КОЛЕДНО НОВОГОДИШНА ЮЛСКА

  • 17 144
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • sf
  • Мнения: 10 181
ДД
Навън-кошмарно- в сравение с Варна и Силистра обаче ще си трая.
На работа ми беше гот обаче, сякаш бях дрогирана  Joy

Аз да ви кажа въобще не следя по колко яде, нормално е по принцип да се редуват разни периоди.
Обувки носи 24-25 номер, зависи от модела.
За яслата - не сме с гараж, но не му слагам чорапогащник под панталона. Няма да измръзне все пак,докато се затопли.  Там го пускам с панталонче, потник и блуза с дълъг ръкав отгоре. Елече не слагам. Наобяд спи по гащи и тениска, нарочно не съм занесла пижама, топло е доста.

# 706
  • Мнения: 9
Привет,

И аз съм в къщи - ужасно ме боли коремът. Обвинявам ананасът, от който си хапнах доста вчера. Ама ми е много зле - една прорязваща болка се появява на периоди, от която чак ми прилошава. Уф дано ми се размине скоро. Иначе съм си взела работа в къщи, добре че тази задача, по която работя сега, става да се свърши и от дивана. Wink
Коцето обаче ме разстрои сутринта, че извиках майка, тя да го отведе до яслата, а той ревна и искаше да остане при мен, много ми е съвестно как е сега.
За обличането - водя го с анцуга, с който ще е там - с потник или тениска отдолу. Шапка и яке естествено - от къщи до таксито и обратно. Вечер моите са се изхитрили и като го взимат и трябва да го водят пеша до вкъщи, му слагат още едно долнище от анцуг отгоре. Чорапогащник рядко слагам - някой път в събота или неделя, когато сме решили разходката да ни е изцяло на вън.

Буути - наистина интересно положение при теб. Зависи как гледаш на ситуацията - за мен си е късмет. Mr. Green

# 707
  • София
  • Мнения: 3 524
привет мривет
коки днес голям рев дръпна, като за 1ви ден от седмица и нещо и много ме вкисна да ви кажа....
гледам за ядене говорите- много беше безапетитен миналата седмица, но го отдавам на АБ-а- ефекта, сега пак прояде, хапва си достатъчно, не е да не яде, чат пат ме смайва с обеми, но не е практика, а и страшно много се движи, просто няма как да му проличи дори и да хапва повече  Laughing и той също има периоди, те включват и харесване на определено хапване/ пиене и после временното му нехаресване Simple Smile
обувки носи 24 номер (тук там 23, зависи от фирмата), но не знам нито колко е висок нито колко кг е, не сме го мерили скоро...
иве, аз тази зима не съм слагала повече от 1-2 пъти чорапогащник на коки, там е много топло. пускам го с 3/4 чорапи или къси дори, с анцунг долнище/ панталонче/ джинси (да му е удобно да се движи, дънките не са удобни а и някои джинси също), гащи+потник, тениска и тънка блузка с дълъг ръкав- по "нареждане" на лелите е тази поредност, те махат ако им е топло, но често е без тениската, само с потник под блузата. понеже нямаме гараж и ние, но го водим с кола, когато е по-студено (като днес например) му слагам грейката (от миналата година, когато му беше дълга, сега му е тамън  Laughing) и на място в градината само я махам и това е.

# 708
  • София
  • Мнения: 114
Привет.

При нас не е толкова страшно, нормално зимно време. На варненци съчувствам. Бооти, още един ден в къщи /погледнато от добрата му страна/. Hug

Чорапогащник обувам до градината на Вики, там го преобличаме с анцунг /което губи доста време, особено като се посъберат 5,6 родители плюс деца и всяко се върти, пее или блее нанякъде/. Crazy Возим ги всяка сутрин/често попадаме в задръствания/, той е зиморничав и краката му са ледено студени.  В колата се затопля след около 10-тина мин. Под анцуга е само по потник, доста е топло, а спят всички с нощници от яслата. Mr. Green
Носи 24, 25-ти ти номер обувки. Кг и см -неизвестни. Храненето е на периоди, не се и задълбочавам много, много, във всеки случай гладен не остава. Нови храни опитва, ако му мирише на вкусно и види, че ние консумираме въпросното нещо.

Днес сутринта водих Вики с мен на работа, че имах нещо недовършено. На обяд го нося към автобусната спирка, а снега ми вали с/у лицето. Не мога да си отворя очите, а и ме е страх да не се подхлъзна с него. Казах му че не виждам и той милия се зае с ролята на чистачки - бършеше ми лицето с ръкавиците /няма да споменавам колко добре виждах при тази ситуация/. Wink

Лек ден. Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 3 524
Днес сутринта водих Вики с мен на работа, че имах нещо недовършено. На обяд го нося към автобусната спирка, а снега ми вали с/у лицето. Не мога да си отворя очите, а и ме е страх да не се подхлъзна с него. Казах му че не виждам и той милия се зае с ролята на чистачки - бършеше ми лицето с ръкавиците /няма да споменавам колко добре виждах при тази ситуация/. Wink
Laughing Laughing Laughing ува, направо си ви представих двамата.

