ЮНЧЕТАТА весело писукат - на Коледни песнички се учат. Тема № 97

  • 18 776
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
gmarinova страхотна е първа страница.

Аз качих снимка на Тео в албума коледни джуджета Simple Smile

Хубава вечер момичета.

# 16
  • Мнения: 977
Хайде да цамбурна и аз в новата тема!

ninand, мерси за успокоението!  Hug

# 17
  • Мнения: 5 001
А Мишел, за гънките забрвих да ти пиша и аз, не е проблем несиметричността Hug

# 18
  • Мнения: 977
Дано сте прави.
Майка ми ме успокоява, че и аз съм била с несиметрични гънки.

Мен като че ли повече ме притеснява това, че честичко си кръстосва крачетата...

# 19
  • Мнения: 27
Запис и от мен.

Минди,аз смятам скоро да разнообразя кашата с попара или бебешки бисквитки с АМ.

Маями,плодовите пюрета защо ги бавиш? Няма нищо страшно,можеш да започнеш с ябълка например,круша,слива...

# 20
  • Мнения: 31
здравейте момичета,
докато се наканя да пиша и тя темата свършила. въпреки всичко исках да се включа по темета с колите и шофьорите- все давам румънците за пример- карат като за последно, разминават се на една боя разстояние, изпреварват се отвсякъде, но в момента, в който на някой стъпи на пешеходна пътека всички коли се заковават на място, ако ще и с 200 да карат! това ми е направила най- силно впечатление още преди няколко години като работех там, как ли са се възпитали така нямам идея!  newsm78
имам и въпрос към Франческа и Петя- горе долу колко кърма /АМ/ трябва да има в зеленчуковото /плодовото/ пюре, за да замести хранене??? аз давам по около 1 бурканче на ХИП /от малките/ и към него наливам по около 40-60 мл кърма /гледам да не става много рядко/. притеснява ме това, че малката е много хищна и яде колкото дам /веднъж забърках цяла чаша 200гр да видя какво ще стане и нея изяде  ooooh! / и така и не мога да разбера дали се е нахранила /заради гадното постоянно повръщане пък смятам, че преяжда!!!/ вече тотално съм объркана и ще се радвам да помогнете! педиатърката каза, че на тази възраст трябвало да яде по около 160 гр, но всичко си зависело от детето. а моето ако яде по 200гр няма ли да стане лоена топка?!?!?! то и без това си е дебеличко! уффф, аз малко съм вманиачена на тая тема, но четох много за затлъстяването при децата, а и на мъжа ми майка му и сестра му не са от най- фините дами, иначе в моя род пълни хора няма...  Thinking
сега видях, че е имало спорове в предната тема, аз така и не успях да дочета, но се надявам вече да сме изгладили ръбчетата и да се разбираме както преди!
 Hug  Hug  Hug на всички и лека вечер от нас!

# 21
  • Мнения: 187
Чудя се дали да пиша, или не! И реших: стига толкова! Благодаря ви, че бяхте до мен през всичкото това време и ми помагахте! Бяхте незаменими! И все още сте, но в интерес на здравите ми нерви спирам да пиша! Приятна вечер на всички и аз продължавам да живея прекрасния си живот!   bouquet

# 22
  • Мнения: 753
Грета, благодаря за темата!

Аз мисля да сложа Велинчо в албума, но само с една голяма шапка - костюмче няма да купувам Simple Smile

Аз днес бая се учудих...Велин беше нервен след разходка /рядко е така/. Реших да го накърмя първо. По-късно, изчаквайки да мине 1ч. след това за другата храна, той пак търсеше и аз го накърмих, разбира се /нали кърмя на поискване/. След това веднага реших, че ще му дам пюрето, че ставаше късно. А той взе, че го изяде Shocked
Това големият никога не е правил и аз мислех, че и с братчето ще е така, но не беше. Това ми подейства успокоително - не нарушавам кърменето, а и нова храна давам. Дано се запази тенденцията.

Много пъти и аз си мисля същото относно писането.....

# 23
  • Мнения: 270
И аз качих моето джудженце   love001
Кога точно се дава плодовото пюренце?  newsm78 /какво се има предвид под следобедна закуска - след кърменето към 3-4 ч. ли и веднага или след известно време?/

Последна редакция: чт, 03 дек 2009, 22:03 от maiamiii

# 24
# 25
  • Мнения: 989
Включвам се само да кажа

Честит Рожден ден на Снежи

преди да е минал денят!

  bouquet

# 26
  • Мнения: 111
Маями доста пъти е коментирано това за плодовите пюрета някой го дават между храненията, други като десерт след зеленчуковото, трети след кърмене следобяд примерно общо взето който когато иска Simple Smile лично аз го давам като десерт
Грета темата е отново фантастична   bouquet и за Франчи   bouquet
Минди аз мисля да редувам кашите с още нещо но се чудих как да направя грис след като АМ не се вари, та си мислих има едни пюрета които са за следобедна закуска с нещо зърнено мисля че бяха трябва да провериш

# 27
  • Мнения: 33
Привет,

искам да попитам mishelle  какво имаш предвид под кръстосване на краченца ??? Вики като си лежи понякога си ги кръстосва !!
Какаво означава това ??!? Или имате предвид катое права ли дали кръстосва?

# 28
  • Мнения: 5 001
anjeelina  може да свариш грис с вода и да прабавиш АМ като поистине Peace
Имаше преди някакви каши с повече плодове на ХИПП и йогурт с плодове, но не помня от какви месеци бяха.

# 29
  • София
  • Мнения: 32
все давам румънците за пример- карат като за последно, разминават се на една боя разстояние, изпреварват се отвсякъде, но в момента, в който на някой стъпи на пешеходна пътека всички коли се заковават на място, ако ще и с 200 да карат!  как ли са се възпитали така нямам идея!

Румънските шофьори са се възпитали със строги наказания! За неспиране на пешеходна пътека се иззема книжката! а срещу корупцията на пътните полицаи са въвели "тайни нарушители", които веднага сигнализирали, ако полицай иска или приема подкуп и съответно полицаят е бил уволняван! и така бързо се дисциплинирали... т.е. трябва политическа воля, която в БГ засега липсва

много са ни сладки бебчетата, ама нещо за бебчета не ми се говори сега;))

Общи условия

Активация на акаунт