Бременност и настинка.Какво хомеопатично лечение?

  • 3 165
  • 2
  •   1
Отговори
  • в белята
  • Мнения: 536
Момичета помагайте! PraynigБременна съм в 4ти месец и настинах жестоко.Три дни се лекувах с Осцилокцинум и главоболието,втрисането и температурата наистина минаха................само дето останаха упорита кашлица,която според доки вече слиза по трахеята и съм на крачка от бронхита или плевмонията ,както и хремав нос,който тече като река............ ooooh!А в нашия град нямаме хомеопат и няма кой да ми назначи лечение  Sad

# 1
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Има сиропи за кашлица на билкова основа, които могат да се приемат от бременни - консултирай се с лекар.  Сещам се за Мукоплант, Хустагил, но задължително чуй мнението на лекар.  Опитай и с народна медицина за подсилване на имунната система, както и за да подпомогнеш отхрачването (чайчета, мед и лимон, клеева тинктура, прясно изцедени сокове и др.) Дано се включат момичета с конкретни идеи и най-вече с мнение за това, кое може да се приложи при бременност.
Що се отнася до хомеопатично лекарство - за да е наистина ефикасно, трябва да е предписано от класически хомеопат.
Успех!

Последна редакция: пт, 25 дек 2009, 18:59 от samuel

# 2
  • Мнения: 75
  Билковите и природни продукти биха ти помогнали, ако имунната ти ситема е относително стабилна и няма стресови фактори в ежедневието ти. Но бременността принципно е стресов фактор. Така че за да излекуваш бързо и сигурно острата си дихателна болест се прегледай при хомеопат от класическата система, та дори да се налага да пътуваш до друг град. Заслужава си да се лекуваш по по-нежният и добър начин- с хомеопатия. А не да тровиш себе си и бебето с антибиотици и други синтетики!!! Пожелавам ти успех!!!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт