Изтрещяла или лека жена.

  • 8 704
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Кое е по-добре - майка, която бие гладното си дете, докарана до ръба, или майка, която се продава, за да живее детето й по-добре.Леката жена колко е лека , на килца , акъл или финансово?Имам комшийка /съпругът и е приятел с моят/която е с две деца на по 12 и 13 години  .Та въпросната дама не е лишена от нищо , мъжът и пътува често зад граница и тя не си знае парите.Няма един ден трудов стаж на документ , а работи като елитна компаньонка.Мъжът и знае , но никога не сме говорили на тази тема .Чудя се , що за психика трябва да имаш за да живееш така?

# 1
  • Мнения: 923
Психика по- различна от твоята и моята, не го разбирам, но мога да приема ,че съществува за съжаление.
Жалко за децата, че растът в такава среда  Sick

# 2
  • Мнения: 20
.Чудя се , що за психика трябва да имаш за да живееш така?

защо се чудиш,разни хора разни идеали..... Whistling
а кое е по добре не знам....ама да биеш гладното си дете ми се струва садистично.... #Crazy Shocked Confused
а това ,че и харесва да е компаньонка,и мъжа и не е против.....само си е + за нея Whistling Peace....питанката ми е за децата им......в нашето общество трудно се приемат такива случаи.....каде подигравки ,каде гледане накриво и пр....как се чувстват те в случая... newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Елитна компаньонка? С две деца пубери? Ти на кое викаш елитна компаньонка Joy

# 4
  • Мнения: 1 844
Не го разбирам това нещо..всеки луд с номера си.

# 5
  • Мнения: 228
Елитна компаньонка? С две деца пубери? Ти на кое викаш елитна компаньонка Joy

На повикване , само баровци я взимат от тях.Не е к...ва от околовръсното Crossing Arms

# 6
  • Варна
  • Мнения: 957
Елитна компаньонка? С две деца пубери? Ти на кое викаш елитна компаньонка Joy

И съпруг, и съпруг...От друга страна - первезници всякакви, знам ли  newsm78

# 7
  • Мнения: 637
Като я вземат ба,овци от къщи, защо си мис.ишл че и п,ащат?

еее защо така ми п,ави к.авиату,ата  Embarassed

# 8
  • Мнения: 228
Като я вземат ба,овци от къщи, защо си мис.ишл че и п,ащат?

еее защо така ми п,ави к.авиату,ата  Embarassed

Никъде не съм писала ,че и плащат .Водят я на секс туризъм , бизнес срещи командировки и подобни.Купуват и парцалки и дрънкулки.Може и пари да и дават newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 17 281
Като я вземат ба,овци от къщи, защо си мис.ишл че и п,ащат?

еее защо така ми п,ави к.авиату,ата  Embarassed

Никъде не съм писала ,че и плащат .Водят я на секс туризъм , бизнес срещи командировки и подобни.Купуват и парцалки и дрънкулки.Може и пари да и дават newsm78

А ти това го знаеш от ??

# 10
  • Мнения: 4 916
Като я вземат ба,овци от къщи, защо си мис.ишл че и п,ащат?

еее защо така ми п,ави к.авиату,ата  Embarassed

Никъде не съм писала ,че и плащат .Водят я на секс туризъм , бизнес срещи командировки и подобни.Купуват и парцалки и дрънкулки.Може и пари да и дават newsm78

А ти това го знаеш от ??


Е, как бе, сигурно целият квартал я обсъжда как мъжът й пътува често зад граница, а тя се качва по чужди коли. От там нататък въображението им няма граници.

# 11
  • Мнения: 3 896
Според мен жената просто е хипер потентна. Прави ú се секс явно повече и с различни мъже. 100% това я възбужда, едва ли ú е за парите щом казваш, че така или иначе е  много добре финансово.
А мъжът ú, че си мълчи.... е, знаеш ли пък какво е между тях - може пък той да не ú се отчита подобаващо със съпружеските си задължения. Wink

# 12
  • Мнения: 22 430
На мен пък ми е чудно защо трябва все да се гледа в чуждото канче....
Какво значение има тази жена как си живее живота...прави го така, както и харесва...
Винаги ще се намерят хора да оплуят и най-праведният....Така че, дали ще си курва, компаньонка, или ангел....все тая.
Така и харесва, така прави....гледа си децата, има пари....какъв е твоят проблем, че си тръгнала да коментираш в какви коли се качва и къде ходи?

# 13
  • Мнения: 2 448
Кое е по-добре - майка, която бие гладното си дете, докарана до ръба, или майка, която се продава, за да живее детето й по-добре.

По добре е второто. За детето си и бих убила и бих се продала.
За случая с въпросната набедена за лека жена, невероятно ми изглежда и плод на слухове. Някой светил ли и е с въпросните мъже?

# 14
  • Мнения: 79
Тук двата въпроса се разминават- да се продаваш, за да нахраниш децата си е може би допустимо(да пази Господ),пак казвам ,може би.
Но да го правиш когато си задоволен финансово, както описваш твоята комшийка, си е природа 4470
Не го разбирам, не го оправдавам, но има и такива хора.

Общи условия

Активация на акаунт