МОЯТ НОВ ДОМ,КАКВО ДА ПРАВЯ!!!

  • 9 501
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Искам да се допитам до вас за съвет!
Ние с мъжа ми/нямаме деца все още/ живеем при свекърва ми,тя е сама/вдовица е/.Апартамента е тристаен.Сестрата на мъжа ми/зълва ми/е женена от 10 години и от тогава живее със мъжа си,родителите му и племеника ни в техния си апартамент.Ние с мъжа ми сме заедно от 3 години.И през тези години нищо не се е променило,говоря за апартамента/ремонти,и т.н./.Ние двамата сме в спалнята,която е със мебели от 15 години/това не е важно/.Свекърва ми спи в хола,на дивана.Тя иска,а и е обезателно в детската да се направи ремонт,за да може да се премести там.Самия хол е най-прясно ремонтиран,от преди 4-5 години.Кухнята е зле,за ремонт е.НО!!!В така наречената детска стая има две ъглови легла,още от детството на мъжа ми и сестра му,едно бюро,разни вещи,които не трябват и една стара секция,пълна с техни ученически и детски работи.Общо взето е склад.И аз не знам какво да правя като се почне ремонта.Ясно е,че нещата на мъжа ми ще се изхвърлят,но с тези на зълва ми какво да правя?Те си правиха ремонт и тя няма да си вземе вехториите от преди 10-15 години.
Малко дълго стана,за което се извинявам.  bouquet
Но моля,дайте съвет! Praynig

# 1
  • Мнения: 1 885
Мазета? Вили?

Съберете се на една вечеря и поговорете с приятелски тон Simple Smile

# 2
  • Мнения: 433
Мазета? Вили?

Съберете се на една вечеря и поговорете с приятелски тон Simple Smile
Мазето ни е много малко и то е заето от зимнина и бидон със кисело зеле.Просто няма място.Вили нямаме.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 282
Само не разбрах защо питаш нас, а не нея?  newsm78

# 4
  • Мнения: 433
Само не разбрах защо питаш нас, а не нея?  newsm78
Защото свекърва ми иска да ги пази тези неща.А и зълва ми като идва все нещо се вре там и си търси,и разглежда. newsm78Като е ставало дума за ремонта и за разчистване те не казват това и това ще се хвърли,ами само,че не знаят къде да намерим място за всички нетрябващи щуротии.Искам съвет от вас,вие,ако сте на мое място какво ще направите?

# 5
  • София
  • Мнения: 17 282
Ще я попитам кога ще дойде да си вземе нещата, какво друго.

# 6
  • Мнения: 433
Ами тя няма къде да ги занесе.Както казах си правиха ремонт и да ги занесе там е абсурд/тя не иска/!И каквото не им трябва в тях го носи при нас.

# 7
  • Мнения: 2 132
Ами свекърва ти да си ги държи при нея вехториите!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Новият ти дом, всъщност е дома на свекърва ти.  Peace Щом жената иска да запази вещите на дъщеря си, ще ги запазите и няма да мрънкате. Все пак вие там сте само временно пребиваващи, ще се съобразите с желанието на стопанката. Какво има да умувате?
А и не виждам да има проблем всичките неща, да си останат в детската, едва ли ще пречат толкова много.

# 9
  • Мнения: 433
Ами свекърва ти да си ги държи при нея вехториите!
Е,да де,тя като направим ремонт в детската ще спи там.Но бива ли ремонтирана стая да се пълни наново със стари неща,които НЕ ТРЯБВАТ!?А и живот и здраве като си имаме дечица с мъжа ми те ще спят там.И какво?

# 10
  • Мнения: 539
Ще ти кажа какво направих аз.Събрах всички чужди и ненужни вещи и ги сложих на коридора,за да пречат на всички.Така малко по малко изчезваха newsm10Малко нагло,но ако няма вариант......

# 11
  • Мнения: 433
Новият ти дом, всъщност е дома на свекърва ти.  Peace Щом жената иска да запази вещите на дъщеря си, ще ги запазите и няма да мрънкате. Все пак вие там сте само временно пребиваващи, ще се съобразите с желанието на стопанката. Какво има да умувате?
А и не виждам да има проблем всичките неща, да си останат в детската, едва ли ще пречат толкова много.
Апартамента е на мъжа ми.

# 12
  • Мнения: 1 885
Абсолютно. Ремонт без хвърляне не може да се направи. Събирате се и решавате кое да се изхвърли. За което им е мъчно, свеки да си го държи в стаята.
Ти ще живееш там, прояви характер без да си разваляте отношенията.
Ако сега отстъпиш, няма да се съобразяват с теб.

# 13
  • Мнения: 2 132
Ами свекърва ти да си ги държи при нея вехториите!
Е,да де,тя като направим ремонт в детската ще спи там.Но бива ли ремонтирана стая да се пълни наново със стари неща,които НЕ ТРЯБВАТ!?А и живот и здраве като си имаме дечица с мъжа ми те ще спят там.И какво?
Е ти нас питаш за съвет, а не приемаш такъв?
Сложи ги в кашони и в коридора или на стълбището, за да пречат и се сети някой.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 957
Е, какво, какво. Питаш зълва си дали ще си вземе нещата. Ако не, освежавате стаята на свекърва ти и си прибирате нещата на щерка й там. То не може хем агнето цяло, хем вълка...

Общи условия

Активация на акаунт