Клиники по инвитро - препоръки и оплаквания!

  • 20 353
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 754
Аз и без да съм специалист сама видях напълно слепналите си тръби на снимката. Отдавна не разсъждавам по темата. Само знам че 2 години пробвахме и нищо.

# 61
  • Мнения: 894
Горещо препоръчвам екипа на д-р Ставрев от АГ "Селена". Проявиха изключителен професионализъм, индивидуален подход и всеотдайност, благодарение на които качества съм бременна от първи опит ин-витро. 

# 62
  • Мнения: 961
Горещо препоръчвам екипа на д-р Ставрев от АГ "Селена". Проявиха изключителен професионализъм, индивидуален подход и всеотдайност, благодарение на които качества съм бременна от първи опит ин-витро. 

 newsm10 newsm10 newsm10

# 63
  • Мнения: 6 730

Там обаче си избират случаите които са лесни!...мен ми отказаха преди 2г,когато бях на 38,заради възрста,без дори да ме прегледат,разговора бе само по телефона.Диагнозата ми беше че нямам маточни тръби и съм с 1 яйчник.
Естествено е като си избират пациентките успиваемоста да е по голяма!


Твоят опит сега не беше ли в АГ Варна?!


Записвам се и аз!
Утре ми предстои ЕТ на ембрион на 3-ти ден.На първото ми ИКСИ ми сложиха 4 перфектни морули на 5-ти ден,тест-отрицателен.
Втори опит със замразени 2 ембриона,не помня колко клетъчни бяха,имаше някаква мижава имплантация-неуспешен опит.
Сега съм при д-р К.Александров и днес ми се обадиха за трансфер утре.
Късмет на всички момичета!
newsm78

# 64
  • Мнения: 137

Там обаче си избират случаите които са лесни!...мен ми отказаха преди 2г,когато бях на 38,заради възрста,без дори да ме прегледат,разговора бе само по телефона.Диагнозата ми беше че нямам маточни тръби и съм с 1 яйчник.
Естествено е като си избират пациентките успиваемоста да е по голяма!


Твоят опит сега не беше ли в АГ Варна?!


Записвам се и аз!
Утре ми предстои ЕТ на ембрион на 3-ти ден.На първото ми ИКСИ ми сложиха 4 перфектни морули на 5-ти ден,тест-отрицателен.
Втори опит със замразени 2 ембриона,не помня колко клетъчни бяха,имаше някаква мижава имплантация-неуспешен опит.
Сега съм при д-р К.Александров и днес ми се обадиха за трансфер утре.
Късмет на всички момичета!
newsm78

Втория да,не дочаках теста,дойде ми МЦ.

# 65
  • Мнения: X
Разочарована съм от Селена в Пловдив. След направени редица изследвания и лапароскопия при тях, които доказват, че можем да кандидатсваме по ФАР, до последно увъртаха и не ни съдействаха за подаване на документите ни за фонда. След лапароскопията обещания запис от операцията го нямаше. Беше обявена една цена за лапароскопията, а платихме друга- разбира се по-висока.
От вътрешен източник обаче знам, че разполагат с най-модерната към момента техника. Условията в самата клинка са много добри като оборудване и удобства. Но и това си има своята цена. Като цяло са скъпари. Досега не съм чувала за по-скъпи изследвания от тези при тях. Имунологичните ми изследвания установих, че са ги изпращали в клиниката в Плевен, явно към тогавашния момент не са имали условия да ги направят там.
Като хуманност и контакт с пациента обаче не можаха да ми вдъхнат никакво доверие. Не мисля, че е нормално след операцията да ходя да гоня д-р Ставрев по коридорите, та белким склони да ми даде информация за състоянието ми.

След много препоръки се насочих към д-р Стаменов в Надежда. Отношението е съвсем различно. След първите изследвания, които потвърдиха резултатите ни, документите веднага бяха предвижени към Фонда и ни се оказа пълно съдействие от доктора и специалистът, които се занимава специално с документацията за ФАР.
Искрено вярвам, че това е моят лекар и ще ми помогне да сбъдна мечтата си.

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 17:45 от Анонимен

# 66
  • Мнения: 65
Горещо препоръчвам клиника СЕЛЕНА  newsm10 и доктор Минев

# 67
  • Мнения: 615
Горещо препоръчвам клиника СЕЛЕНА  newsm10 и доктор Минев
Grinning

Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 20:20 от Titanka

# 68
  • Мнения: 549
И аз съм разочарована от отношението и цените в клиника Селена. Липсва съответствие между двете. На мен също ми поискаха повече пари от първоначално приготвените, така че, за да не изпадате в подобна ситуация се подгответе с повече. Една част от акушерките са изключително груби и явно показват пренебрежително отношение, но останалата част, може би за да компенсират  Laughing са много мили и отзивчиви. Много невъзпитана е и жената, която ми издаде болничния, секретарка някаква май #2gunfire. И аз си търсих записа от лапарото, но и на мен не ми го дадоха. Като извод мога да кажа, че нито обстановката ме впечатли като лукс, не че е толкова важно, де, но нямаше хавлии и тоалетни принадлежности в банята, а изрично попитах предварително, дали трябва да си нося, нито отношението на работещите там. Чувството ми е, че имат страхотно много работа и са много уморени и изнервени и следователно не обръщат достатъчно внимание на всички пациенти.

# 69
  • Мнения: 98
С две ръце за АГ"Селена" и д-р Топалова. Тук направих третия си опит инвитро. Доволна съм от отношението на всички в болницата. Бях много спокойна по време на цялата процедура. Дори и да не бях успяла в АГ Селена, пак щях да продължа да опитвам именно там.
Разочарована съм  от клиника Малинов . Чувствах се като на конвейр. Не останах с впечатление , че работят в екип. Спрямо мен имаха доста пропуски, размотаваха ме по 5 месеца преди да започна и двата си опита там, неправилно разчетена цветна снимка, пълен хаос, чакане с часове и куп други неща. И като за капак при втория ми неуспешен опит там , като се обадих да си кажа резултата, дори не ме попитаха за името ми , а набързо ми затвориха телефона!? newsm78

# 70
  • Мнения: 24
Горещо препоръчвам Първа САГБАЛ Св. София (бившата Тина Киркова) - в ин витро отделението там работят страхотни специалисти, а моят лекар е д-р Валери Манчев Simple Smile

Изключително разочарование от клиника "Щерев" - имам един неуспешен опит там, но ми беше достатъчно, за да разбера, че това не е моята клиника.

# 71
  • Мнения: 1 186
изключително съм разочарована от клиника "Надежда" и екипа на д-р Стаменов. 7 загубени години в чакане, мотане и безмислени изследвания, хаос в досието ми и загубени документи, което установих след като напуснах клиниката и помолих за епикриза. епикризата която получих е писана от чистачката може би  Shocked  и не отговаря на истината за проведените ми процедури. бяха спестени небезизвестните медикаменти, като неупоген и др., а бяха посочени медикаменти, които не са ми прилагани.  #Cussing out #2gunfire няма да продължвам, тъй като има свидетели на цитираното от мен.

открих разбирателство и спокойствие в новия инвитро център в болница "Вита", където получих отговор на всичките си въпроси и обслужването е на ниво без чакане и размотаване. опита ме там бе неуспешен, забременях естествено, но живот и здраве ще си прибарам от там сладоледите за второ детенце.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт