Фризьор по домовете

  • 3 690
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Търся за дъщеря ми,която не мога да я вкарам във фризьорски салон и от там и на мен посещението ми е трудно,защото трябва да търся на кой да я давам да я гледа..Поразтърсих се из гугъл,но всички обяви са невалидни и за това се сетих да ви питам,току виж някоя мама има фризьор,който извършва подобен род услуги.

# 1
  • Мнения: 37
Помоли някоя фризьорка от квартала ти или такава около дома ти ,след работно или преди работно време да ви посети. Мисля, че няма да ти откаже.

# 2
  • Мнения: 74
Не става.Последният път като ходих на фризьор и помолих да я сложат в мен,за да не изпада в истерия от стола-конче,който не стига,че е над метър и 50 височина,но и се поклаща и тя само като го усети нестабилен и веднага нададе вой,че ще падне.Помолих пак да я сложат на нормалния стол,но на фризьорката не и било удобно така ooooh!В другите салони след този случай изобщо отказва да се подстригва,дори да я сложат на нормален стол,тя е на тръни,че е примамка и после ще я качват на кончето и отказва да седне Crazy

# 3
  • Мнения: 74
Да ви кажа,че си намерихме фризьор за вкъщи и съм много доволна.Подстрига ни много хубаво и с дъщеря ми нямах никакъв проблем да седне на стола.Обича децата и има подход,а те както всикчи знаем това им е достатъчно,за да имат доверие.Малко се стреснах като извади бръснач,за да ми филира косата,но стана много по хубаво,отколкото с другата ножица.Чувала съм,че някои фризьори предпочитат така и наистина бретона ми стана перфектен,както и косата вече не ми е хвърчаща на всички страни.
Оставям контактите и за мами,които имат нужда:
0896064288 Снежина Ангелова

# 4
  • София
  • Мнения: 126
а за кой квартал става въпрос ,или няма значение,и колко парички взима ?

Общи условия

Активация на акаунт