True blood(Истинска кръв)-5 тема

  • 19 944
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 324

Кате,бебето вампир всъщност е бебето на Едуард и Бела,което ще се появи в последният филм-"Зазоряване",за него ставаше въпрос Peace


Ааа, така може  Laughing То и една от филмовите версии на Дракула, вампира беше плод на жена-човек и баща-вампир  Peace

Гаджето на Лавайет е много хубаво, ама айде, няма да проявявам притенции вече /то аз още в началото си харесвах всички/ .
Чета, ме Алсид ще е мноооого огромен  smile3508 За мойте 2 метра без 20 сънтиметра идеално ще си паснем  Wink
Най-накрая доказателство за снимки на епизодите. ЗАПОЧВА СЕ... newsm44

# 661
  • Мнения: 324
TraYkovA, забеляза ли под статията с Джо анкетата "Кого искаш за Суки?" Аз гласувах за добрия стар Бил, но тия хорица направо са й натресали Ерик, без да го питат иска ли или не. А ако разбера кой е гласувал за Алсид ...

# 662
  • Мнения: 1 558
О,забелязах естествено........ Wink Даже гласувах....... Mr. Green

# 663
  • Мнения: 3 736
Дубрютру, мили дами!

Брей, брей, как се разгоряват страстите като има вече доказателство, че снимат. Хехе, до юни как ли ще сте, не знам, не знам  Mr. Green То и мен вече почва да ме хваща абстиненция, де, с толкова новини покрай тоя сезон.

# 664
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Хи хи хи Кате,натроши му канчето на тоя дето е гласувал.
Аз да си кажа,че не съм аз. newsm56

# 665
  • Мнения: 1 558
Гаджето на Лавайет е много хубаво, ама айде, няма да проявявам притенции вече /то аз още в началото си харесвах всички/ .

Ааа Кате,недей така.Зачислили сме ти вълчо и ще си го пазиш без да се оглеждаш за заместник Stop Сигурна съм,че като започне филма ще се появят мераклийки и за него и не трябва да се разсейваш с глупости Mr. Green

# 666
  • Мнения: 324
Хи хи хи Кате,натроши му канчето на тоя дето е гласувал.
Аз да си кажа,че не съм аз. newsm56
Joy

То сигурно Пакуин трябва да е. Няма кой друг  Wink

Таничка, хич не пипам чуждо. Ама ще му дръпна един пи-ар ако някой прояви интерес към момчето smile3503

То ролята на Алсид няма да е от най-приятните, ама красотата му ще компенсира играта. Стига само да не е постоянно с космати уши и натопорчена опашка  Joy

# 667
  • Мнения: 1 558
Защо бе?Аз си мисля,че няма да е отрицателен герой newsm78 Просто той ще е поредното.......същество,което се опитва да се добере до Суки,след вампирите и шейпшифтъра Mr. Green

# 668
  • Мнения: 3 736


То ролята на Алсид няма да е от най-приятните, ама красотата му ще компенсира играта. Стига само да не е постоянно с космати уши и натопорчена опашка  Joy

 hahaha

Сега се замислих наистина как ще направят върколаците, сигурно няма да ползват CGI, да не се губи сексапила  Mr. Green

# 669
  • София
  • Мнения: 351
Джеси прости невежеството ми,но не мога да се оправя с това Embarassed Ако е нова глава от ФФ,защо не го качи при другите глави? newsm78


Трайкова  има я и в форума, но нещо форума ми ми прави проблеми на мен в офиса и затова реших да го кача така. Но после се разбра проблема, няква офца от ИТ отдела е бъркала дето не тряя и объркала всичко и на половината офис не отваряше доста сайтове та и трих сол на главата 2часа. Иначе в форума пуснах линка, но все ще сложа и само текста. Пускам главата тука отново в случай, че някой не е успял да я прочете.
Приятно четене Simple Smile


Весела Коледа - Специална глава номер 9

Суки седеше сама вкъщи, чудеше се какво да прави. Джейсън си беше хванал най-накрая сериозна приятелка или поне така се опитваше да убеди останалите. Но аз лично се съмнявах, знам ли ще виидм какво ще покаже времето. Особено с неговите изпълнения незнам коя жена ще го вземе, но поне отказа алкохола след последните събития който станаха в Бон Темпс. Бил все още не е открит и за съжаление ще карам Коледа сама. Егати Коледата, но Суки горе главата няма да се предаваш, няма да си тъжна, баба и Бил биха искали да си изкарам добре на Коледа.
След като ми свърши смяната при Мерлот, смятах да с ходя дочух някой да ме вика :
-   Суки – провикна се шефът ми
-   Даа. Сам
-   Къде ще караш Коледа
-   Вкъщи.
-   Сама ли ?
-   Да
-   Сигурна ли си, че не искаш да доида.
-   О да, смятам да си прекарам Коледа сама. Бих искала.
-   Еми добре. – изрече Сам тъжно. – щом така иска, кой съм аз та да я спирам
-   Трябвам ли ти за още нещо?
-   Не, не можеш да си ходиш и да си свършиш нещата.
-   Добре, благодаря Сам. Ще се видим утре.Целувки.
Тръгнах към служебният паркинг да си взема бричката и да си отида вкъщи, но преди това щях да напазарувам за да си направя ядене вкъщи и да свърша всички ритуали. Опитвах се да запаля колата:
-   Хайде по –дяволите, стара бричка запали дее – колата ми е от баба иначе досега да съм я сменила.
Чу се някакъв шум и боботене - Еха най – накрая запали колата.
Минах през кварталният магазин и напазарувах. Прибрах се вкъщи и сготвих всичко и седнах да погледкам някой филм с пуканки. До вечерта имаше още много време, все пак бях приключила днес на обяд и Арлийн ме смени. Тя скоро щеше да се откаже да работи, тъй като е бременна от Тери, направо е на седмото небе от щастие, но иска да поработи още малко, макар, че Тери е против, но може ли да спре тази бясна жена с яки хормони който не търпят възражение. Дали и аз ще бъда така?! То аз може би никога няма да мога да имам деца от Бил, най –вероятно  но нямаше да си развалям настроението точно днеска.
Сложих вечерята, извърших всички ритуали, който правехме с баба. И изпих ужасно много вино, обичах червено вино, сигурно е и заради Бил. Съвзем се побърках с тези вампири май..
Време беше да си облека пижамата и да разпусна с още някой филм на дивана и да заспя евентуално.
Чу се някакво топуркане отвънка и си помислих, че сигурно е котка. И отидох и си облекох пижамата с котенца по нея, в розов цвят. И слязох и седнах на дивана пред тв-то. Отново се чу топуркане, ама този път по силно. Оо значи има някой. Какво пък има сега, хич не ме е страх каквото ще да е. И без тва след една бутилка червено вино, хич не ме беше страх.
Отворих вратата и запалих външната лампа огледах се нямаше никой. Влязох си, пак се чу топуркане, отворих и пак нищо. Влязох си и си викам : абе има някой отвътка, сигурна съм може би трябваше да разширя търсенето. Запалих лампата и отворих вратата и тръгнах да видя дали има някого на верандата, но в този момент Ерик изкочи и :
-   Бау!
Направо сърцето ми щеше да изскочи, толкова неочаквано.
-   Ерик, по – дяволите! Как можа да ме изплашиш.
-   О, изплаши се, а?! От вампири не те е страх ама да ти се появя неочаквано направо напълни гащичките 
-   Ще видиш ти. И започнах да го удрям по гърдите. Ама то все едно  удряш  стената.
-   Колкото и да ме удряш не ме боли.
-   Абе като ти завра кол в сърцето дали няма а?
-   А не се бъзикай така с мене! И все пак : Весела Коледа, Суки.
-   Мислех, че вампирите не празнуват Коледа. Но Весела Коледа, Ерик.
-   Е ти така си мислиш.Заповядай.
И ми подаде един сребрист пакет с опаковано с червена панделка.
-  Ерик, какво е това?
- Подарък за Коледа
- Но аз нищо не съм ти купила.
- Е няма защо и да ми купуваш.То няма как да знаеш какво аз обичам. А и след като Бил го няма си мислех, защо да не ти подаря нещо.
- Много си мил. Ще влезеш ли?
- Благодаря за поканата, Суки. Мислех, че никога няма да ме поканиш в къщата на баба си, освен Бил
-Е не съм, чак толкова лоша. Пускам само добри вампири.
Ерик влезе и седна на дивана. Попитах го дали ще иска вино, учудих се, че не отказа. Значи все пак е джентълмент Сипах му на него и на мен от някво бордо от незнам си коя година, запазено от баба, имаше още няколко бутилки от него, но досега не го бях опитвала.
Реших , че ще е добре да отворя подаръка, защото все пак не е учтиво да го оставя за по - късно.
Ерик ме гледаше докато разопаковах подаръка, харесваше ми как е направен, много.... как да кажа... луксозно и специален. Съмнявам се да е специален ама все пак. Отдолу се показа една кутийка в кърваво - червен цвят. Обърнах се към Ерик:
-   Това да не е някой сувенир от някого когото си убил.
-   Ще ти се.
Имаше също и картичка. Отворих я. Имаше беше написано на чужд език, който не знаех и явно цитата беше от Ромео и Жулиета.

