ЮЛСКИ Бебета - Тема 18

  • 20 577
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 15
Марулка в този случай твоя магазин от който ще купуваш уреда на Чико е надминал любимите ти Кикиморци, аз от тях го взех за 165лв. и те дават гаранцийка.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/66_67_88

# 721
  • Мнения: 793
Цветен прашец благодаря за информацията,аз се отказах от маслото. Разбира се с ваша помощ. Hug За къде съм без вас сладуранки.  bouquet А на твоята беболинка едно голямо Браво оправно дете от малка още. Heart Eyes
Марулка от теб ще чакаме да споделяш рецепти приготвени с Уреда на Чико. Hug

Цветен прашец и аз го купих от там,но при Марулка идва по евтино,защото доставката е 7 лв. Въпреки че аз купих и друго нещо от там заедно с уреда и не усетих тези 7 лв за доставка. Simple Smile

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Много 'убав лексикон, браво Simple Smile
На въпросите:

1. Най-тежко ми е, когато е болничка, макар че все още сигурно нищо не съм видяла. Моля се да съм по-силна, защото такива моменти са неизбежни.
2. На два пъти си изтървах нервите и се развиках, защото тя непрекъснато мрънкаше в продължение на няколко часа, каквото и да правех... Знам, че няма никаква вина детето и затова ми е много гадно като се стигне до там. Вече се стремя първо да си поема въздух и да се успокоя, да си изливам напрежението по друг начин.
3. Ужасно много ми се ходи на планина, не знам какво ще правим лятото, трябва да измислим нещо, но ще е с мъжа ми. Съвсем сама май нищо не се сещам да ми се прави, и на мен ми липсва време само с него.
4. Може би това, че не можем да излизаме когато и където си поискаме. И това, че като захвана да правя нещо мое си, след пет минути трябва да прекъсна и да обърна внимание на мрънкалцето Simple Smile
5. Последно ходих на концерт, а и ходя на народни танци два пъти седмично. Планувам една дискотечка някоя петък или събота вечер. Ще ходя и на едно парти от народните танци.
Ходенето на фризьор не го смятам за глезотия.

Сърничке, и Дидето има едни като малки кръвоизливчета по бузките, но аз винаги съм смятала, че е нормално и, че ще се махнат по някое време. Добре че не съм чела Simple Smile А от както се появи лишейчето на едното краче започнахме да я къпем с шампоан само 2 пъти седмично - косата и един път - цялото тяло.
Мама Мише, и ние съобщихме на нашите на Бъдни вечер, а на мен се падна парата от питката Simple Smile
Лорка, и нашия ортопед каза, че от 5-я месец може подпиране на въглавници полуседнали, от 6-я - седнали, това разбира се, ако детето иска и може, а не се свлича, иначе няма смисъл да се тормози, по мое мнение.
Аманита, и аз мисля, че Буболечето нямаше нищо лично към тебе, на мен ми прозвуча просто като шега.

Второто най-рано след 3 години, претенции нямам за пола, но май момченце ми се ще този път.

ЕлиГ, снимката е прекрасна, да са ти живи и здрави малките сладури!

п.с. Ха, мислех, че по това време ще ми се публикива веднага поста Wink

# 723
  • София
  • Мнения: 15
Лилчо дано наистина е оправна, че е много необходимо в този живот, но тя си е голямо момиче, вече е почти на 6 месеца, а на ръст и тегло е колкото едногодишно дете, така че й е ред и й се пада да си може повечко неща. Laughing
За уреда-при мен доставката въобще не се усети защото заедно с него бях поръчала и столчето за хранене и една кошарка за пътуване и игра и разни други дреболийки, та 7 лв. потънаха в небитието на фона на всичките поръчки, но въпроса беше, че принципно обявената продажна цена на уреда е по-ниска в Кикиморското. 

# 724
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Цветен прашец, браво на сладурка Катринка  Heart Eyes! Ех, вие вече сте готови за детска градина... и седнали стоите, и с играчки си играете, май само прохождането ви остана  newsm51!
А пък наш Кубраткин много мързеливо го раздава, едваааам сега се обръща от корем на гръб, и то май все ние му помагаме... ooooh!

Коледното албумче  ви очаква да го напълните с красиви творения и оригинални коледни идеи...  Hug Прашец, благодаря ти ,че ме подсети!  bouquet

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 01:57 от LOTUS

# 725
  • Мнения: 72
Като четох отговорите на анкетата с какво се глезим - и 90 % от отговорите са фризьор направо се подтиснах. Това не е глезотия, а ежедневна необходимост. Фризирът е глезотия, ако ходиш всеки ден за издухване или дефузер. Но да отидеш да се подстрижеш е просто необходимост. За съжаление и аз си помислих да пиша фризьор ... което означа, че много съм го закъсала.
Иначе аз като цяло не се глезя и възприемам напоследък пиенето ми на "коледни напитки" от Коста и Старбъгс като глезене.

