За чашката с накрайник

  • 1 139
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
От чашката на Авент съм крайно недоволна. Тази с твърдия накрайник. Изобщо не иска да пие. Като дръпне първия път изтича по-голяма струя и се дави и не иска да продължи. Купих му чашка от магазин за 1 лв - обикновена, с капак с три дупки отгоре и много му хареса. Сега пием вода само от нея.

# 16
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
Абе и аз нямах представа, че има твърди и меки накрайници. Аз купих чашка на Авент, накрайника изглейда твърд, ама знам ли  Rolling Eyes. Тука друг не съм виждала. Ама мойта беба не ще да вкуси от него. В началото го дъвчеше само, а сега и това не ще - само като го види и ми бута ръката. Моля посъветвайте ме, как да и подскажа, че трябва да всмукне от него.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Елица пие вода от чашата на Авент с мек накрайник от 4 месечна. Не съм редувала с биберон, просто предложих чашата, пийна и повече не съм давала с биберон. Твърдият накрайник мисля да предложа към 8-9 месец. Млякото го пие с биберон.

Същото Grinning.

# 18
  • Мнения: 410
Ами аз дадох първо мек ( белите ), после купихме твърд ( зелен ), но сега пак сме на мекия от няколко месеца, защото твърдия по-бързо се замърси непочистваемо.
Това си е проблема с Авентските накрайници, че са крайно трудни за почистване, стават черни и т.н.
Мисля че и мекия си е доста твърд, сравнено с кой да е биберон.
За тези от магазин за 1 лев се двоумя, защото в едно предаване за качеството на стоките на пазара, споменаха, че доста стоки в тези магазини са изработени от некачествени материали, с вредни за здравето съставки. Напр. съдове за хранене от неподходящи пластмаси и т.н. А работя в ХВП и знам колко ния държим на кач-вото.

# 19
  • Мнения: 2 567
Моля посъветвайте ме, как да и подскажа, че трябва да всмукне от него.
Опитай да й я представиш чашата като играчка например. Тя предполагам е с картинки, нали? Разиграй някой цирк, можеш да я заинтригуваш да отпие малко.
Но аз лично познавам деца, които отказаха да изпилзват такава чаша и си пропиха с нормална след време...Така че не е болка за умиране си мисля.  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 784
Беше на около 6 месеца, Хедра беше писала някъде как научила дъщеричката си да пие от чашка, а те са на една възраст, така че реших да я пробвам. Купих и съвсем обикновенни Бертони, 3 броя за 1.50 с идеята, ако се научи да и взема 2 по-хубави. Отпи от първия път. С биберон отказваше да пие вода, но от чашка пие с удоволствие. По-скъпи така и не купихме- няма смисъл. Вече си пие и от чаша за възрастни, ако случайно съм забравила нейната.

# 21
  • Мнения: 2 673
и аз пробвах , ама май го биба го суче newsm78незнам дали пие , ако пие е малко....сега като изчетох всичко , утре пак ще се "мъчим"

Общи условия

Активация на акаунт