Какъв шампоан за къдрав малчуган

  • 1 463
  • 12
  •   1
Отговори
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Моят син е с много къдрава коса и съответно разресването вече стана мисията невъзможна, а след къпане е направо като кошерче косата му, та въпроса ми е каква марка шампоан за къдрава коса ползвате за вашите малчугани?

# 1
  • Мнения: 4 335
Синьт ми,като му израсте косата става кьдрева.Винаги до сега сьм го кьпала с шаампоан на Бюбхен,не сьм имала проблем с разресването.

# 2
  • Мнения: 6 323
Има детски шампоани, предназначени специално за дечица с къдрава коса.
Например

# 3
  • Мнения: 11 009
Аз съм доволна от шампоана за къдрави коси на Чико. Ухае страхотно, а детската косичка става мека и лесна за разресване.

# 4
  • София
  • Мнения: 412
Нашата косичка е наполовина къдрава, наполовина съвсем права, надявам се като порасне да стане едно от двете  Laughing. Много се заплита и ние ползваме шампоан на Чико, на Бюбхен при нас няма никакъв ефект   33uu Ползваме и спрей на schauma kids за лесно разресване.
 Peace

# 5
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Момичета мерси за мненията и аз се бях насочила към Чико за къдрава коса, но ми се искаше да чуя и друго мнение  Hug

# 6
  • Мнения: 17 407
Този с принцесата може да е за всякакъв тип коса, не и за къдрава Simple Smile
ЗАмисли се за балсам, не за шампоан.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 477
има един детски спрей за лесно разресване, ако не се лъжа на schwarzkopf

EDIT: Да, не съм се излъгал, ей за това говоря:

http://beautycosmetic.biz/schwarzkopf-schauma-kids-sprej-lesno-r … html?currency=USD

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 13:59 от Магазин РОШКО

# 8
  • Мнения: 118
Този с принцесата може да е за всякакъв тип коса, не и за къдрава Simple Smile
ЗАмисли се за балсам, не за шампоан.
Peace
Точно така, малко балсам върши чудеса, шампоана няма значение, какво ли не сме изпробвали, но ако не сложа балсам, ефекта е нулев.

# 9
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
В интерес на истина за балсам не ми е идвало на акъла да проверя тъй като ми се струва че е много малък, не знам дали има подходящи? Бихте ли споделили някакво конкретно предложение за балсам?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 477
Хайде и да почерпите  Laughing

http://www.kosata.com/bg/cosmetics/hair-skin-care/13/

# 11
  • Мнения: 17 407
Спрейчето от тази серия съм го ползвала- никаква работа не върши. По- добре това на Шаума, добро е.
НА Чико има един балсам, не съм доволна. НЕ казваш колко е голям, аз към 4-тата й година започнах да слагам от моите балсами, тъй като не откривах подходящ.

# 12
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Aми мен ме спира това, че е на 1г и 7м почти та не ми се рискува с какво да е , за това пуснах и темата

Общи условия

Активация на акаунт