търся една книга

  • 11 048
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 438
Търся книгата "Не плачи, любима" на Мери Хигинс Кларк. Издадена е през 1993 г. Благодаря!

# 31
  • Мнения: 25 664
Търся книгата "Не плачи, любима" на Мери Хигинс Кларк. Издадена е през 1993 г. Благодаря!

http://bgbook.dir.bg/antbook_old.php?ID=10273

Има я по библиотеките.  Laughing

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте, имам нужда от вашата помощ.
Доста се поразрових из интернет пространството,
но така и не успях да намеря книгата - " Хора на лъжата " от Морган Скот Пек.
Ще съм много благодарна ако някой от Вас я намери.
Спешно ми трябва. Благодаря предварително.



# 33
  • Мнения: 23
Търся "Девиците от рая" от Барбара Уд.
Ако някой може да помогне нека ми пише на лични,благодаря! Peace

# 34
  • Мнения: 0
Аз търся книгата на Дениз Лин "Мистерията и благословията да си жена",никъде не я откривам,навсякъде е изчерпена..   Sad
                              
                                  

Ако някой е чел,ще се радвам да сподели мнение. Simple SmileWink

# 35
  • Мнения: 3
Здравейте! Виждам, че тук споделяте какви книги търсите,  затова ще се включа и аз:) Преди няколко години четох книга,чието заглавие беше "Живот във висшето общество", но автора- не помня.Книгата е в два тома, но у нас има само един,а втория така и не успях да намеря.Няма го нито на Славейков, нито в по-големите книжарници в София. Ще се радвам ако някой ми помогне Simple Smile

# 36
  • Майничка
  • Мнения: 12 593
Здравейте! Виждам, че тук споделяте какви книги търсите,  затова ще се включа и аз:) Преди няколко години четох книга,чието заглавие беше "Живот във висшето общество", но автора- не помня.Книгата е в два тома, но у нас има само един,а втория така и не успях да намеря.Няма го нито на Славейков, нито в по-големите книжарници в София. Ще се радвам ако някой ми помогне Simple Smile

Джон Брейн - "Път към висшето общество" и "Живот във висшето общество".
Има ги в 4 издания (в последното са заедно), намират се в интернет антиквариатите.

# 37
  • Мнения: 3
Много ти благодаря за помоща Simple Smile Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 64
В кашоните на "Плиска", а също така и на спирката на тролеите на Университета, миналата седмица видях изданието, в което двете части са заедно, за 3 лв.

# 39
  • Мнения: 3
Идеално Simple Smile Когато имам път натам ще мина да ги взема (sun)

# 40
  • Мнения: 11 927
Ето я правилната тема, тъкмо се чудех къде да си задам въпроса, дори мислех да отварям нова тема в "Нашите деца".

Под влияние на темата за  детската любов в "Нашите деца" се сетих за една книга, която бях чела в детството си.За съжаление не помня нито автор, нито заглавие увлекателно и с  много хумор се разказваше точно за детските емоции.Със сигурност е от руски автор и е издавана през 70-те години у нас.Това, което си спомням ,че главният герой- ученик споделяше "нещастната си любов", като пишеше стихове:
"Да умра, да умра, да умра
прах да стана желая аз в гроба
да не гледам как почваш игра
с весел юноша пред гардероба"

И още"мъка, голяма, голямо нещастие
.../ тук не помня/
любимата моя в едно междучасие
погледна съперник от другия клас"

Ей така, със страхотно чувство за хумор е заредена цялата книга.

Друга книга,  която за съжаление не мога да намеря е "Господарят на ветровете"/издадена е у нас в края на 60-те или началото на 70те години/Книгата е сборник приказки на народите, които бяха обединени в СССР.Много красиви и магнетични приказки .

# 41
  • Мнения: 9 904
хм, аз съм я чела тази книжка, помня това за юношата пред гардероба....

# 42
  • Мнения: 11 927
хм, аз съм я чела тази книжка, помня това за юношата пред гардероба....

А, де! Как се казваше, много искам да я намеря?Сетих се още нещо, главният герой или един от тях се казваше Алек.Оттогава много харесвам това име.

# 43
  • Мнения: 0
 "Една много страшна история" от Анатолий Алексин, липсващ ред от стихчето:
 "Ще свърша внезапно с живота си аз - "
Библиотека Аврора" - Съветски писатели за деца и юноши
Издателство "Народна младеж" 1976

# 44
  • Мнения: 11 927
"Една много страшна история" от Анатолий Алексин, липсващ ред от стихчето:
 "Ще свърша внезапно с живота си аз - "
Библиотека Аврора" - Съветски писатели за деца и юноши
Издателство "Народна младеж" 1976

Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet

Не можеш да си представиш каква огромна радост ми донесе, години наред си блъсках главата коя беше тази книга.Сега е по-лесно да я намеря по антикварни книжарници и библиотеки!

Общи условия

Активация на акаунт