# 710
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Дели спи, аз използвах момента да изчистя и да наваксам при вас.
Днес го водих в едно клубче, защото ми беше много студено.
Това, което Майчето е описала като количество храна,  Дели никога не е успявал да изяде Laughing
Аз също не му слагам чорапогащник. Не, че ходи на градина, но да кажа. Ползвам такъв само в снеговете под грейката.
Вилма, сигурно не си единствената, която не е успяла да стигне до работа Tired Дано се справят бързо с пътното положение Peace

# 711
  • Мнения: 329
аз пък не пропускам слагането на чорапогащник  Thinking, когато е навън .
Ева носи 25-26 номер обувки, тежи около 13.200кг ,но незнам колко е висока, все забравям да я премеря.
Леле няма какво да се геда по ТВ-то с тези турски сериали, промиха ни мозъците  Rolling Eyes
Вилма, стигна ли все пак до раб.място??
Вчера и денс пуснах няколко автобиоргафии, да видим какво ще стане...................................
А утре ще съм без комп,ще го давам малко на ремонт да го посъживят  Laughing

# 712
  • София
  • Мнения: 17 592
момичета, моля ви кажете ми какви кухненски роботи ползвате и доволни ли сте??Искам да си купим ,но нензнам кое е добро.
Бързо оздравяване на Дели   bouquet


Мулинекс - от има- няма 15на години... ако да не са вече и 20. На майка ми - тя така и не го използваше, седеше си кротичко в кашона. А аз без него съм за никъде.
Ако сега си купувах... ами, ако имах пари... щеше да е кенууд или мулинекс - много си харесах 2 вида, ама като са ~300 лв. - ясно, че няма да ми се случи.

# 713
  • Мнения: 984
За новите храни - днес малчо много упорито искаше да яде нарязан лук. И като му казвах, че не може ми се сърди. На края му дадох и той го изяде, мръщи се, пие вода и после пак лук  hahaha Мамин той, ненаяден Joy
ПС: Аз уча, ако не се сещате  Rolling Eyes

# 714
  • USA
  • Мнения: 559
Нас ще ни потопи, вали като из ведро. И така ще е още няколко дена. Добре, че Криси е на детска градина да се забавлява там. Аз имам доста работа, а ме домързява. Искам да си седя вкъщи под одеалото и да гледам романтични комедии.

# 715
  • Мнения: 329
а тук така приятно вали сняг, явно ще натрупа малко.
Аз днес щях да съм без комп.,но се оказа че "майстора " не е готов и утре ще го носим.Бях се приготвила да ходя до офиса в такъв случай ,но сега се разубеждавам.Свалила съм си един филм- Дориан Грей и най накрая ще го гледам Grinning
Ние си оправихме пасатора, по -точно от сервиз на Филипс си купихне ножчето ,което се беше счупило ,така че засега няма да взимаме кухн.робот. Peace
Обаче мъжа ми вчера купи най-накрая тостер( аз бях твърдо против и удържах фронта много време) и от вчера до тази сутрин вече няма 1 голям хляб, а преди ядяхме едва половината  Rolling EyesИ сега пак се изкушавам и отивам да си препека филийка Embarassed

# 716
  • Мнения: 766
...............................
Обаче мъжа ми вчера купи най-накрая тостер( аз бях твърдо против и удържах фронта много време) и от вчера до тази сутрин вече няма 1 голям хляб, а преди ядяхме едва половината  Rolling EyesИ сега пак се изкушавам и отивам да си препека филийка Embarassed
Joy
Ками  Hug
Това ми е много познато - разиграха се същата сценка вкъщи преди известно време, след кратък период ни омръзна да ядем препечени филийки и вече рядко го използваме Wink   
Но пак поради подобни причини за сега все още отказвам да купим хлебопекарна  Mr. Green
Хареса ли ти Дориан Грей ?
Ина от днес е с баба-гледачка- свекърва ми дойде  Rolling Eyes Била се затъжила и искала тя да я гледа, пък аз да си ходя на работа.
И с мъжа решихме да я използваме момента максимално и вече си резервирах билети за кино  Mr. Green
М@я, много ме разсмя Малчо с лука  Heart Eyes Hug
Хубав ден на всички   bouquet  bouquet

# 717
  • Мнения: 616
Добро утро
Тук си имаме сняг в изобилие .Цялото природо население е в къщи ,защото Пешо вече е на АБ.Просто чудничка картинка.Сега се притеснявам как ще дойде свекърва ми от село ,че от понеделник тя ще гледа Сашо в къщи аз все пак трябва да отида да поработя ,че ще ме забравят вече.
Майче и моят Сашо е като Малчо не спира да яде като е здрав който седне на масата и той е с него. Mr. Green
Бооти днес успя ли а се добереш до работа .

# 718
  • Мнения: 329
ей сега го изгледах филма, че го поспрях малко заради Денят е прекрасен  Grinning Ами като цяло не ми хареса кой знае колко...................
Сега трябва да чистя  Close
Веси какво стана с Инка, какво каза лекаря?

# 719
  • Мнения: 766
Ина е добре сравнително - има хрема, която вече отминава и леко зачервено гърло с кашлица, която също се повлия от сиропа и понамаля, но реших да си я подържа вкъщи тази седмица, че да не се влоши в яслата  Peace
А сиропа, който и изписаха е много хубав, но забравих как се казваше - от 7 билки е   Peace
 hahaha какво обяснение дръпнах  Mr. Green
Голямо затишие тук  newsm78
какво става ??

Общи условия

Активация на акаунт