Дамските чанти

  • 180 282
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Popovo
  • Мнения: 1 631
Привет на всички!Търся тази чанта Miss Sixty, рових, рових , е не мога да я открия никъде. Cry Само в ОЛХ я намерих, но не е нова за 60 лв.
https://www.amazon.co.uk/Miss-Sixty-RAMBHA-BAG-Handbag/dp/B00DTNKV3G
Дайте някаква идея къде мога да я открия. Hug

# 586
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте. Обожавам чанти, портфейли, несесери и имам огромни количества. В магазин за чанти съм като луд с картечница.  Joy ММ все ме заплашва, че ще ги изхвърли, защото само купувам, но нищо от старите не хвърлям и съм задръстила половината шкафове в къщи. Mr. Green
Ще ви следя.

# 587
  • Мнения: 1 455
Здравейте, момичета!

Търсих с търсачката дали сте обсъждали гръцките чанти Verde,
но явно не сте.

Някой да има впечатления за тях?

Аз не ги харесвам, изкуствена кожа и лоша изработка. Поне на тези, на които съм попадала. Не ми е известно да имат по-висок клас. Ако някой е по-запознат да сподели.  Peace

# 588
  • Варна
  • Мнения: 10 587
Здравейте, момичета!

Търсих с търсачката дали сте обсъждали гръцките чанти Verde,
но явно не сте.

Някой да има впечатления за тях?

Аз не ги харесвам, изкуствена кожа и лоша изработка. Поне на тези, на които съм попадала. Не ми е известно да имат по-висок клас. Ако някой е по-запознат да сподели.  Peace
Много благодаря  bouquet

# 589
  • FRANCE
  • Мнения: 2 230
Здравейте, търся си чанта  с бяло/бежаво, синьо (може и златисто и червено, но да има синьо), естествена кожа, онлайн. Ако някое е срещал подобно животно. Благодаря bouquet

# 590
  • Мнения: 184
Вече мразя да имам много чанти, много ме мързи да ги сменям, съответно нося 1-2, максимум 3, и се дразня, ако другите остават неизползвани. Simple Smile
За зимата се влюбих в тази чанта от Манго. Джобчетата отстрани са най-удобното нещо на света - слагам неща, за които не се притеснявам, ако изпаднат - огледало, крем за ръце и т.н.
Не харесвам структурирания тип, защото винаги имам чувството, че в един момент хлътват от някоя страна и това ме дразни.
За лятото от тази година минах на мини чанти, защото установих, че нося само телефон, портмоне, ключове и червило. 
В момента чакам тази . Мисля, че ще е подобна на манго чантата с тези джобчета отпред и отзад за телефон, изглежда ми супер практична.  Heart Eyes

# 591
  • Виена
  • Мнения: 905
По повод джобчетата отстрани - аз имам ето тази и наистина  енай-удобната на света. Плюс,че лесно се превръща в раница.
http://bree.com/en/ladies-/handbags/shoulder-bags/22374/nola-10?c=200210
Много удобно когато ти трябват две свободни ръце за едно двегодишно момиченце.

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Привет, дами!
Да повдигна малко темичката... Виждам, че на по-предните страници сте загатнали ето този (Fashionette) сайт, в който има не малко изкушения, а в момента и намаления на доста чанти, но мисълта ми е, успя ли някой да плати с българска карта и има ли реални доставки вече? Направих поръчка преди два дена, но до този момент статуса и е непроменен, а парите са блокирани, чантата  изчерпана Frowning1 Възможно най-неприятната комбинация. Парите не са ми важни в случая, ще ги отблокират рано или късно, нооооо за чантата направо ще се разплача. Със сигурност ме разбирате Simple Smile.

# 593
  • Мнения: 1 485
Здравей, AlexaS. Аз често пазарувам от този сайт, но досега не съм поръчвала от България и не мога да съм ти полезна за съжаление. Относно изчерпаната чанта обаче, проверявай от време на време - понякога пак се появяват, ако някой я е върнал. Wink Шансът е малък, но все пак... Не знам за коя марка става въпрос, но провери и в mytheresa.com или luisaviaroma.com, може да я има там. За тези сайтове поне съм чувала от познати, че нямат проблем с доставките до България.

# 594
  • Мнения: 7 519
Две чанти поръчах и двете дойдоха от Германия.

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
      Благодаря, момичета!

      Той сайта е немски, затова пратките пристигат от Германия, а другите домейни предполагам са създадени,  за да улеснят неговорящите немски език потребители, измежду които съм и аз. Не ме притеснява това дали ще доставят директно до България, ползвам посредник, а дали минава плащането с българска карта, защото не мога да си обясня причината за забавянето им и липсата на каквото и да е движение в статуса на поръчката. Както и да е... ще го преживея...все пак не става въпрос за Бъркин.
       Charmony, за съжаление това което съм харесала го няма в тези два сайта, но аз с най-голямо удоволствие ще си ги разгледам лежерно лежерно и мога да измисля с какво да се утеша.

Между другото ми прави впечатление, че в момента доста модерен цвят при чантите е светло - синия. Така ли е?

# 596
  • Мнения: 7 519
Не виждам проблем да платиш с Бг карта.
За светло синия цвят на чантите- нямам такива наблюдения.

# 597
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Отдавна се каня на O bag, но сега вече съм се наканила. Някакви отзиви?

# 598
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 353
Най -неудобната чанта,която съм имала,не си заслужава инвестицията от 160лв,понеже се купува тяло,,джоб + дръжки и сумарно излизат толкова .Можеш да си ги съчетаеш по твой вкус ,затова изглежда зарибяващо ,но аз не успях да я изтърпя повече от месец и я продадох в ОЛХ на 1/2 от цената,т.е прецаках се яко...Не ми е удобна,корава,скапана силиконова гума с един платнен джоб вътре ,повечето ги мъкнат с едни къси дръжчици за в ръчичка и ,ако си сложила повечко багаж вътре ще ти се откачи ръката-мега неудобно,а пък с по-дългите дръжки има шанс да я носиш на рамо,но е супер смешно и мен специало не ме устройваше никак . Smiling Imp

Аз си наблягам на чанти само и единствено с дълга дръжка за през рамо,лека и мека кожа ,а не тежка и дебела,просто не мога да понасям нещо на рамо,а пък да я нося за дръжките в ръка нямам нерви.

Специално за О bag ще се радвам да чуя и други мнения ,както и за други чанти:innocent:

# 599
  • Варна
  • Мнения: 1 469
Аз съм фен на оbag, бях направила цяла колекция, но реших, че четири тела са ми много и тези, които ги носех най-малко, си намериха нови притежателки в олх. Моите ги нося и с къси и с дълги дръжки, когато нося по-тежко предпочитам дълги дръжки, за да мога да я сложа на рамо, но наистина стои смешно, защото чантата застава на гърба ти. Повечето момичета се оплакват, че им се огъват, лесно се драскат и тн. Ако искаш погледни и тази тема:
http://www.bg-mamma.com/?topic=1024211
Аз проблеми с огъване нямам, а и драсканици нямам, но чантите са ми obag wave phard и obag mini herringbone.
Според мен, отиват на спортно-елегантно облекло. За удобство, на мен лично са ми удобни, успявам да ги комбинирам с дрехите и обувките, които нося. Като цена, според мен идва малко в повече, защото за 160-200лв. можеш да си купиш, хубава чанта от естествена кожа, но това вече ти сама трябва да си го решиш.

Общи условия

Активация на акаунт