Почистване на лице - добър продукт??

  • 10 164
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, търся добър продукт за ежедневно почистване на лицето, продукт от типа на мляко, вода или тоник, без отмиване. Тей като пазарът е залят от различни прехвалени продукти реших да потърся препоръките ви опиращи се на вашия опит.

# 1
# 2
  • Мнения: 3
Пропуснах да кажа че съм със смесен тип кожа, възраст: 20-25 години, ако за някой конкретен продукт има значение.

# 3
  • Мнения: 125
Здравей!

Аз съм голям фен на този продукт:

# 4
  • Мнения: 3
някой ползвал ли е тази водичка
преди слагане на крем и дали опъва много и изсушава...търся нещо с тази цел Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 416
Ползвала съм водата за която питаш Себиум на Биодерма Simple Smile Тя е за смесена и мазна кожа. Почиства добре, не дразни очите (махала съм и очен грим с нея), въобще не изсушава, даже кожата след нея стои леко лъскава. Но аз съм с доста мазна кожа, така че ти ако си със смесена мисля че ще ти е добре водата Peace Аз я ползвах след измиващ гел, защото съм свикнала първо да си измия лицето на чешмата, така си го усещам по-чисто и всъщност я ползвах като лосион.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 956
Az imamtazi woda - kojata mi e kombinirana i mnogo izsushava! liceto mi opuva posle vse edno e cimentirano.

# 7
  • София
  • Мнения: 126
Здравей!

Аз съм голям фен на този продукт:


това в кой магазин или аптека в софия мога да го намеря и за каква кожа е  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 641
Аз доволна много от Нормадерм на Виши/измиващия гел/

# 9
  • Мнения: 1 298
Govern, ако не ти е склонна към акне кожата, мисля, че ще ти хареса класическия вариант розова вода и жожоба за разгримиране. Или се смесват, и се разклащат преди употреба с тампон, или си слагаш розова вода на тампон, и отгоре - няколко капки масло от жожоба, и с това леко премахваш грима. Повтаряш с 2-3 тампона, докато почне да остава чист. Идеално чисто, без опъване, подхранено лице, може и крем да пропуснеш. Без консерванти и т.н.  Peace
Пробвала съм и на Биодерма водите, и на Плант Систем мицеларната, и геловете на Нютроджина почти всичките, обаче най-доволна съм от този вариант...

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
някой ползвал ли е тази водичка
преди слагане на крем и дали опъва много и изсушава...търся нещо с тази цел Simple Smile

Този мицеларен разтвор е много хубав. Не изсушава и не опъва. Ползвам го преди да си сложа крема, след като съм измила лицето си с измиващ гел, макар че самият мицеларен разтвор действа почистващо и може да се мине и без друго измиващо средство.

# 11
  • Мнения: 836
Пропуснах да кажа че съм със смесен тип кожа, възраст: 20-25 години, ако за някой конкретен продукт има значение.

Можеш да пробваш "Избистряща пяна за лице" на L'occitane. Първо поискай мостра, за да прецениш дали ще ти подейства добре.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Най-доброто, което съм ползвала досега, са трите стъпки на Клиник - измиващ гел, излющващ лосион и овлажнител. Ползвала съм много неща, но от няколко седмици ползвам трите стъпки и разликата е видима.

# 13
  • Мнения: 1
Еми... не ме разбирайте погрешно, но конкретно за лице аз винаги се консултирам с козметичката ми. Никога не бих си позволила ей така да си купя нещо /особено скъпо/.. и ако се окаже, че има отрицателен ефект - какво да го правя...  Confused Лично аз също съм със смесена кожа и преди постоянно ми излизаха разни гадости /ползвала съм Bioderma, Avene, La Roche, ползвала съм някакви мостри и на скъпи, но ефектът не беше такъв/, от доста време ползвам ето това и имам почти перфектна кожа и хората постоянно ме питат дали съм с фон дьо тен.  Blush
И най ми харесва, че първо винаги ми дава поне две мостри козметичката, за да сме сигурни как ще се повлияе кожата ми /страхотна жена/ и тогава вече си го взимам. Та...



От същата серия има и лосион, и тн, но лично аз бих те посъветвала да не взимаш решение преди да си се консултирала с опитен козметик.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 416
odil  ,  каква е цената на гела на Dr. Renaud, който си показала/

Общи условия

Активация на акаунт