# 726
  • Мнения: 793
Добро утро (въпреки че никой няма освен мен  Joy ). Аз си легнах към 1 и 30 часа ,бебка започна да мрънка към 2 и нещо,после малко дремна. Но ставах на няколко пъти да и давам бибата че я изпускаше и започваше да мрънка. Tired После към 4 и 30 часа малко сутришни упражнение  luvbed след това бебка се събуди окончателно. Изпратихме нашия татко на работа преди малко (работното му време е от 8 часа),че нещо не му се спеше а малчо си пееше.Сега съм я сложила в люлката...и гледам че е заспала Grinning

# 727
  • София
  • Мнения: 121
 Добро утро!

1. Най-тежко ми е, когато много плаче и не знам каквому е и се ужасявам от мисълта, че може да е болен или да се разболее.
2. За да свърша нещо, което не търпи отлагане и аз съм го оставяла мрънкащ и после ми е съвестно.
3. Не искам да се разделяме и за един ден. Нищо не ми се прави сама.
4. Липсва ми морето, зарежда ме с много енергия. Много пътувахме с приятели - и това ми липсва.
5. С нищо не съм се глезила в последно време.

 Ще ползвам проходилка, както и кухня. За яслата - колкото и да не ми се иска ще ми се наложи и нея да я ползвам.  Sad

 Имам един въпрос към мамите, които пускат на бебчетата си  да гледат Бебе Айнщайн - по колко време е най-разумно? Божидар много го харесва и гледа с интерес. Питах д-р Масларски на един от прегледите за гледането на телевизия, а  отговорът беше че нищо няма да му стане, но не е хубаво, което е ясно че е така.

 Хубав ден от мен!

# 728
  • Мнения: 332
Добро утро, айде и аз да напиша нещичко за анкетата.
1. Тежко ми е когато . .... сега не ми е, но когато му сложиха пълна упойка, тогава ми беше най тежко, като ми го върнаха упоен.
2. ще ползваме  и проходилка и кухня, за ясла незнам, ще си покаже ако е готов за ясла, но не преди 2г.
3.Липсва ми морето и на мен като на Солей
4. Оставала съм без него цял ден - чистя,  после скучая без него, а вечерта излизаме с приятели.

# 729
  • Мнения: 0
Здравейте!
Нашия проблем с акането продължава smile3518. Чревните изследвания са ни отрицателни, кръвните също са хубави. След четири дни пиене на Гентамицин единствената промяна е, че акото от тъмно зелено стана жълто и по гъстичко, но пак акаме по седем-осем пъти на ден. Днес ще ходиме пак на преглед и сигурно ще ни изпратят за консултация при гастроентеролог.
Давах чай от шипки, оризова вода, спряла съм пюретата, само с мляко се храниме и няма опрамяне. Какво му стана на бебо незнам?

# 730
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Medula, честит рожден ден! Желая ти много здраве,щастие,късмет и хиляди усмивки в твоя дом!


# 731
  • Мнения: 123
Добро утро  Hug Интересни въпроси, нека и аз отговоря Simple Smile
1. Кои моменти са ви най-тежки в отглеждането на детето/ децата? - Когато бебка е сърдита, а аз не мога да открия причината.
2. Кога проявявате слабост и как? - И най-малкото нещо може да ме ядоса, особено таткото, който си стои спокоен и се занимава с негови си неща, а беба е сърдита и имам нужда от помощ. Всичко си изкарвам на него  Blush
3. Ако имахте 2 дни само за себе си, без детето/ децата и мъжа ви какво ще направите ? - 2 дни са много (иска ми се беба все да е с мен), но все пак имаме нужда да се позабавляваме с таткото и да си отделим време заедно Simple Smile Сама не искам Sad
4. Какво ви липсва най-много в ежедневието ви ? - Свободата.
5. С какво се поглезихте последно и с какво искате да се поглезите съвсем скоро?- Фризьор  Grinning Иска ми се маникюр, пътуване.

# 732
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Медула! Бъди много щастлива и обичана съпруга и майка!



# 733
  • Canada
  • Мнения: 649
Карелия,ама ти сериозно ли искаш да купиш барабан?Доброволно? Shocked hahaha
Истински ме разсмя... Joy Но тъй като Кари е достатъчно шумна и без наличието на музикални инструменти, това ни най-малко не ме плаши. Освен това ние имаме йоника, която вдига достатъчен шум, а имаме и малък барабан, така че... сме напред с музикалната култура... Heart Eyes Марулке, радвам се че сподели мнение в тази връзка..

Честит рожден ден на Медула и от мен! Нека щастието и късметът са твои спътници в живота  bouquet!http://www.chudesa.net/i/th/th_5435.jpg

ЕлиГ, радвам сече си осъществила тази идея с картичките. Peace

# 734
  • Мнения: 250
Честит Рожден Ден,Медула!
Желая ти …
Толкова късмет,
колкото не можеш да понесеш,
толкова щастие,
колкото не си предполагала,
че може да имаш,
толкова здраве,
колкото не си очаквала
и толкова поводи за усмивки,
че да хванеш мускулна треска на лицето!

Общи условия

Активация на акаунт