Отговори
  • Мнения: 2 357

Здравейте!   bouquet
С тази забавна и леееко инфантилна темичка, искам да Ви върна във Вашето детство. Mr. Green
По Коледа хората са с преповдигнато настроение и с умиление се връщат назад в годините, когато са чакали Дядо Коледа ( респективно Дядо Мраз  Mr. Green), пяли са му песнички, рецитирали са стихчета и са хапвали от вкусотийките на баба и мама на Коледната трапеза Heart Eyes  Ееех.... Heart Eyes
Аз, като повечето деца имах ( и май все още имам Rolling Eyes) богато въображение.  Grinning
Исках да бъда лекар, актриса, певица, космонавт, полицай, учителка, адвокат, журналист, да обиколя света, да изобретя летяща чиния, да направя торта с моите размери, да бъда булка, принцеса-изобщо исках да бъда всеки образ, който ми харесваше от телевизора или реалния живот  Whistling Grinning
Към днешна дата, аз все още искам да обиколя света, да летя в Космоса, за да видя звездите и да се потопя в неговата мистерия и загадка, искам да пея и танцувам, искам мъжът ми да се държи с мен като с принцеса, искам да науча хората на много неща, искам да въвеждам ред и справедливост, искам да знам всичко  Mr. Green, искам да помагам на хората, да създам нещо невиждано, нечувано и полезно на цялото човечество....
Така като се замисля:  newsm78 Аз правя торти, бях булка, пътувам през свободното си време, пея и танцувам в компания  Mr. Green, защитавам интересите си и тези на семейството си навсякъде, където се наложи, боря се за правда, образовам се постоянно и почти всеки ден ходя до луната и звездите  Heart Eyes, следователно се движа по план и постепенно сбъдвам детските си мечти и до днес!  Heart Eyes
А Вие?!?

# 1
  • Мнения: 7
Детската ми мечта- като всяко дете с чиста и неопетнена душа...беше да търся справедливост и да защитавам хората от несправедливостите в живота.
Днес научих,че това е невъзможно...,че е невъзможно да се боря срещу несправедливостите в живота и да отнемам болката,която хората не заслужават.
За съжаление мечтата ми рухва бавно но сигурно и с нея си отива и част от мен ...
Не спирам да живея с детската си душа вярваща в доброто и да мечтая - това ме крепи...

# 2
  • Мнения: 133
На мен ми останаха само 2 от детските ми мечти и една от по-голяма!!! И трите са в процес на сбъдване, за това не се притеснявам и даже си търся нови  Joy
Двете детски са
- да стана пилот на самолет
- да намеря мъжа на мечтите си
А по-възрастната е да обиколя света, но бавно, с подробности  Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 415
И аз имах две детски мечти - да стана катаджийка  Mr. Green и да заведа мама на Опера в Сидни. Първата май ще си остане несбъдната, но горе -долу се доближава до сегашната ми професия-одитор: въдворявам ред и тормозя хорицата  Joy А мечтата да посетя Сидни се надявам някой ден да се сбъдне, пък току-виж и остана там  Whistling

# 4
  • Германия
  • Мнения: 240
Исках да стана агент на ФБР, като се специализирам в областта на съдебната медицина  ooooh! Към днешна дата нямам абсолютно никакво желание тази мечта да се сбъдне  Laughing

# 5
  • Мнения: 924
Исках да си направя зоологичска градина, да обикалям света и да събирам редки животни.
За сега зоопарка е в къщи  hahaha

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Да стана архитект. Станах художник, но всеки път, когато минавах покрай ВИАС си мислех, какви късметлии са тези, които учат там. На 35 години, реших, че не може да продължава така... Laughing
 В момента правя дипломна работа и след месец и половина може да имам диплома. Наистина е важно да не останем с усещането, че нещо в живота сме пропуснали по една или друга причина.

# 7
  • Мнения: 20
аз не помня каква мечта съм имала...... Embarassedмного лошо....но помня как баба и мама искаха да стана лекарка,та да ги лекувам doctor.....или адвокат...ееееех мечти мечти мамини и бабини...е вече пораснах и съм далече от тези професии....
сега нямям хъс ,средства и време,за да изпълнявам мечти от по-късен период(които помня отчасти) Crazy

# 8
  • Мнения: 3 371
имам  Twisted Evil , исках да се омъжа за пожарникар  Crazy .

# 9
  • Мнения: 2 357
А омъжи ли се, или смяташ да се омъжваш?  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 371
А омъжи ли се, или смяташ да се омъжваш?  Mr. Green
точно 2 пъти  Flutter, но не за пожарникар  Twisted Evil . вече ми е късно обаче  Grinning за трети опит   Blush

# 11
  • Мнения: 256
А омъжи ли се, или смяташ да се омъжваш?  Mr. Green
точно 2 пъти  Flutter, но не за пожарникар  Twisted Evil . вече ми е късно обаче  Grinning за трети опит   Blush

Ами третия път е ясно, че трябва да е за по пожарникар. Grinning

# 12
  • Мнения: 0
Страхотна тема!   bouquet  Но за съжаление аз не си спомням мечтите си по онова време, само фактологията!

# 13
  • Мнения: 737
Моята детска мечта беше да стана..... стюардеса (и нищо друго)  Simple Smile. От време на време пътувам повечко и се чудя - ами ако наистина бях станала стюардеса?
По ирония на съдбата скоро попаднах на такава обява за работа  Simple Smile, та си припомних.

# 14
  • Мнения: 54
Аз тази година осъществих моя детска мечта... След две дълги седмици на неодобрителни и подигравателни погледи се научих да карам колело:) Беше ужасяващ срам и същевременно невероятна гордост, когато стана:) И да, детския страх си се върна на няколко пъти:)
Преди две години осъществих и друга моя голяма мечта - да изляза на сцена, да съм поне за малко актриса. За съжаление точно тогава забравих детското в себе си и разбрах, че има мечти, които може би са непосилни не толкова заради шанса, колкото заради самата мен.
На път съм към осъществяването на друга мечта - да живея, издържайки се от писане. В различна насока от мечтата, но все пак писане.
И се моля мечтата за хубаво и голямо семейство ( baby_neutral baby_neutral baby_neutral) да не остане само мечта. Но за това има време.
Може би няма да сбъдна мечти като да живея в Япония или Индия, да видя Земята от Луната, или пък да живея в огромна къща на тропически бряг, но пък винаги има място за други, нови мечти... Пожелавам Ви скоро някоя от забравените Ви детски мечти да се сбъдне!

Общи условия

Активация на акаунт