The Vampire Diaries-„Добрият,лошият и неориентираната„ 4 тема

  • 34 928
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 706
Аз вероятно чак следобед ще изгледам серията Rolling Eyes Явно е интересна,като гледам какви полемики предизвиква......... Whistling
Интересна е, няма да съжаляваш! За съжаление към 1 ще ви напусна и ще се върна чак в неделя.... и няма да мога да коментирам с вас  Sad но нищо после ще чета

Че аз за нито една серия досега на съм съжалявала Wink Разбирам от коментарите ви,че нещо лошо е сполетяло Деймън Confused

П.С Отиваме към нова тема Mr. Green
Миличкият ми, постоянно го сполетяват лоши неща  Cry Cry Cry Cry

Ами това е то,да си лошия във филма Rolling Eyes Отсега започвам да го съжалявам Sad
Аз май много се втеклясах по този филм  Sad много мразя така... сега само ще страдам за Деймън  Sad

# 721
  • Мнения: 1 558
Аз май много се втеклясах по този филм  Sad много мразя така... сега само ще страдам за Деймън  Sad

Е,едва ли само ще страдаш.Все ще му се случи и нещо хубаво Wink

# 722
  • Мнения: 4 706
Аз май много се втеклясах по този филм  Sad много мразя така... сега само ще страдам за Деймън  Sad

Е,едва ли само ще страдаш.Все ще му се случи и нещо хубаво Wink
hahaha hahaha hahaha как ме успокой само Simple Smile Във моето въображение му се случат много хубави неща, но да видим как ще е във филмеца Simple Smile   Peace
Прави ли ви впечатление, че Деймън по клипчета и снимки много често показва   Peace

# 723
  • Мнения: 1 558
Аз май много се втеклясах по този филм  Sad много мразя така... сега само ще страдам за Деймън  Sad

Е,едва ли само ще страдаш.Все ще му се случи и нещо хубаво Wink
hahaha hahaha hahaha как ме успокой само Simple Smile Във моето въображение му се случат много хубави неща

О,изобщо не се съмнявам,че във въображението ти му се случват САМО хубави неща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 724
  • Мнения: 746
хей, момичета, благодаря за посрещането! Много готино, че има такава тема да си обсъждаме  Hug

Стефан е прекалено добричък бил, но вече не е така, макар че още като че ли е жалостив .. какъвто и да е, аз си го обичам такъв  Mr. Green

Деймън е уникален наистина, малко вповече ми идва като убива доста жестоко, но двамата със Стефан за страхотен тандем  Naughty

Жалко, че не съм се случила някоя роднина на Нина, че като си идва в БГ, да вземе да ми разказва какво се случва занапред  Crazy

# 725
  • Мнения: 4 706
Цитат
hahaha hahaha hahaha как ме успокой само Simple Smile Във моето въображение му се случат много хубави неща
Цитат
О,изобщо не се съмнявам,че във въображението ти му се случват САМО хубави неща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 1 558
Стефан е прекалено добричък бил, но вече не е така, макар че още като че ли е жалостив .. какъвто и да е, аз си го обичам такъв  Mr. Green

Ей това не ми харесва в Стефан,че е прекалено добър за вампир.В моята представа вампирите могат да са добри,когато поискат,но в повечето случаи са лоши,манипулативни и егоисти.Такава е същността им Peace Затова предимно симпатизирам на Деймън Peace

# 727
  • Мнения: 4 706
Стефан е прекалено добричък бил, но вече не е така, макар че още като че ли е жалостив .. какъвто и да е, аз си го обичам такъв  Mr. Green

Ей това не ми харесва в Стефан,че е прекалено добър за вампир.В моята представа вампирите могат да са добри,когато поискат,но в повечето случаи са лоши,манипулативни и егоисти.Такава е същността им Peace Затова предимно симпатизирам на Деймън Peace
Споделям мнението ти Simple Smile Но Деймън не е чудовище, изтъкано само от лоши качества Simple Smile  Peace

# 728
  • Мнения: 746
Да, съгласна съм, че Стефан е по-кофти като вампир, даже не го възприемам като такъв. Но много ме изкефи като отиде при учителя, или пък като се държи закрилнически с Елена ... симпатизирам му, защото е по-скоро мой тип мъж  Heart Eyes иначе Деймън е по-якият вампир като вампир имам предвид Party

# 729
  • Мнения: 324
Аз продължавам да мисля и съм готова да се обзаложа, че Деймън ще се развие в друга посока и ще се завърне близостта м/у братята. Може да претърпи разочарование или някаква "трагедия", но в крайна сметка тези постери с Деймън Елена и Стефан не показват случайно близост м/у тримата.
А и след еуфорията и крейзи фенките на Деймън едва ли сценаристите биха допуснали да го превърнат в чудовище... Thinking
Да, обзалагам се, че Деймън ще стане Ейнджъл  Flutter

# 730
  • Мнения: 4 706
Аз продължавам да мисля и съм готова да се обзаложа, че Деймън ще се развие в друга посока и ще се завърне близостта м/у братята. Може да претърпи разочарование или някаква "трагедия", но в крайна сметка тези постери с Деймън Елена и Стефан не показват случайно близост м/у тримата.
А и след еуфорията и крейзи фенките на Деймън едва ли сценаристите биха допуснали да го превърнат в чудовище... Thinking
Да, обзалагам се, че Деймън ще стане Ейнджъл  Flutter
И да стане и да не стане пак ЩЕ ГО ОБИЧАМ  Mr. Green  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 731

Общи условия

Активация на акаунт