Почитатели на Майкъл Джаксън 20 - GIVE LOVE ON CHRISTMAS DAY

  • 27 387
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 90
Tinkerbell,изпразни си пощата малко,искам да ти пратя съобщение Grinning

# 691
  • Мнения: 7
[

cappuchina  и аз така... Heart Eyes Hug
-  ама не прави така повече Blush Tired


Кое да не правя така повече? Да не те ли обичам вече, а smile3534

Щом имате желание да се съберем, момичета, ще намерим и начин - вярвайте и да действаме Grinning

Обичам ви и аз всички-ако може днес да ви помоля да ми пожелаете късмет- само мислено. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 692
  • 7800
  • Мнения: 243
...
Имам въпрос към дамите, работещи с Фотошоп, защото аз нищо не разбирам. Възможно ли е на сканирана книга на мястото на оригиналния текст да се сложи друг? Не знам дали ме разбрахте - свалила съм  Dancing the Dream, сканирана, с оригиналните илюстрации и т.н.  /на английски и руски/ и питам дали можем да сложим българските преводи.
Доколкото разбрах, руската е правена така и е с преводи на фенове. На руски май също няма професионален превод.

Ако някой иска английски или руски вариант, мога да ги кача някъде.

И аз не разбирам от фотошоп, но при снимките специално има опции за изрязване или заличаване. Може би има вариант да се насложи бг-текст като отделен слой.

# 693
  • Мнения: 90
Leidi,късмет миличка!Прегръщам те  Hug

# 694
  • Мнения: 1 533
http://larrykinglive.blogs.cnn.com/2010/01/06/michael-jackson-to … e-charts-in-2009/

2009 Top Ten Selling Albums & Artists
(based on Album sales from 12/29/2008-1/3/2010)

Artist                    Units Sold

1 Michael Jackson    8,286,000
2 Taylor Swift            4,643,000
3 Beatles                    3,282,000
4 Susan Boyle            3,104,000
5 Lady Gaga            2,813,000
6 Andrea Bocelli            2,668,000
7 Michael Buble            2,280,000
8 Eminem                    2,166,000
9 Carrie Underwood    1,895,000
10. Black Eyed Peas    1,881,000

# 695
  • Мнения: 87
Обичам ви и аз всички-ако може днес да ви помоля да ми пожелаете късмет- само мислено. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Разбира се миличка! Целия късмет на света ти пожелавам! И не само днес.

rasar, от доста време ми се върти тази идея в главата, но и аз нищо не разбирам от фотошоп. Сигурна съм, че може да стане.

ЧЕСТИТ ИВАНОВДЕН!

# 696
  • Мнения: 90
Bone Thugs N Harmony Feat Michael Jackson "What Have We Done" с елементи на Earth Song
http://www.youtube.com/watch?v=MJqZHyyz-3M
Харесва ли ви?

# 697
  • София
  • Мнения: 331
                            за   leidi_08      Hug

# 698
  • Мнения: 0
Отдавна се каня да го разуча фотошопа, може би сега е момента да изтегля един и да започна.

Лейди, стискам палци!

# 699
# 700
  • Мнения: 101
Лейди  newsm10.
Момичета преди малко видях че съм получила писмо от ''Michael Jackson Tribute Portrait Newsletters'',някоя от вас да е получила същото писмо за да ми помогне с превода.

# 701
  • София
  • Мнения: 331
lenitta , песните на майкъл са направени  и изпяти до съвършенство и все още не мога да приема да бъдат пяти или пипнати от някой друг. Незная, може би причината е в мен да не одобрявам каквато и да е интерпретация и обработка на песните му.


liliyyy , гласувах.Жалко че вота е еднократен, 55% не са достатъчни за Майкъл, искам поне 99,9% за него. Peace
 

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 15:03 от valq61

# 702
  • Под тепетата
  • Мнения: 336

Гласуваме,но така както ми изглежда не може повече от веднъж ooooh!

# 703
  • Варна
  • Мнения: 940
Честит Имен Ден на именниците!

Благодаря за прекрасните снимки и клипчета.
Благодаря ви, че ви има  Hug  Hug Peace
 
  leidi  Hug Hug

# 704
  • Мнения: X
Сега успях да се включа в темата  и понеже часа е ранен
започвам с това:

Честит Имен ден!
Много здраве и каквото ви е на сърце това да ви е във ръце!
Весел празник!


ИВАНОВДЕН - празнува се на седми януари. Имен ден имат Иван, Иванка, Йоан, Ваньо, Ваня, Жан, Жана, Ивайла, Ивайло, Ивелин, Ивелина, Иво, Йонка, Йонко, Йончо, Йото, Калоян, Янко, Янка, Яна, Енчо, Еньо и други производни имена. На Ивановден църквата почита Събор на Свети Йоан Кръстител, което означава, че вярващите са призовани да се съберат в църквата, за да се извърши богослужение в чест на Свети Йоан Кръстител.
Но независимо дали са религиозни или атеисти, пожелаваме весел празник на всички именници и хората, които ги обичат!

-

Янко, Янка, Яна, Енчо, Еньо- празнуват на Еньов ден, който е лятото.

Общи условия

Активация на акаунт