Всички пазят тишина в ТРЕТИ клас не е шега /28/

  • 28 743
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Честито  на всички именници с здраве да си носят името.


Мерси bowuu
Аз да се запиша и да бягам на работа.

# 16
  • Мнения: 297
Честита коледа и весели предстоящи празници на всички santa2 Nature Snowman Tada

# 17
  • Мнения: 719
Ех, личи си че и темата ни е обхваната от празнично настроение.  Laughing

Какво правят вашите третокласници сега? Ники не е отворил ни един учебник, ама и аз съм го оставила да си почива, много му се беше събрало. Ходиха с баща си да гледат онзи ден хитовия "Аватар" в Арената, във възторг е ви казвам, въпреки че аз лично се притеснявах, че не е дорасъл за такъв тип филми.   Crazy Ама сега е "впрегнал" и сестра си на разни битки на народите.... Crazy

# 18
  • Русе
  • Мнения: 686
  Днес го накарах да си напише всички домашни, че като запразним да няма останали неща за довършване.... И на мен няма да ми се проверяват задачи или упражнения по БЕЛ на 2-3 януари....

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Моят син е днес у баба си. Не е отворил по нищо учебник, тетрадка, сборник, помагало... Мислех сутринта да им бутна при играчките, които бяха помъкнали по една книжка, но си казах "то голямата ваканция, че и да ги юрна да четат". А и те още не са се порадвали на подаръците си. Моят син е много щастлив заради тях, не може да им се нарадва. Каза, че за повече "дори не съм си и мечтал, мамо". Дечко е, та не е истина колко е дечко.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ние запразнихме седмица преди Коледа. Че беше сополив и си остана у дома. Малкият вече 2 месеца все болен, на нокти съм при всяко кихане и подсмъркване.  Sick Та едва днеес седнахме да наваксваме по малко. Доста работа си има, но малко по малко ще я отметнем. Така и така тази година празниците релаксираме у дома.

Дара, и моят си е дечко, още вярва в дядо Коледа, а тази вечер рева, защото били наръгали Мехмед.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 568
Да ви питам,падат ли още зъби на децата ви?
На моя много му падат,вече се обърках кои падаха,кои не.
Сигурна съм за един, че пада два пъти и два пъти порасна,обаче съм притеснена за едно зъбче че падна и вече година го няма newsm78
Трябва да идем на зъболекар и да го снимат за зародиши.
Това,което пада два пъти го бяхме снимали,но тези дни осъзнах,че едното го няма вече почти година ooooh!

# 22
  • Мнения: 21 455
Да ви питам,падат ли още зъби на децата ви?
На моя много му падат,вече се обърках кои падаха,кои не.
Сигурна съм за един, че пада два пъти и два пъти порасна,обаче съм притеснена за едно зъбче че падна и вече година го няма newsm78
Трябва да идем на зъболекар и да го снимат за зародиши.
Това,което пада два пъти го бяхме снимали,но тези дни осъзнах,че едното го няма вече почти година ooooh!

И аз на нашите вече им изгубих дирите... Laughing Между другото имахме един такъв зъб(горен резец), който закъсня повече година, но накрая си поникна поживо-поздраво. Зъболекарят най-добре ще ви посъветва как да постъпите.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз и извадих кътниците, не знам дали не сбърках, но вече почти година нищо не расте на тяхно място.
Снимала съм ги преди това и си има отдолу други, то ми беше писнало всеки месец да я водя да и правят пломби, че и се подуваше и гноясваше, сега като няма зъби ми е рахат голям, зъболекарския кабинет го посещаваме само от вън.  Laughing

# 24
  • Мнения: 367
Смятам след празниците да посетим стоматолога.На зъбите и аз им загубух дирите.Мисля,че всички са постоянни вече.
За домашните не ми се мисли.Почиваме си активно  bowuu

# 25
  • Мнения: 117
Здравейте и Честита Коледа на всички вас!
Ние тази сутрин се завърнахме от Италия.Изкарахме си чудесно при сестра ми за коледните празници .Имах една мечта и  тя се осъществи .Посетих и Венеция .Случихме на време и всичко мина ок.Децата са щастливи от получените подаръци и преживявания.
И ние нищо не сме писали и учили и смятам от утре  да  започне.
Относно зъбите- има един който отдавна е паднал , а пък едва едва излиза новият.

# 26
  • Мнения: 1 568
Поуспокоихте ме,аз пак ще го заведа,но мислех че нещо сме изключение ooooh!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аа, и при нас е същата работа. Преди повече от месец ходихме да лекуваме 1 зъб и стоматологът каза, че друг се клати. Клати-клати, ама още не е паднал... Мисля, че така е - тука има, тука няма...

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
 =^._.^=  Честит празник! Да си жива и здрава! Много щастлива и обичана!

И при Кремена има още несменени зъби. За всеки зъб сме на зъболекар, нито един не е паднал сам  ooooh! - клатят се до едно време, после се затягат и край, новият излиза някъде до тях.
Така се е наплашила вече(и обяснимо - не е като да ти вадят почти паднал зъб, явно я боли доста), че последния път сама си извади един кътник - бута го, тегли го два дни не спря. Само и само да не ходи на зъболекар.

Иначе и тя е имала почти едногодишен период без да поникнат новите зъби.

От Коледа е болна и не може да се оправи. Утре трябва да пътуваме и се притеснявам доста - помъкнала съм един плик с лекарства.

# 29
  • Мнения: 2 556
Да оздравяват бързо всички болни деца! Моите от Ноември се редуват да боледуват  #Crazy На всичко отгоре малката направи алергичен шок на един детски РД и ми съкрати живота с няколко години. Бях си жива умряла от уплаха, добре че реагирах бързо, та стигнахме навреме до лекар. Сега са добре - пу-пу, и дано скоро нямаме нови преживявания.

И Габи е при баба си, но там се следи друг сериал - някаква Аси. Синът ми ми обясни, че малката Аси била копие на нашата Кари, бащата на Аси бил същия като нашия татко, проблема е само, че аз не приличам на майката  Twisted Evil Той си е написал всички домашни, но още не сме седнали да научим главното - Човек и общество - много, ама много е зле с реките, не ги знае коя откъде минава и какво напоява, а някои от тях и аз не ги знам и ще учим заедно май.

Общи условия

Активация на акаунт