“Любов - жестока ласка, нежен яд, от хаоса новосъздаден свят,
Пух тежък, леден пламък, болно здраве,
Невярваща си вяра, сън наяве - такваз е в мене, братовчеде, таз
Любов, която своя пламък мрази!”
Ромео и Жулиета, І действие, І сцена


Беше невероятно....сладко и незнам...почувствах се много различно.
-   Ерик, какво пише тука.
-   Един цитат от Ромео и Жулиета.
-   Значи четеш хубави книги и си умен.
-   Прекалено умен за теб.
-   Щом казваш, но все пак кажи ми какво пише.
-   Нещо за това, колко те мразя.(Но да всъщност излъгах)
-   Лъжеш.
-   Не лъжа, Суки. Аз никога не лъжа. А сега продължи с разопаковането.
-   Добре.
Взех кърваво-червената кутийка имаше някакъв надпис на него, но не обърнах внимание на това, само усетих една релефна роза и толкова.
Отворих кутийката и върху черна дантела бяха сложени обеци с перли и перлена огърлица. Бяха много красиви и направо ахнах.
-   Ерик, благодаря ти. Нямаше нужда.
-   Напротив. Аз ще вървя, че имам работа. ( как не ми се иска да я оставям)
-   Добре Ерик, щом трябва.
-   Е бара не може без мен. Пък и Лорена е откачила сигурно.( а пък ако разбере какво съм подарил на Суки ще яхне метлата, тотално )
-   Ще те изпратя до вратата.
Отидохме до вратата, той я отвори. В мига, в който се обръщаше да ми каже нещо направо. Тези руси коси, очи, чийто цвят не можеш да определиш. Стройно мускулесто тяло, което личеше от черната му сатенена риза и лекия вятър допълнително показваше останалото. Направо неустоим вампир. Дали не си прилагаше чара върху мен?! Все едно.
Той се обърна и си помислих, че ще ми каже нещо, но вместо това ме хвана за кръста наведе се и ме целуна продължиелно, дори не се дърпах. Целуна ме още веднъж, остави ме да се облегна на стената и изчезна.
-   Ерик, какво направи?
Говорех на въздуха. Прибрах се, имах подарък – перли и картичка с нещо, което не разбирах и незнам какво пише. Нещо от Ромео и Жулиета, ама така и не ми каза Ерик какъв точно е цитата. Май ще трябва да го нося да ми го преведат, та да разбера значението на картичката, и защо по-дяволите Ерик ме целуна. Абе хубава целувка беше.


Тя незнам дали разбираше какво ми е на мен. Да, бях си паднал по Суки, още преди да изчезне Бил. И сега се възползвах. Да,  такъв съм си лош. Лош вампир. Но каквото исках го получавах, независимо от цената. А цените за вампирите са от без значение. Жертвата си струваше, но тази жертва е повече отколкото с другите момичета – те бяха просто кукли на конци в ръцете ми, но не и Суки. Да се надяваме, че няма да разбере точно значението на картичката. Седях в тъмното на дървото до къщата й. Видях я, че беше много изненадана. Ох, добре, че имам такива сили, да летя, че иначе съм го втасал. Тя влезе вкъщи, изгаси една по една лампите и си лягаше. Последната лампа изгасна. Сега вече определено трябваше да ходя към бара. Дали ще сложи перлите ?!

Суки реши да си ляга, изгаси всички лампи навсякъде и си сложи перлите. Легна си в леглото и заспа. И засънува хубави сънища.


Героите и историята принадлежат на Шарлейн Харис и Алън Бол. Настоящият разказ няма намерение да нарушава авторските й права, а е само фен-материал с некомерсиална цел

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 10:09 от Джес

# 670
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325


То ролята на Алсид няма да е от най-приятните, ама красотата му ще компенсира играта. Стига само да не е постоянно с космати уши и натопорчена опашка Joy

 hahaha

Сега се замислих наистина как ще направят върколаците, сигурно няма да ползват CGI, да не се губи сексапила  Mr. Green
hahaha
Божеее,че аз сексапилен върколак не съм виждала. no
Все са едни голи,рошави като металисти.

# 671
  • Мнения: 295
Ако питате Суки-ги иска всички Joy
Аз пък се чудя вълчо ще мрази ли вампирите,че забравих резюметата на книгите....

# 672
  • Мнения: 1 558
Да,хареса ми!Само,че какво прави Лорена в бара?Тя нали трябва дасе занимава с Бил? newsm78 Да не би да имаш предвид Пам? Thinking

# 673
  • София
  • Мнения: 351
Да,хареса ми!Само,че какво прави Лорена в бара?Тя нали трябва дасе занимава с Бил? newsm78 Да не би да имаш предвид Пам? Thinking

Да, Пам имах предвид, ама явно съм си мислила нещо за Лорена. hahaha Трябва някой да проверява след мене за грешки. Луда работа.

# 674
  • Мнения: 3 736

Божеее,че аз сексапилен върколак не съм виждала. no
Все са едни голи,рошави като металисти.

Това за теб е несексапилно?!  Laughing Laughing А и кумчовците в Новолуние не бяха хич лоши, даже не бяха рошави  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт