26 до 2 октомври - слънце, здраве и усмивки

  • 2 173
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Здавейте и от мен, предаваме имаше - за който се интересува - www.radionetbg.com/vsichkihora/index.html - там е качено

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ей:)
И аз само прелитам четейки тия дни.
Майка ми е тук...събра ми се работа за целия китайски народ и така...Simple Smile
Около нас нищо ново..
Елина иска да я запишем на всички мероприятия в градината....аз я записах на плуване и английски...и ми се иска и латино танци (да изразходва малко излишна енергия)...но малко се притеснявам да не се натовари повече от помосимото....
От друга страна...сигурно нещо няма да и хареса...та да има избор..

Целувки на всички дечица...няма да изброявам, че отново бързам та знае ли се...Simple Smile

И..пишете...идеи какво да има в предаването...хайде хора...нали това е нашето предаване..........нека го направим заедно:))  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 710
То както е тръгнало - отворих темата и май ще я затворя. Явно тази седмица е доста напрегната за всички ни. Аз по цял ден съм сама - от толкова дълго време насама и не се свъртам вкъщи. Все разни задачи изкачат, та чак се майтапих със себе си - дали малко не си измислям, та да се пошляя хубаво - ми то така де -имам да наваксам за 4 години.
Иначе сме добре  - Гого е на градина и се чувства добре. онзи ден ходих с тях, за да се уверя, че наистина не плаче сутрин, както твърдеше баща му. Ми то момчето влезе сияещо, седна на стола и изчака да го преобуят, после се хвърли с вик в стаята на килима, взе едно камионче и ни каза чао. С две думи е ок - явно му харесва. А аз мога само да се радвам. Ния си поплака тези дни, но хубавото е, че бързо се успокоява и си я прибирам щастлива от яслата.
Та май това е тази седмица. Все пак се радвам, че свършва, щото нещо много тихо ми стана без децата.

# 18
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
И аз съм се заринала с работа до ушите, само чета, докато се зарежда някоя програма, и пак почнах да заспивам на клавиатурата  Embarassed
 сега имама малко време, та да понапиша нещо Confused

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравейте!
ние също сме живи /все още/ и май здрави... и почти добре  Mr. Green
лек и приятен уикенд на всички мами и малчовци
радвам се за детските градини - успех на малчовците

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Любознателна как мина тая седмица при вас? КАкво става с рехабилитацията?

# 21
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Здравейте и от мен! Hug
Чета всичко,но нещо изоставам с писането,за което се извинявам EmbarassedВ момента съм малко болна със запушен нос и се опитвам да не заразя бебо.
Ще се постарая да наваксам другата седмица.
Много ви обичам,прегръщам и целувам  bouquetHug Heart Eyes

# 22
Здравейте и от мен в този тъй дъждовен ден!
Да ви се похваля - предадох си дипломната работа и сега се готвя за защитата, която ще е на 14окт. Още не мога да повярвам...
Иначе нещата са както обикновено - детска, домашни задачи...
На Теодор пак му протече сопола и не съм сигурна - алергията ли е или е настинал от променливото време. Не смея нищо да му слагам и давам - само преди малко се сетих за вит. С и сложих. Дано не тече пак цяла зима.
Да споделя и тук за сестра ми - вече е в 6 месец с 3-та бременност и има много разширени вени и спукани капиляри - споделете ако знаете лек за това. Доктора й предписал Хепарин, но тя не смее да се маже.
А днес Теди беше много изнервен, цял ден у дома си стоя и следобед доста си помрънка. Дано утре поспре да вали че незнам.
Бебчо е добре според чичо доктор, скоро пак съм на преглед и ще видим колко е пораснал, че мама доста е качила.
Радвам се за успехите на Йоан на Йеппе.
ЧРД на Теди и на Мира - много здраве, усмивки и благословения.
Setony, правите ли гимнастика на Лора - как е девойката.
Поздрави и усмивки на всички и дано спре да вали че ми действа на настроението - до скоро - Светлето

# 23
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте! Светле, много се радвам, че сте добре и, че бебо си слушка в коремчето ти. И моят син има много сополи и за жалост не умее да си издуха нослето, затова като си легне вечер, започва да кашля и повръща. Това е вече трета нощ поред и заради дъжда не могат да изсъхнат завивките. Всичките ни възглавници са мокри и наповръщани.
 На мен лично повръщането ми е смърт направо, така съм наплашена от това повръщане, което ни връхлита от всички страни и по всякакви поводи, че изпадам в нервна криза винаги, когато се случи. А ни се случва често, вярвайте ми.
Аман от болести. Чудя се дали да ваксинирам детето срещу грип..Имаме толкова забатачени ваксини от задължителните и се чудя дали да му ги слагам. Някой запознат ли е дали може да се слагат противоменингитните ваксини винаги и какви са противопоказанията?

# 24
  • Мнения: 3 698
Здравейте момичета,
Лора говори с една калинка, а аз използвам да попрочета нещо из форума Grinning .
Светле, радвам се, че се включи  Hug и сте добре  Heart Eyes. Относно гимнастиката, Лора общо взето сама си я прави, има всякакви щуротии, тепихче за активна гимнастика с висящи животни, говорещо огледало и т.н. и аз само я мачкам, целувам и й се радвам. Книжката на Доротея Панталеева за гимнастика също е мн.хубава, обикновени упражнения са, но добре й влияят.Та откакто не правим Войта, тя си е добре. Явно и разходките на чист въздух в чисти площадки и понасят чудесно, та сме си хепи, с изключение на това, че напоследък й растат зъбки и е като лиманче понякога: мноооооооого кисела. Надявам се скоро да избият зъбките и всичко да мине леко  Praynig.
А за хремичката , когато имаше, аз ползвах STERIMAR, впръсква се в нослето и сополите изтичат и детенцето спинка и диша спокойно.
Чао от нас и  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 882
Привет и от нас  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Много често си чета, но не пиша защото все трябва да се оплаквам. Тези болести все ни съпътсват. Последният път от висока температура и даване на атибиотик или бог знае от какво започнахме да повръщаме.  За 10 минути беше останала без сили и прекарахме нощта в спешно отделение на система.
Вече в болницата всички ни познават и за щастие ни харесват. Лекарката ни е много добър ендокринолог и е много умна. Бързо се справя с нашите т.н.неразположения.
Пазя я от всичко и всички и къде ни намират тия вируси.
В между другото Габиплюс, моята лекарка е твърдо против всякакви противогрипни ваксини и имуностимулатори. Казва, че с тях така се обърквала имунната система, че после се налагало да лекуват други болести.
Децата трябвало да се преборват сами с вирусите.
Аз самата съм толкова объркана.
Чао и да сте много здрави!!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт