Новата година с радост среща ЮНСКАТА дружина- Тема №99

  • 18 310
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 79
Здравейте

Честита месечинка на Симона,да е жива и здрава и много послушна
Честито и на Силвия на maria_tsvet
Миа на Ins
Борис на Yanakr


Благодаря ви за отговорите за месните пюрета Hug

Памперси ползвам само не памперс 4 от доста време и проблеми не съм имала за сега,не са пропускали освен в началото като вдигах пишлето нагоре и Георги се мокреше чак до подмишниците Grinning

somebodyне е писала скоро,надявам се всичко де наред при тях

# 706
  • Мнения: 165
Честита месечинка на Симонка-бонбонка! Hug Подозирам, че и ние сме с абсолютно същите размери. Laughing
Памперс Премиум кеър бяха на промоция в Кауфланд миналата седмица от 32 на 24лв., но пропуснах да напазаря, а сега може и да не са. В момента сме на Пуфис, но не ми харесват, много са напарфюмирани и кофти се отлепват отзад преди да ги сложа. От 4 до 9кг размера смятам да изкараме още доста време, дори до годинката, ето предимството да сме фини, пестим от АМ, от памперси, от пюрета, каши и т.н. Wink
Креми тези двамата нашите отсега се готвят за манекени, та за това. Mr. Green

# 707
  • София
  • Мнения: 6
Благодаря  на всички отговорили за памперсите на "ПАМПЕРС" - при мен PoLy_PoLy са № 4 и картинката им, е едно момиченце което гони пеперуда. Ще се постарая да не взимам от тях вече, ужасни са.  
Да питам -попарка вече давате ли? Какво слагате вътре? newsm78

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 00:36 от takanat

# 708
  • София
  • Мнения: 2 658
аз откакто ползвам Премиум кеър нямам никакви проблеми  Peace Мисля обаче да пробвам вече 5-та, нещо малко плитички стават за голямото ми момченце 4-та. Установих, че в момента бодитата за 12 месеца са му точно, но скоро може и да не са. Добре, че не купих много и днес мъжа ми му е напазарувал за 12-18 месеца. Simple Smile


Поли, ами аз нещо бях чела, че даваш заек, ама може и да съм се объркала.  Thinking

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 15:41 от petia_tag

# 709
  • Мнения: 78
Честита месечинка на Симонка Grinning Ние сме наред след 5 дни. Адка отдавна е на 4 номер памперси.
Тези дни свеки спи в нас, тъй като аз имах инцидент по време на служба Simple Smile)) Сурнах се по стълбите на един спа център в Банско и си потроших опашката. Днес е пети ден и все още имам зверски болки. На мога да се навеждам, да клякам, а спането ми е кошмар.

Хубавото е, че научи Адка да не яде нощем.

И аз давам през ден зеленчуково или месно на хип или гърбър. До сега съм давала пуешко, пилешко, телешко. Плодови почти не ядем. Слагам понякога и една-две бисквитки за закуска или в нощното хранене.

Най-гадното сега е, че не мога да карам ски, а бях планирала да ходя със сина ми на Банско за няколко дни Sad

# 710
  • Мнения: 111
Петя аз днес дадох на Гого заек може да си объркала постовете Simple Smile
Албена пожелавам ти бързо оздравяване   bouquet
Гого и той носи бодита за 12 месечни но аз най-обичам като са на см така най-добре улучвам Simple Smile
Гъди също пак я няма и много ми липсват нейните постове  Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 2 132
Хера, тези памперси от кауфланд са си нормални нали? Питам защото мисля да напазарувам в събота, а имам горчив опит с едни пуфис от кауфланд.
Преди малко ми се обадиха от Агенцията за защита на потребителите относно жалбата ми за проходилката. Явно работят тези институции, бях приятно изненадана  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 59
Момичета здравейте Simple Smile

Доста време не съм писала но почти нямам време .

