко в детската.
Снощи нашето мъжленце ми прави прическа и грим.По-късно ще ви пусна снимки да видите резултата. ooooh!
Снощи се разрева за баща си,т.к втора вечер баща му работи.Много е свикнал с нас и болезнено приема отсъствието ни.И като се почна "не искам да ходя на градинката,децата и госпожите много викат,нямаме време да ритаме навън,постоянно повтаряме едно и също и ми е скучно".Какво му стана не знам.Иначе днес сутринта беше спокоен.
Свраче,купила съм му няколко занимателни книжки за първи клас и там открихме преди време една кръстословица,която реши лесно.Затрудни го само думата "конфитюр".Моя е грешката,че не съм се сетила да му купя книжки с кръстословици.
Хубав ден ви желая!

# 741
  • Мнения: 14 133
Иринче,Ели, много лошо с тази топлофикация! Sad
И да ги питаш защо не са ви кликнали поне на мобилните телефони навреме, за да си приберете.  ooooh!

# 742
  • София
  • Мнения: 3 679
*Ирина*, много тъпо наистина, че не са ви викнали по-рано. Горките деца  Sad

Ей, кръстословици - мойто диване няма и да погледне такова нещо  Simple Smile може би след половин година...

Аз лепнах някакъв вирус и днес съм си в нас, дано не се заразят децата  Praynig

# 743
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Днес сме на градина. Баща му го води и каза, че е топло, което не значи кой знае какво  newsm78

Сутрин мечтая за поне още 2 ръце. Тогава спокойно ще мога да му двам закуската и да го обличам, докато той се наприказва и се нагледа.

# 744
  • Мнения: 14 133
Amber, големи сте сладури.  Heart Eyes
Jutoo, бързо оздравяване и дано на дечицата да им се размине!  Praynig

# 745
  • Мнения: 7 821
Тази тема е вече 50 стр. и сега е момента да ви кажа, че я местим в "ученическия". Вярно е, че трудно ви намерихме място  Wink и се надявам, че няма да се сърдите за новото пътешествие.
Там темите са по класове и са си отчетни, 2003 са бъдещите първолаци. Там вече се очерта нова подобна, някои пишат и в двете и разбират, че така ще е по-удобно и прегледно, надявам се за всички.
Пускам НОВАТА ТЕМА направо там (като ще изкопирам първото мнение без да го пипам, Бети като решиш какво искаш да променя пусни ми го на ЛС ще го сложа), по нанатам да я пуска, който му е ред  Wink.

Хубав ден, дами и успех на есен!

Общи условия

Активация на акаунт