Как разпускате?

  • 1 758
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
разпускам като легна , а ако мога да поспя - направо си е истинско отпускане Wink
ама малко рядко напоследък разпускам - отпускам Sunglasses

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз разпускам с книга в ръка.
Също обожавам кръстословиците, а напоследък - да решавам судоку.

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Напоследък разпускам пред компютърът. Иначе обичам книгите и страшно много чета!

# 18
  • Мнения: 24
Истината е, че наполседък нерзапускам, а само се карам и крещя. Незнам докъде ще я докарам, но нервите ми са опънати до безкарайност. Дори през тези почивни дни само се карах с всички около мен. Вие имате ли такива дни?
Мдаа... всеки ден.

# 19
  • Мнения: 2 529
Я кажете къде правят такива спа процедури с вуканични камъни и т.н?
Ориентировъчни цени, сайт има ли?
Аз от много време се каня да отида, но никоя приятелка не се навива и накрая сама ще се престраша.

Надя, най-изгодните цени са в Малееви, но там са предимно масажи без цялостни терапии. Готиното е, че там можеш да съчетаеш много неща - сауна, джакузи, парна баня, има фитнес, че и занималня за деца (ама малко по-големички от нашите  Wink). То като реклама излиза моето описание, но цените наистина са много добри:

http://www.maleevaclub.com/massage.html

Иначе аз най-истинските процедури съм си ги правила по хотелите в чужбина - тази година имах възможност за щастие - и съм толкова запалена, че сега ми рекламираха някакъв СПА клуб тук в София и смятам да пробвам, та ще ти кажа и цените. Аз изобщо не вярвах в спа-процедурите, но и мъжът ми може да потвърди, че ефектът за тялото е потресаващ, а и на психиката действа страхотно  Sunglasses

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Истината е, че наполседък нерзапускам, а само се карам и крещя. Незнам докъде ще я докарам, но нервите ми са опънати до безкарайност. Дори през тези почивни дни само се карах с всички около мен. Вие имате ли такива дни?
Мдаа... всеки ден.

И на мен ми се случва доста често напоследък............
Трябва да има начин да излезнем от тази ситуация, това с масажите май е добро предложение

# 21
  • Мнения: 3 576
Thanx kiki29 Simple Smile
Малееви са ми малко далече, но ще се размърдам да отида там.
Сега се сетих, че преди време бях ходила на китайски масаж - сайонджи, действа страхотно и на физика, и на психика Simple Smile
Някой да знае дали все още правят някъде такива неща?

Общи условия

Активация на акаунт