Искам да ви питам нещо : Кажете добър невролог ( за мен ) че от събота едва ходя , уж си секнах кръста но сега не мога да си стъпвам на крака от няколко дни , много боли и не мога да се изправя. Много ми е гадно защото не мога дори да си вдигна детенцето  newsm45

# 713
  • Мнения: 7
Петя, заек има в Метро- без глава. Някакъв внос е мисля Полски. Аз мисля първо със заека да започна. Като интересуващ се и четящ човек да те попитам има ли значение пиле, заек или пуйка да е първото месо? newsm78

# 714
  • Мнения: 27
Памперс за 19,90 Shocked
Току що купих точно тези от Пикадили на ПРОМОЦИЯ за 25,38лв #Cussing out
Мислех че иам подарък играчка затова ходих да ги взема от там,но нямаше Crossing Arms

А за турските,аз не съм доволна от тях,защото Еми се обрина жестоко.На тях пише нещо си bebek,и са 72 броя.

Месо давам пиле,пуйка и телешко за сега.Местните пюрета са през ден,а жълтъка по рядко.
Яйцата знам че не трябва да са много пресни Naughty

Вчера правих пшенично нишесте с вода,добавих пресен банан и ябълка пасирани и една бисквитка-вкусотия.

Попарата,как може да се прави освен сухар,сирене,масло и вода или чай...

И нашите бодита са за 12м,тези които взех от Джъмбо са и точно.

Geraldine,напълно си права да се ядосваш за гаражите,сякаш колите ни са по важни от децата ни!

Аз пък се изнервих днес в Мола че няма нито едно заведение където не се пуши.
Накрая намерихме едно не толкова задимено кафе и едни мъже взеха че седнаха до нас и започнаха да къдят!
Пушеха непрекъснато,без изобщо да забележат че до тях има бебе и бременна жена #2gunfire
Може би ще кажат че не ни е там мястото,но има ли място където майките с деца да могат да отидат когато е студено? #Cussing out

# 715
  • София
  • Мнения: 2 658
Петя, заек има в Метро- без глава. Някакъв внос е мисля Полски. Аз мисля първо със заека да започна. Като интересуващ се и четящ човек да те попитам има ли значение пиле, заек или пуйка да е първото месо? newsm78
супер, значи от там ще купя. По принцип, вече всички меса са тъпкани с какво ли не. Иначе заека е хубав за начало, но те тези зайци не са домашни. Ами щях да почвам с пуйка като при Габи, но не намерих своевремено и почнах с пиле. Rolling Eyes

raia, как е бебка, има ли развитие с нейната диагноза? Вие с anjeelina не сте ли от един град? Нали и тя ходи по същите лекари, може да е доволна от някой. На теб и детски уролог ще ти свърши работа, не само нефролог. Особено, ако се касае за аномалия. Peace

# 716
  • Мнения: 989
Момичета, в Кауфланд Памперс са на промоционална цена от 20лв големият пакет.

# 717
  • Мнения: 48
Честити месечинки на всички пораснали с още един месец бебоци    bigdance2

Някой чувал ли е за това,че кашите много надували бебетата?

И мен ме интересува,какви сирене и кисело мляко давате? Мен честно казано ме е малко страх да давам всякакви ... за съжаление,то вече не знам дали има нещо,наистина качествено  Weary

Относно проходилките,кога е най-добре (ако ги слагаме) да ги слагаме?

Благодаря предварително за отговорите  smile3525

# 718
  • Мнения: 15
Хера, тези памперси от кауфланд са си нормални нали? Питам защото мисля да напазарувам в събота, а имам горчив опит с едни пуфис от кауфланд.
Да, нормални са. Аз за първи път сложих четворка и съм доволна, защото тройката напоследък пропускаше, особено като се наака на паяка например Laughing. И ние мислим да вземем 2-3 пакета в събота.Незнам какви са, май са руски, 70 бр са с картинка на едно момиченце

# 719
  • Мнения: 96
Таканат, пробвай 4+ Макси на памперс той е малко по-голям от обикновената 4. И те също с

Петя, не съм въвела заешко, аз започнах с пилешко, след като отказа пуешкото и засега сме само на пилешко.

В тази връзка за месата видях, че плазмон предлагат КОНСКО Shocked Shocked Shocked, тези италианци съвсем не са наред, чудя се някой в Б-я, дали въобще захранва с такова месо? Чувала съм, че е вкусно, но не съм пробвала, а и идеята да се дава такова месо на бебе ... Shocked Shocked
baby12, за кашите редовно чувам, че подуват бебетата, но не съм забелязала такова нещо при Петър Rolling Eyes Може би си зависи от кашата и от детето, знам ли Thinking

Общи условия

Активация на акаунт