Какви подаръчета за гостите?

  • 18 946
  • 68
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 368
Не съм чувала за подобна традиция  newsm78 аз лично не съм правила подаръци на гостите на първия рожден ден на дъщеря ми.

# 46
  • Мнения: 3 929
 newsm78 Хм, интересно. Никога ни съм подарявала подарък на гостите, когато детето ми е имало РД, но не е лошо като идея. Но си спомням, че преди няколко месеца бях на РД на дъщерята на моя приятелка в KFC и там освен менюто за всяко дете имаше и подарък - някакви човечета.

# 47
  • Мнения: 8 999
У дома, колкото и чудновато, еснафско и ексцентрично да изглежда, подаръци получава само рожденикът.

# 48
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Никакви.

# 49
  • София
  • Мнения: 982
Ние ходихме миналата година на рожден ден на едногодишно хлапе. Майката беше подготвила на всички деца по една дрънкалка от Jumbo. Децата бяха много щастливи, че и за тях има нещо.

# 50
  • Мнения: 4 514
Ми аз мисля, че подаръците трябва да идват отвън, не ние да даваме... От нас - почерпката, мисля, че не е малко.

# 51
  • Мнения: 1 677
Аз също не съм правила лични подаръци на гостите, но когато сме празнували в KFC, децата получават малки подаръчета с менютата. Може би оттам идва идеята на авторката за подаръци за гостите.

# 52
  • У нас
  • Мнения: 304
Аз пък знам за такива подаръчета!  Naughty Още малко и някой ще кажат ,че и на сватба не се подаряват или не са получавали някакъв вид подаръчета? Парти агенциите предлагат този вид под формата на ангелчета или на слончета,като на вратлетата са им вързани някави стихчета подходящи за повода .Зависи от кой край на БГ сме?  Laughing

# 53
  • Мнения: 9
Кристал
На рождения ден на дъщеря ми бяхме само семейството и кумовете ни.Измислих да им направя подаръци,но бях ограничена в бюджета.
Направих им ключодържатели със снимка на малката София от двете страни.Беше интересно,полезно и оригинално.
Излезе ми по 2лв. на човек Peace
Успех!

# 54
  • Мнения: 9 436
mamanasofia,това наистина е добра идея Peace

# 55
  • Мнения: 479
Има много интересни нещица в магазините за сувенири или за цветя - дребнички споменчета- дървени животинки, четирилистни детелинки, птичета и пеперудки, кацнали в/у едно телче, които се забождат в саксия и най-различни тям подобни. Ако е скоро РД, може и коледни играчки за елха - има мноооого красиви, дори и стъклени, ръчно рисувани. Абе въобще - разходи се и ще ти дойдат идеи. Дори и в големите магазини за мебели и дом. потреби  - комо, айко, практикер, бриколаж и т.н има щандове с джунджурии

п.п. чудно, защо в тази тема поне 1/2, а може и 2/3 от отговорите с нищо не служат на Кристал, освен че разводняват темата или неееежно нападат авторката?

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 16:29 от oxyjenia

# 56
  • София
  • Мнения: 126
не прочетох някой да я напада,но аз както и повече от половината тук явно за първи път чуваме,че рожденника подарява подаръци на гостите

# 57
  • Мнения: 1 473
Подаръчета за гостите не съм правила.
Ако подарявах обаче, щях да се съобразя с възрастта на гостите.
Което автоматично означава, че подаръчетата не могат да бъдат за всички деца еднакви, освен ако децата не са от един пол и не са на една възраст.
Ако подаръците са различни, това обикновено води до недоволни деца и разстроени родители.

# 58
  • Мнения: 31
На Вики на рождения ден  подарявахме  подаръчета (хапка,балонче,маска и конфета и свирка).Аз лично си ги бях направила,накупих ги от магазин за сувенири.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 079
Можеш да купиш к -т за рожден ден - свирка, маска, шапка, балон и т.н. от магазините за левче и те да останат спомен за децата. Майките ще ги черпиш, не виждам защо за тях трябва да мислиш подаръци. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт