Подпрозоречни первази .. от къде?

  • 3 508
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте,
решили сме да сложим в новия си дом подпрозоречни первази от врачански камък. Някой слагал ли си е, за да ми препоръча фирма, която да е читава. Става дума за София.

Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 122
За първи път чувам за такива превази... Как изглежда това чудо?  Thinking

# 2
  • Мнения: 36
nie imame takiva i mnogo lesno se poddurjat Simple Smile

# 3
  • Мнения: 122
Дайте снимка да видим  как изглеждат...

# 4
  • Мнения: 191
А аз отдавна се чудя какъв подпрозоречен перваз да сложа от вътрешната страна /от към стаята,не терасата/,че ми е едва 5-6 см,а от конденза непрекъснато тече по тапета и е просто ужасно.

# 5
  • Мнения: 36
Ще снимам в понеделник защото още не живеем в новото жилище.Но има конденз от мазилки и боядисване.Събират се локвички вода подсушавам камъка и готово.не се мокри стената а и е  красиво

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Мога да покажа как изглежда мраморен подпрозоречен перваз от вътрешната страна.Предполагам,че с врачански камък е нещо подобно.

# 7
  • Мнения: 131
ето фото,ние сме с такива камъни навсякъде,имаме вътрешна изолация с картон и вата и така се образуват первази,на които сме сложили от този камък,леко се заобля по края само че съм от Шумен и немога да помогна с координати,според мен е добра инвестиция,поддържа се мн лесно
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2261/431753871114291948712618 … UtWbgsdtDnEod.JPG

# 8
  • Мнения: 122
kremi7 изглежда супер! Peace

 roni1969, *sve
* ще съм благодарна  и ще чакам  снимките.  Peace  Събирам идеи за перваз....

 Ние нямаме, а аз имам много цветя, а те за сега са  ми на пода...под прозореца, а бих искала да са на перваз, за да имат повече светлина.

# 9
  • Мнения: 191
kremi7 аз отдавно ги гледам тези первази,на мен много ми харесват,но са широки за мен.На мен ми трябва нещо около 5 см,по лесно да попивам водата,да не е дирекно върху стената.

# 10
  • Мнения: 131
kremi7 аз отдавно ги гледам тези первази,на мен много ми харесват,но са широки за мен.На мен ми трябва нещо около 5 см,по лесно да попивам водата,да не е дирекно върху стената.
ами те ги режат по размер,ама 5см....мн малко това

# 11
# 12
  • Мнения: 122
*sve* и твоя перваз е супер Peace

Общи условия

Активация на акаунт