Какво странно нещо ви се е дояждало като бременни?

  • 2 741
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 964
Първото нещо което ми се прияде бяха едни грацки бисквити дето майка беше купила за сватбата ни,събуждам се аз в 3ч сутринта и като ми мирише на тях и като ми се ядат.Нищо особено има ги в магазина, да ама не и в магазините отдругата страна на океана.Три седмици ми текаха лигите докато доиде колета.После домашно точена  юфка все неща дето ги няма тука.Иначе ям едно и също нещо за извесно време докато му се наситя и после неща да го видя.Последното нещо дето ми се прияде много беше една розова близалка,в банката на всяко гише има купичка с бонбони,срам несрам си взех една но докато ме обслужат и да изляза на вън да я лапна ми изтекоха лигите.
Бременоста продължава и очаквам още много изненади:)А и с две бебетата напът, кой знае на кое какво ще му се преяде newsm78

# 61
  • Мнения: 1 178
   Дърво  rotfImbo зехтин  #Shocked, това са най - странните неща които съм 4увала  Joy
Аз нищо странно докато не ми откриха гестационен диабет, в първите дни беше леко с диетата диети4но хляб4е нискомаслено млекце и сиренца, много салатки, да ама не вси4ко ми писна и запо4но неистово да ми се яде сладко, колбаси, банани, пържени картофи айде да не изброявам, 4е сигурно 4етат и бременни, абе вси4ко забранено.
Най - голямото ми падение бе в един супермаркет, гледам аз един шоколад и на него пише "лайт", слагам аз шоколада в количката с покупки, а мъжа ми го вади и го слага обратно на рафта, при4ерня ми толкова бях зажедняла за вкуса на шоколад, 4е грабнах шоколада през сълзи и хокане го отворих и го захапах. Моя остана толкова смаян от реак6ията ми, 4е запо4на да се смее, за жалост не само той, направо станах за резил.

# 62
  • Мнения: 1 793
за толкова странни неща не се сещам, но много ядах кисели краставички. направо цялата се разтрепервах докато отворя буркана и устата ми се пълнеше със слюнка. после награбвах две краставички в двете ръце и ръфах ха от едната, ха от другата Laughing това най-много ми се ядеше през цялата бременност. иначе се хранех както обикновено. нищо по-специално не ми се е дояждало.

# 63
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Нищо странно не ми се е прияждало докато бях бременна...стандартните неща - сладко...ама мноого, солени глезотийки също..
Всъщност имах период, в който ми се ядеше много праз!!! #CrazyИ всеки божи ден ядях праз в промишлени количества Embarassed (ама не от праза качих 27 кг. отгоре Wink)

# 64
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Изядох огромни количества люти чушки, печени с оцет, чесьн и олио. Confused За 3 дни опостушавах по 1 буркан от тези големите по 800г.  ooooh! И най- странното от всичко е, че ги хапвах без хляб, без нищо, ей така! Люти ви казвам  Shocked, ама ми едно такова вкусно, майка едва смогваше да пече чушки и да тьпче бурканите. Мьж ми беше решил, че това бебе няма да оцелее при толкова отрова дето наливах. Е, не само, че оцеля, ами се роди живо и здраво, малко преди термин 3.550, 50 см. човек! И е едно такова сьрдито и люто като не стане неговата! Ха сега де, аз сьм го била подлютила с мойте странни вкусове!

# 65
  • Мнения: 421
Риба в консерва и хайвер-по принцип не си падам по тях, а тогава бременна много хубаво ми миришеха???? newsm12

Общи условия

Активация на акаунт